• Обновено
Слушалки за безжични спортови на Philips A4216, до 35 часа време за играње, перничиња за ладење на уво за ладење, заштита од вода/прашина IP55, аудио порта Bluetooth + 3,5 mm, вграден м

Слушалки за безжични спортови на Philips A4216, до 35 часа време за играње, перничиња за ладење на уво за ладење, заштита од вода/прашина IP55,

DEN 1119.84

Залиха
Во магацинот.

Зголемете го денот : Со време на играње до 35 часа, овие безжични слушалки за уво се со вас додека тренирате-и пошироко Целосното полнење трае 2 часа, а 15-минутното засилување ви дава дополнителни 2 часа употреба. Секогаш се чувствувате свежо : тешка, лесна и издржлива. Меките, ракави за дишење на ушите кучиња се одвојуваат за лесно чистење и се исполнети со гел за ладење за оние продолжени сесии за вежбање. Ништо не може да ве спречи : Овие слушалки претрпеа ригорозно тестирање, исто како и вие. Оценка на IP55 значи дека тие се среќни на правливи патеки колку што се на силен дожд. Пумпајте ги мелодиите : Совршено подесени 40 мм Неодимиум возачи испорачуваат енергичен бас. Дизајнот на затворен бек ви овозможува да ја задржите вашата музика кон себе, без разлика дали ја погодувате неблагодарна работа или плажа. За спорт или во движење : Овие слушалки за серии GO се дизајнирани да ве одведат. Копчето со повеќе функции ви овозможува да ја паузирате вашата листа за репродукција, да повикувате, да контролирате јачина на звук и да повикате на говорниот асистент на вашиот телефон. Со слушалките за безжични спортови на Philips A4216, никогаш не мора да се воздржувате.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

10 природен венец од винова лоза DIY занаети со ратан венци за Божиќна врата виси wallиден прозорец за празници за венчавки

Секој украсен венец е рачно ткаен со употреба на традиционално дрво од ратан, кое е трајно, долготрајно,

DEN 143.84

Машка Кошула Без Ракави, Ладно Суво Вклопување На Атлетски Резервоар За Вежбање, Спортска Теретана Мускулна Кошарка За Бодибилдинг

Полиестер, Спандекс Повлечете го затворањето Машинско Перење [Пријателски за кожата и Лесни] кошулите б

DEN 159.84

Екстер Паричник Тракер Картичка | Мал Паричник Тракери Уред Со Bluetooth Технологија | Соларна Енергија Следење Паричници За Мажи

НИКОГАШ ПОВЕЌЕ НЕ ГУБЕТЕ : Користете ја оваа картичка за следење паричник за да избегнете губење на пари

DEN 784.00

ДОИТОЛ Багажник За Чевли, 3 парчиња Закачалки За Чевли Папучи Решетка За Сушење Пластични Решетки За Сушење Висечки Лавици За Чевли

Решение за заштеда на простор за вас во спалната соба, гардероба и решетка за чевли Решетката за сушење �

DEN 3.00

Ishишилиуман 2023 година Нови сандали женски лизга на рамни сандали летни обични плажа сандали отворени папучи за пети за дами

Ортопедски сандали за жени Направени во САД или увезени Водич за големина : Ве молиме, упатете ја табела�

DEN 1.00

БЕСТОЈАРД 2 парчиња Божиќна Фризура Божиќна Светлечка Капа Лента За Коса Божиќни Додатоци За Коса Забавата Го Фаворизира Божиќниот Декор

повеќе фестивалска атмосфера на забавите и ви дава повеќе незаборавно сеќавање Погоден За Божиќни заба

DEN 1.00

Ленеси Смешни Денот На Мајката Картичка Од Мачка, Непослушен Мачка Мајки Ден Картичка, Хумор Картичка За Мачка Мајка

Печатени на премиум 300gsm рециклирање картичка акции Големина на картичката : 8 "х 5 Празно внатре за вашат�

DEN 111.68

Четка за очила за засенчувачи - Beauty Junkees Pro низ целата кратка рамна засенчувачка четка за очи за очи за капак, густи заоблени

Брзо низ целата покриеност на очните капаци : Кратка, густа и заоблена глава на влакната дизајнирана да �

DEN 3.00

Палета На Уметност за Нокти Со смола, Мешана Палета На Бои За Уметност за Нокти, 15 Парчиња Четки За Уметност За Нокти, 5 Парчиња Пенкала

Quage вклучува Quil уметничкиот сет содржи 1 парче смола палета на нокти и 15 парчиња четки за нокти и 5 парчињ�

DEN 0.67

200 брои 8 мл хартија чаши за сладолед за сладолед за еднократна употреба кучиња кучиња шепа забава фаворизираат десерт чинии црно -бело куче

Што ќе добиете : Пакетот вклучува 200 парчиња од 8 мл (240 мл) чаши за сладолед, доволно за да ја исполни вашат

DEN 1.33