• Обновено
Canon EF-M 11-22mm f/4-5.6 е STM леќи + комплет за филтрирање + ранец + 64GB картичка + торбичка за леќи + читач на картички + статив + мемориски паричник + чувар на капа + комплет за чис?

Canon EF-M 11-22mm f/4-5.6 е STM леќи + комплет за филтрирање + ранец + 64GB картичка + торбичка за леќи + читач на картички + статив

DEN 0.67

Залиха
Во магацинот.

Предмети за пакети вклучуваат : 1 x Canon EF-M 11-22mm f/4-56 IS STM леќи, 1 x 55mm 3 комплет за филтрирање, ранец од 1 x Pro Sling, 1 x Sandisk 64 GB Ultra SDXC мемориска картичка, 1 x торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, 1 x читач на мемориски картички, 1 x 12_inch Флексибилен статив, 1 x паричник за мемориска картичка, чувар на капаче од 1 x леќи, комплет за чистење 1 x, лента за рака 1 x. Canon EF-M 11-22mm f/4-5.6 е STM леќи обезбедува еквивалентна фокусна должина од 35мм од 18-35мм, а има и континуиран AF со вграден STM зачекори AF мотор за да обезбеди непречена, близу силгентна изведба која е особено корисно за снимање на видео. Оптички стабилизатор на слика помага да се компензираат до 3 постојки на тресење на фотоапаратот, додека динамичката стабилизација на сликата корегира за широк спектар на движење при снимање видео. Дијафрагмата од 7 сечила овозможува задоволство од области во фокусот, додека два елементи на леќите на UD помагаат да се минимизираат хроматските аберации и да се намали замаглувањето на бојата околу рабовите на субјектот. Покрај тоа, две асферични леќи се комбинираат за да помогнат во намалувањето на сферичната аберација во текот на целата област на слика, како и преку целиот опсег на зумирање. Обложувањата на леќите за супер спектри помагаат да се обезбеди точна рамнотежа во бојата и високиот контраст додека го минимизирате духот. Клучни карактеристики : формат на леќи за монтирање EF -M/APS -C - 18-35mm (еквивалент на 35мм) - Опсег на отворот : F/4.5-32 - Два асферични елементи, еден UD елемент - динамична стабилизација на сликата - облоги на спектарот - Вграден зачекорување Мотор. Компатибилност : M10, M100, M200, M3, M5, M50, M50 Mark II, M6, M6 Mark II. Предмети за пакети вклучуваат : 1 x Canon EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM леќи, 1 x 55mm 3 комплет за филтрирање, ранец од 1 x Pro Sling, 1 x Sandisk 64 GB Ultra SDXC мемориска картичка, 1 x торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, торбичка за леќи, 1 x читач на мемориски картички, 1 x 12_inch Флексибилен статив, 1 x паричник за мемориска картичка, чувар на капаче од 1 x леќи, комплет за чистење 1 x, лента за рака 1 x.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Надградба на рутерот за рутер, 1/4 инчи Шанк, секачи за мелење на мелење, мелење на мелници, алатки за обработка на дрво за обработка на дрво,

С3 сечилата на карбид на тонфрам и висококвалитетни тела од легура обезбедуваат супериорна отпорност н�

DEN 239.84

Xionggg Bamboo Corner Sholf Кујна кујна решетката за решетката за садови, мултифункционален организатор за складирање, шоу полица за кујна

* Висококвалитетен бамбус : полицата за складирање на аголот е изградена од фин и издржлив бамбус, и е зд�

DEN 1.67

50/100 парчиња KCD1-105 16мм дијаметар Мал тркалезен брод Рокер прекинувачи црна мала тркалезна црна црна 2 пина за вклучување на рокер-прекинувач

Боја : 50 парче Тековна : Друго Материјал : бакар Карактеристики : 2 игла Број на модел : KCD 16 mm Боја : 50 парче �

DEN 2.33

Карго панталони за мажи кои се обидени џогери Атлетски панталони лабави се вклопуваат пешачки панталони на отворено облечени во

Полиестер мешавина Затворање на копчињата Материјал за миење Материјал : Машки обични карго панталони �

DEN 0.67

Сценско светло Диско светло, 5 во 1 диџеј светла со магична топка, LED PAR светло УВ црна светлина, ефект на далечински управувач за

Super 5 In 1 Effect Light : Оваа супер мултифункционална 5 во 1 LED ефект на светло има ефект на магична сфера, се претв

DEN 2.67

Jabey Проверете во машина, интелигентна биометриска лозинка за отпечатоци за отпечатоци машина за посетеност на вработените за проверка

Не ви треба софтвер, имплантант комплициран софтвер за посетеност во машина за присуство на отпечатоци

DEN 2.00

Дигитален NC Canon EOS Rebel T3 со висока оценка со висока оценка, мулти-навој, комплет за филтрирање на леќи со 3 парчиња, направен од оптика

