• Обновено
Ancus BGA96 Свртете 96 Флип Адаптер BGA96 Приклучок Тест Горење седиште теренот растојание 0.8 12 * 8 пински-облик за IC Големина 11.6 * 7.95

Ancus BGA96 Свртете 96 Флип Адаптер BGA96 Приклучок Тест Горење седиште теренот растојание 0.8 12 * 8 пински-облик за IC Големина

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

Пакетот Вклучува : 1*bga96 адаптер Состојба : Нова. Тип : програмер адаптер. Пакетот Вклучува : 1*bga96 адаптер. Состојба : Нова. Тип : програмер адаптер. BGA96 флип свртете 96 седиште за горење шрапнел1.Bga96 свртете 96 седиште за горење, структурата под притисок заштедува простор за тестирање на околината, погоден за тест за масовно согорување!Заоблената структура на производот шрапнели, која заедно со позлатениот увоз на берилиум бакар има добра растегливост, специјални игли во облик на полумесечина, може да се направи повеќе од Јапонија и другите брендови, ние го користиме може да ги тестира остатоците топка,без топка и нова топка ! Додека другите брендови можат да тестираат само нов топчест чип.Исто така, имаме BGA107 / 100/132/137/149/152/169/162 / LGA52 60 различни видови на вртење DIP48 / SD / USB интерфејс тест седиште, ве молиме контактирајте us Package вклучува : 1*BGA96 адаптеритем специфики : Состојба : New Type : програмер адаптер.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Елементи на дизајн Daytona EB6964LL широко распространета тапа за лавална лава со месинг, 8-инчен до 16-инчен, полиран хром/месинг

Цврста конструкција на месинг Дурасална кертриџ без мијалник Дек монтажа 8 "до 16" Распространета инстал�

DEN 3.33

Специјално хоби SH32058n Германски воздухопловни сили Fiat G.50Bis борбен авион германски хрватски армија спецификации пластичен модел

Овој пластичен модел бара склопување и сликарство Лепила, алатки, бои, итн., Се продаваат одделно...

DEN 3.00

Подигнување на ланецот на Харингтон, лов, капацитет на оптоварување од 1500 фунти, лифт од 10 метри, отворање на кука од 7/8 - LB008-10

Подигнување на рачката на ланецот, капацитет на оптоварување 1500 lb, кревање за кревање 10 стапки, отворање

DEN 0.67

LED RGB светло за поплавување на отворено 500W еквивалент, паметна промена на бојата и дневна светлина 5700K Осветлување на пејзажот, IP66

LED светло за поплавување 50 W може да произведе до 5000lm бела светлина и 16 милиони бои, еквивалентно на 500 W, з�

DEN 479.84

Кучето на Трејси Моќен g Spot Vibrator за длабока пенетрација, возрасни сексуални играчки за жени и парови, целосен силиконски мек

Воспоставен дизајн за прецизно задоволство Curvy врвот на виолетовата вибрација е совршен за канализира�

DEN 591.84

Supdmzj (2 парчиња M5 не'рѓосувачки челик вртливата прстен со двојно крај, вртејќи се на окото, не'рѓосувачки челик, конектор за прстен за

Материјал од не'рѓосувачки челик : 304 не'рѓосувачки челик, отпорен на 'рѓа Ротирачки дизајн на индустриск

DEN 2.00

Лента за патна моќност, најтег 6ft продолжено кабел со 4 USB порти и 6-излез, лента за напојување на заштитници за заштитени простории

Појасна лента за патувања : Оваа лента за патна моќност има 6 места за наизменична струја (125 V, 13 A, 1625 W), 4 п�

DEN 1231.68

Шишиња со топла вода со покривка со цртани автомобили вреќа со топла вода за олеснување на болката, деца возрасни, топла пакет 2 литар

【Премиум материјал】 Опфаќа шише со топла вода користете двослојни кадифени ткаенини (95%полиестер+5%спа

DEN 223.84

Кризјур Гекран смарт часовник-крв гликоза мониторинг паметен часовник, безболно тестирање на гликоза во крвта, модерен спортски часовник,

【Geekran Smartwatch】 Geekran Watch е нов модерни менувач на игри за мониторинг на гликоза што ви дава на ниво на глико�

DEN 548.64

Телефон Футрола Кожа Ремен Клип Случај Компатибилен со iPhone 11 Pro MAX XS Max, Ремен Клип Футрола Случај Торбичка Компатибилен со

Стп Кожен Ремен Клип Футрола Торбичка Случај Компатибилен со i Phone 11 Pro Max / XS Max / 8p / 7p / 6p, Компатибилен Со Sam

DEN 3.33

Тбуобт Подароци За Мажи Женски Чанти За Шминка Торбичка За Тоалет Мали Козметички Кеси, Тауер Бриџ Лондонскиот Замок Ретро

Големина8, 2х3, 1х3, 5 во / 21х8х9 см, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од ткаенина за соб

DEN 1.00

Декорации За дипломирање 2023 Сини И Златни Конфети За Дипломирање-Класа На 2023 Партиски Материјали Центар За Маса За Градинка Предучилишен

2023 МАТЕРИЈАЛИ ЗА ЗАБАВА ЗА ДИПЛОМИРАЊЕУкрасете ја вашата маса за забави за дипломирање со оваа конфети

DEN 963.20

Череп Љубов Маска За Спиење Со Врзани Очи Симпатична Сенка За Очи Смешно Ноќно Покритие со Прилагодлив Ремен За Жени Мажи

Материјал Со врвен Квалитет прилагодлива маска за врзани очи користете полиестер+еластични ремени Мас

DEN 223.84

Safesleve Emf Заштита Анти Зрачење Iphone Случај: iPhone SE 1&засилувач; iPhone 5/5s Рфид Картичка Држач Блокирање Паричник, Прилагодливи

ЛАБОРАТОРИСКИ ТЕСТИРАНА ЗАШТИТАакредитирана лабораториска технологија за заштита вградена во блоков�

DEN 2.67

Youbtq 67 Преносна облека за облека гардероба со неткаена ткаенина и висечка шипка Брзо и лесен за склопување на организатор за гардероба

1 Цврстата инсталација е само лесна, не е потребна алатка Воведи : Нашата гардероба за облека за складира

DEN 2.00

RLCNOT Црна Дипломирање Покани Картички Со Пликови Во собата на 20-Одделение Најава Картички За Мајстори Град, Универзитет, Средно

Совршена Забавна Картичка За Покана За Забава За Дипломирање одлично за постдипломски најави за диплом

DEN 1.00

ЗНАМЕ НА АЗ Кастилја и Леон Знаме на Маса 4 х 6 - Шпански Регион На Кастилја И Леон Биро знаме 15 х 10 см-Црн Пластичен Стап И Основа

Завршна обработка : Топло намалување Виси : Црна основа и столб Материјал : 100% ПолиестерПластичен пол...

DEN 974.40

Магнетна Јасна Кутија За Samsung Galaxy S23 Ултра Со Целосна Заштита На Капакот На Камерата [Силен Магнет] Луксузна Љубовна Обработка На Срцето

●Компатибилен со само компатибилен Со Samsung Galaxy S23 Ultra, поддршка magsafe безжично полнење, со заштитник на об�

DEN 3.00

Skytalent ѕид светлосни тела Нордиски Ѕид Sconce Светилки Макарон Едисон Дрво Светилка Држач Патека Светла Коридор Светилка Кревет Читање Светлина

МИНИМАЛИСТИЧКИ ДИЗАЈН : Модерна Едноставност нордиски индустриски стил внатрешни ѕидни светилки, идеа�

DEN 591.84