• Обновено
Шипт природна обична дрвена накит занаетчиска кутија за складирање со стаклен капак и заклучување на кутијата за собирање на градите во форма на шестоаголник во ф?

Шипт природна обична дрвена накит занаетчиска кутија за складирање со стаклен капак и заклучување на кутијата за собирање на градите во

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

1 парче хексагонална обична неоткриена кутија за накит / кутии за складирање, специјален дизајн со транспарентен стаклен капак, лесен за да се види внатрешноста на кутијата Погодно е за ѓердан, нараквица, треска, обетки, привлечност, часовник, мали алатки, складирање на мониста. Совршено за занаети за DIY, декопаж, сликање, боење, лакирање и украсување, пирографија. Подарок за спомен -чувари за деца и семејства, со дизајн на заклучување, за вашата приватна колекција. Постојат 7 одделни празнини за да складирате различни предмети. 1 парче хексагонална обична неоткриена кутија за накит / кутии за складирање, специјален дизајн со транспарентен стаклен капак, лесен за да се види внатрешноста на кутијата. Погодно е за ѓердан, нараквица, треска, обетки, привлечност, часовник, мали алатки, складирање на мониста. Совршено за занаети за DIY, декопаж, сликање, боење, лакирање и украсување, пирографија. Подарок за спомен -чувари за деца и семејства, со дизајн на заклучување, за вашата приватна колекција. Постојат 7 одделни празнини за да складирате различни предмети. Спецификација : Материјал : бор од бор, стакло : приближно.4inchpackage Вклучува : 1 парче накит од бор од дрво Боксота : Ве молиме, дозволете мали грешки во мерењето и разликите во бојата - благодарам за разбирањето.

Основни карактеристики

Material:
Pine wood,Glass
Size:
Approx.15x12x6cm/5.9x4.7x2.4inch
Package Includes:
1 Piece Pine Wood Jewelry Box:
Note:
Please allow slight measurement errors and color differences,thanks for your understanding :

Најдобри понуди

Елегантна Пасха Седер Плоча-Дизајн На Калинка-Зачудувачки Уметнички Плочи Од 12 Инчи Со 6 Шуплини За Симболична храна Од Седар

Оваа тркалезна фиока За Седер се одликува со традиционална јудејска убавина со најголема едноставност

DEN 3.33

Тбуобт Козметички Кеси За Жени, Торба За Шминка Организатор На Додатоци За Тоалетна Торба, Париз Ајфеловата Кула Пинк

Големина 19, 5х4х8, 8см / 7, 7х1, 6х3, 5ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од оксфордска �

DEN 191.84

АУЛЕП 11-12 Инчен Лаптоп Ракави, Неопренови Лаптоп Компјутер Џеб Таблета Носење Ракав/ Отпорни На Вода Компатибилен Лаптоп Ракав

●Белешки за купување●Внатрешни Димензии : 12 "х 0,75" х 8,5 " / 30,5 х 1,8 х 21,5 смВе молиме измерете ја должината �

DEN 0.33

Дизајнирајте Ја Најубавата Мајка На Марија Во Светот, Бела Кригла За Патување 14оз Изолирана Гимнастика Од Нерѓосувачки Челик,

ТАМБЛЕР од нерѓосувачки ЧЕЛИК : оваа кригла за патување од 14 мл е изработена од нерѓосувачки челик за из�

DEN 3.00

Nuobesty Зборува Папагал Звук Активирани Птица Играчка Батерија Управувана Електрични Зборувајќи Папагал Чврчорење Птица Со Трупецот

Шарени чврчорење птица Се што треба Да направите е да се создаде звук во близина на птица и тоа ќе почне �

DEN 273.44

КИНГФОМ 4-Слот Дрво Кожа Документ Датотеки Држач Решетката Штанд Биро Датотеки Организаторот Документи Собирање Кабинет

ЦВРСТ КАБИНЕТ ЗА ГРАДЕЖНИ ДАТОТЕКИ : Покриен со висококвалитетна стп кожа, внатрешноста е извонредна и �

DEN 1183.84

Торба за шминка, Козметичка Торба, Водоотпорен Организатор На Торби За Шминка, Земете Тиква Денот На Благодарноста Воumn

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

DEN 315.20

Заштитник на анти-сино светло екрани на Ваксон со 3 пакети, компатибилен со налепницата Panasonic Lumix DMC-GF3 TPU филмови налепници [не калено

Забележете дека овој заштитен филм е изработен од флексибилна пластика Филтер за сина светлина : UV400 Заш

DEN 207.84

Чист Бакар Бокал Со Капак За Дома Декор, За Ајурведа Здравствена Корист &засилувач; Исцелување - Цврст Бакар Рачно Изработени Чекан Стомна,

МАТЕРИЈАЛ : Бакар КАПАЦИТЕТ : 2Л БОКАЛ : Складирањето Вода во Бокал За Бакарни Садови Создава Природен П

DEN 972.80

Направено Во Мексико Автентични Ботелони/Кантарито Комбо Водена Карафа/Чаша За Кригла Пијалоци Тегла Јара Мексикана Еспига Де Баро За Топли

ПРОИЗВЕДЕНО ВО МЕКСИКО Направено од глина рачно насликани ќе ги одржува пијалоците топли или ладни авт�

DEN 2.00

2 парчиња Решетка За Чинии, Држач За Чинии За Организатор На Кујна Што Се Повлекува, Повеќенаменска Решетка За Сушење Креативни Садови, Решетка

[ВЕРТИКАЛНА РЕШЕТКА за ЧИНИИ] оваа решетка за одвод на чинија ви помага добро да организирате чинии со р�

DEN 0.67

BESPORTBLE Декоративни Кука Капа Закачалки Ѕид Монтирани Облека Решетката Ѕид Монтирани Решетката Палто Кука Спална Соба Палто Закачалка Слон

Кука За Глава на слон : Единечна Кука За Глава На СлонСе Одликува со едноставен дизајн на структурата, ви

DEN 1.33