УВ филтер (ултравиолетово) за заштита од прашина, нечистотија, гребнатини, отпечатоци од прсти и ултрави

DEN 959.84

XWWDP Беспрекорна јога постави женски фитнес облека салата облека две парчиња жени спортски костуми со високи хеланки на половината врвот

Функција : Антипилинг, антисмалување, антибрчки, дишење, компресија, еколошки, ензимско миење, брзо суво,

DEN 2.00

Led Осветлување На Гаража Со Висока Заливска Светлина, Светилки за Бања од 3-Та Генерација Ip65 Водоотпорна Гаража/Влажна Локација / Комерцијален

● ДО 80% ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ЛЕД чип, висока осветленост, мала топлина, заштеда на пове�

DEN 592.00

Панталони за нега на инконтиненција на гаофан со двојни џебови, уринарни катетер кои се појавуваат во панталони за излегување со стари лица,

Карактеристики : лабава појас + лента за рака : удобно и непријатно, подобра лента за рака, контролна зате

DEN 767.36

Беспортбл 16 парчиња кинески новогодишно црвено фенери Кинески Лаки Фестивал на фестивал Бонсаи Врски дрво виси фенери за кинески

Фетање на ткаенини за ткаенини, ќе ви донесе античка текстура на слика Погоден за украси во затворен и о�

DEN 163.52

Возила на модели на скала Apliqe за модели W212 LANG 203502 Црна смола модел на автомобил ограничена колекција 1/43 Софистициран избор за

Материјал за тело на легура на титаниум, лежење на 485 степени висока температура, висока густина и голем�

DEN 3.33

NTE Electronics 50wf050 стаклестото тело обложен со емајл обложен, фиксна жица, керамичко јадро со заварени терминали, 5% толеранција,

Витрусен емајл обложен Фиксна жица рана Керамичко јадро со заварени терминали Витрусен емајл обложен Ф

DEN 475.20

Не'рѓосувачки челик пепелник задебела четкана површина канцеларија за украсување на домаќинства, подарок, таблета преносна цигара

Премиум материјал : Оваа лента за пепел е нераскинлива и отпорна на 'рѓа благодарение на квалитетна жиц

DEN 515.20

Систем за повикување безжичен келнер на Сингкал, на долги растојанија за прием, 150 метри во затворен простор, за келнер на кафе, пакет од 10

01 Големата боја OLED екран, потенок, полесен и пофлексибилен антисеизмички и тропа, може да носи ниска тем�

DEN 0.33

Стоматолошки подароци за канцеларија на стоматолози, 2 декоративни плакети 7x7 инчи, лежиште и кука на грб, подароци за дипломирање

? Надвор од декорацијата Дали знаевте дека добро украсениот простор може да ве опушти и да се ослободи о

DEN 761.60

Кабилок преклопна закачалка за преклопување закачалки од не'рѓосувачки челик wallидови за монтирање на облека за решетки за решетки

Додатоци за бања направени со одлична изработка и одлична текстура, може да обезбеди безбедност и стаби

DEN 118.72

Сликарство со дијаманти за Ноќта на вештерките по комплети за броеви, целосна вежба со ринстони слики од трик од тиква или третираат комплети

Вклучен пакет : 1* Пенка за игла со дијаманти, 1* лепак, 1* пластична лента, 1* мала торбичка, 1* платно (16x12inch /

DEN 191.84

Пулабо Убав Дизајн4 Парчиња Жиро Класична Детска Игра Играчка Врти Врвот За Момчиња Девојки Шарени Печатење Дрвени Жиро Врти Врвот Играчка

Различни бои носат различни задоволства, помагајќи му на бебето постепено да препознава различни геоме

DEN 1.33

Bariao Kids Cat Ноќна светлина миленичиња предводена ноќна светлина маче покрај кревет за спиење расадник светло USB допир што може да

Дома и кујна / домашни декор производи / Детска соба Декор / светилки и осветлување Детски ламби и осв�

DEN 3.33

Кингге Црн француски совет притискајте на ноктите кратки сјајни голи срце лажни нокти на Денот на вineубените Непосредни нокти

【Пакетот содржи】】 Getе добиете 24 различни големини на ноктите, флексибилни и супер удобни како свои нок

DEN 0.33

Скимер од лисја од базен со премиум пол од 17-26 инчи, чистач за чистење на лисја на базен и преносен базен длабок гребло, мрежа за фини мрежи,

Здраво лето, уживајте во вашиот чист базен】 Идеална дневна употреба Рачен рачен 2639 инчи долг лист од ли�

DEN 0.33

Suулекс женски врвови женски врвови од џебни маички женски екипи џемпери женски врвови паѓаат маички со долги ракави маици за тинејџерски

95% полиестер, 5% спандекс Внимание на големината : S = M = L = XL = Оваа маичка има совршена комбинација на стил �

DEN 915.04