• Обновено
Круг Чаша Торта Кула Дрво Дисплеј, 3 Ниво Пециво Пластични Десерт Носителот, Десерт Кула Послужавник За Бонбони Овошје Крофни Торта Симпатична Морнар Со Кит

Круг Чаша Торта Кула Дрво Дисплеј, 3 Ниво Пециво Пластични Десерт Носителот, Десерт Кула Послужавник За Бонбони Овошје Крофни

DEN 623.84

Залиха
Во магацинот.

Соодветна Големина : вкупната висина на дисплејот на кулата за кекси е 32 см/12,5 инчи, што не е многу висока и обезбедува поголема стабилност Дијаметар на долната лента : 27см/10.62 инчи, дијаметар на средната лента : 24см/9.44 инчи, дијаметар на горниот послужавник : 21см/8. Десертната кула може да собере 24-30 колачи. Пластичен Држач За Кекси : држачот за кекси од 3 нивоа е изработен од висококвалитетна пластика со златна облога за храна на површината, која може директно да служи кекси, сендвичи, овошје, суши, колачиња, крофни, бонбони на послужавник, рамката за поддршка на железо е исто така обложена со злато, златната боја го прави држачот за десерт за пециво да изгледа многу врвно. Силна Стабилност : со цел да се обезбеди стабилност на кулата за прикажување кекси, може да биде малку тешка, со тежина од 1000гр/2,2 фунти, (се надеваме дека ќе можете да го разберете ова пред да го купите), што обезбедува подобра рамнотежа и поддршка, и нема потреба да се грижите за навалување за време на употреба или тресење, можете исто така да ставите потешка храна на долниот послужавник за да го направите десертот да стои постабилен. Шармантни Украси За Забави : златна пластична кекс-дисплеј десертна кула со едноставен и шармантен дизајн, ќе ја надополни секоја пригода, исто така ќе биде одличен додаток на тушеви за бебиња, ангажмани, свадби, родендени, денот на благодарноста, Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Вљубените, затоплување на куќата, чајни забави. Држач за кекси за пециво исто така убава декорација. Лесен За Инсталирање и Расклопување : прво, затегнете ги завртките на долниот слој, а потоа ставете ја фиоката на горниот слој. Потребни се само неколку минути за да се навртуваат трите различни фиоки заедно, многу едноставни. Кога не се користат, трите послужавници можат да бидат одвоени и наредени заедно за да заштедат простор. Соодветна Големина : вкупната висина на дисплејот на кулата за кекси е 32 см/12,5 инчи, што не е многу висока и обезбедува поголема стабилност. Дијаметар на долната лента : 27см/10.62 инчи, дијаметар на средната лента : 24см/9.44 инчи, дијаметар на горниот послужавник : 21см/8. Десертната кула може да собере 24-30 колачи. Пластичен Држач За Кекси : држачот за кекси од 3 нивоа е изработен од висококвалитетна пластика со златна облога за храна на површината, која може директно да служи кекси, сендвичи, овошје, суши, колачиња, крофни, бонбони на послужавник, рамката за поддршка на железо е исто така обложена со злато, златната боја го прави држачот за десерт за пециво да изгледа многу врвно. Силна Стабилност : со цел да се обезбеди стабилност на кулата за прикажување кекси, може да биде малку тешка, со тежина од 1000гр/2,2 фунти, (се надеваме дека ќе можете да го разберете ова пред да го купите), што обезбедува подобра рамнотежа и поддршка, и нема потреба да се грижите за навалување за време на употреба или тресење, можете исто така да ставите потешка храна на долниот послужавник за да го направите десертот да стои постабилен. Шармантни Украси За Забави : златна пластична кекс-дисплеј десертна кула со едноставен и шармантен дизајн, ќе ја надополни секоја пригода, исто така ќе биде одличен додаток на тушеви за бебиња, ангажмани, свадби, родендени, денот на благодарноста, Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Вљубените, затоплување на куќата, чајни забави.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Охајо Случај Компатибилен Со Galaxy A01 [Хибриден Трансформатор Влијание Солиден Kickstand Црн Случај Покритие Со Ремен Клип Футрола]

Кикстенд Овој Хибриден Трансформатор Влијание Солиден Удар Црн Капак На Куќиштето Со Футрола За Клипов

DEN 3.00

Креативен Антички Телефон, Европски Пасторален Ретро Телефон, Домашен Декоративен фиксен телефон, Канцелариски Звучник

исклучителна изработка, извонреднаesетика Може да се користи како декорација на домот, може да се корист

