• Обновено
Сина есата До есата Надворешен Кабел - 1 Метар

Сина есата До есата Надворешен Кабел - 1 Метар

DEN 3.33

Залиха
Во магацинот.

СИНА есата До есата Надворешен Кабел - 1 Метар Микро САТА Кабли ПН# CBL7 PESTESBL1 M. Автентични само ако се продаваат Од Микро САТА Кабли. Категории : 7 Пин САТА и есата Кабли, САТА Кабли. СИНА есата До есата Надворешен Кабел - 1 Метар. Микро САТА Кабли ПН# CBL7 PESTESBL1 M. Автентични само ако се продаваат Од Микро САТА Кабли. Категории : 7 Пин САТА и есата Кабли, САТА Кабли. Опис Надворешен SATA кабел за податоци за поврзување на надворешен sata (e SATA) уред со пристаниште e SATA. Овој кабел e SATA е дизајниран да ги реши проблемите со пречки што понекогаш се гледаат со користење на кабли дизајнирани за внатрешна употреба. есата може да постигне стапки до 6 пати побрзо од постојните надворешни USB решенија. Изработени од ултра квалитетни материјали. Двата надворешни женски конектори од типот" јас " имаат метални контакти за да обезбедат подобрена заштита ОД ЕМИ и подобрена издржливост. Овие кабли се придржуваат до спецификациите за дизајн препорачани од Организацијата САТА. ОВОЈ ФЛЕКСИБИЛЕН СИН кабел е прибл. 1 метар во должина (прибл. Точка # CBL7 PESTESBL1 M.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Мапа на знамето на градот Ватикан, дрвена музичка кутија, форма на срце, ветровито музичко кутија гроздобер дрвена часовничка

дрво Направени во САД или увезени 🎁 Нашите музички кутии се изработени од висококвалитетно дрво, уба

DEN 372.64

Богатствата НА каролина CJ1080-Hcarc Буква H Фудбал Црно, Стар Златен И Бел Сет од 2 Чаши Држач За Автомобили, Абсорбента Песочник

Привлечен Дизајн : Нашиот Комплет Од 2 Подлоги за Автомобили од Песочник има живописни уметнички дела во

DEN 239.84

Еклирајте го стојат пиедестал дрвена саксија за цвеќиња, стојат пилешко крило дрво вазна саксија украси необични камени чајници

Пиедесталот на екранот е полн со ретро и носталгичен стил, многу нежен 【Големина】 Ние нудиме 3 различн�

DEN 2.00

4 парчиња поп-фитгет еднорог топка Попер нејзините играчки, 3Д анти-притисок стискање притискање меур поп топката ИТ фидгетска играчка БПА

3 D Popit Fidget Toys Ова се совршени играчки со еднорог за 37 годишни момчиња и девојчиња Исто така одлично за ло�

DEN 527.84

Ванлини РЦ трик автомобил, 4WD 2,4GHz далечински управувачки автомобил за момчиња девојчиња 8-12 со сензор за гестови, чудовиште камион

[CAR далечински управувач со сензори на гестови] : Овој далечински управувачки автомобил има два режима н�

DEN 639.84

Абаодам бонбони Подарок кутија 20 парчиња свадба боксови кутии црвена хартија бонбони кутии кутии за подароци за кутии за забава

Тие се изработени од хартија и полиестерски материјал со дизајн на модели на отворено и светло црвено П�

DEN 3.33

Јапонски брада мама куче симбол Декл шепа печати кутре кутре миленичиња семе од раса, loveубовен автомобил камион налепница прозорец

Големина 5 Секоја нарачка доаѓа со бесплатна декорација за мустаќи Високо квалитетен оракален винил Се�

DEN 1.67

Диксон Вентил 3ДФ3-Б Месинг Автоматска Индустриска Размена Пневматско Монтирање, Штекер, 3/8 Спојка х 3/8 - 18 Нптф Женска Нишка

Автоматски индустриски размена пневматски фитинг спојка Изработен од месинг со челичен тубуларен вент

DEN 0.67

Капакот на седиштето на автомобилот пред-кожни капаци на седиштето, 2 парчиња универзални прекривки на дното на седиштето за автомобили,

【Исклучителна занаетчиство】 Седиштето опфаќа уникатен вез и дупка за отвори за воздух, што е поудобно

DEN 798.08

Litfad црна 1-лесна таванска светлина светла за монтирање на цилиндар алуминиумска алуминиумска светлина таванот за дневна

✦ерит : 2 години Оваа модерна LED таванска светлина може да се користи во затворено осветлување, ходник, т�

DEN 959.84

Wallиден декор со цитати молете се за сурфање дрво рамка wallидна уметност гроздобер виси декорација за домашна куќа дневна соба спална соба

★ Големина 7 во / 12 во, плоштад рустикално дрво плакета со цврста граница ★ Лесно за обесеност Вклучува

DEN 351.84

Селски стил wallидна уметност фарма -куќа тоалетна камера е наменета за истражување само дрвени знаци рустикален виси wallиден плакета

Дрвен знак : Овој одличен знак е изработен од висококвалитетен дрвен материјал Ефектот на печатење е до�

DEN 2.33

ZGJHFF бензинска пумпа Музичка кутија креативна гроздобер музичка кутија Мелодија кутија Десктоп декорација за бар ресторан дома

Изработката е добра, пореална и деликатна, а исто така може да се користи како добра декорација на работ�

DEN 2013.76