DEN 1.67

СДФГХ Мини Опстанок Компас Цинк Легура Кампување Компас Отворено Пешачење Џеб Компас Навигатор Со Приврзок За Клучеви

Изработен од материјал од легура на цинк, силен, издржлив и долг работен век Мал и лесен, лесен за носење

DEN 808.00

Смола Бебе Исус Фигурина Рождество Рождество Колекционерска Статуа и Подароци Од Светата Вера Исус Статуа За Црква Христијанско Новороденче

Исклучителна Изработка : Фигурина На Рождество Исус е извонредна во изработката, убава по слика и јасна

DEN 144.00

Durлкм Издржливи 5 Ќелии Пластична Кутија За Складирање На Организаторот Вратоврска Градник Чорапи Фиока Козметички Делител Уредно 27см Х 6,5

Изработена од пп пластика, која има тврда и издржлива текстура Има 5 ќелии за складирање Цврст и долготр�

DEN 933.12

ЗАВИДУВААТ 4 Парчиња Сет За Чаши За Кокс Може Да Ја Обликува Стаклената Чаша Со Слама, Стаклена Тегла Отпорна На Висока Температура,

Стаклен комплет : ќе добиете 4 класични чаши за пиење, секоја со перфориран Ѕидарски капак од бамбус и 1 з�

DEN 2.00

Водоотпорна Торба За Шминка, Торбичка За Шминка, Организатор За Козметика За Патувања За Жени И Девојки, Летна Плажа Кокос Палм Океан

Водоотпорен МатеријалИзработен од кожа, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржув

DEN 3.00

Преземање На Мочање Рака Вентилатор Преклопен Бамбус Коло Рејв Рака Навивачи Британски Сленг Зборови Изрази Смешни Изјава Замолчени Подароци

Црно бамбусово ребро од 13 инчи со лесна полиестерска ткаенина, отпечатено со специјално флуоресцентно �

DEN 416.00

Алаза Хипи Мир Симбол Пејсли Цвеќиња Знак Цветни Тоалет Торба Виси Мултифункционален Козметички Случај Пренослив Организатор На Торбичка

ГОЛЕМИНА23 х 10 х 18 см / 9 х 4 х 7 инчи, лесно се содржи секој предмет за перење или убавина ВРВЕН КВАЛИТЕТМек�

DEN 335.84

Tucch Случај Паричник За Galaxy S23, Стп Кожа Магнетни Штанд [Рфид Блокирање] Картичка Слот Фолио Флип Капак со [Tpu Шокпроф Внатрешни

✪ ✪ Компатибилност ✪ ✪ САМО КОМПАТИБИЛЕН СО GALAXY S23 61инчен (ослободување 2023) Не СЕ ВКЛОПУВААТ Галакси С23

DEN 335.84

РАКУТ Микрофон 2 парчиња Микрофон Рак Стеги Микрофон Клип Монтирање Рак Стеги Мултифункционален Двојна Глава Топката Стојат

Може лесно да се примени на повеќето микрофони и е добар клип за фиксирање Едноставен дизајн, удобен за �

DEN 2.33

Похдје Ориз Диспензерот Контејнер За Ориз Складирање На Ориз 10кг Овес Ориз Запечатен Сад За Складирање Сува Храна Контејнер За Складирање

●Диспензерот за ориз 10 КИЛОГРАМИ максимален капацитет на ориз ги задоволува потребите за складирање с�

DEN 2.67

ЗООПОНД-Будилник За Мобилен Дисплеј Во Целосна Боја За Деца, Детски Будилник, Детско Ноќно Светло, Во Ред За Будење Часовник, Светло

● [ЧАСОВНИК за ОБУКА ЗА СПИЕЊЕ и повеќе] (Гледајте го видеото за детали) овој патентиран на крајот роман �

DEN 0.67

НТЦЕ Вентилатор За Шпорет На Топлина, Вентилатор За Шпорет На Дрва Со 10 Сечила за Горење На Дрва За Горење На Трупци, Вентилатор

1[Енергетски Ефикасен]Овој Вентилатор За Шпорет на Дрва не бара батерии или електрична енергија, само то

DEN 0.33

Тоалетна Торба Виси Доп Комплет За Мажи Отпорни На Вода Бричење Торба За Патување, Цртан Филм Вљубените Чоколадо Чип Колачиња

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

DEN 3.33

5 Пакет Велат Кога Док Холидеј Налепница Скелет Черепот Налепница Надгробен Споменик Цитат 6 х 7.4 - Отстранлив Знак За Автомобилско Возило

СКЕЛЕТ ЧЕРЕП НАЛЕПНИЦА : Велат кога Предизвик За Џони Ринго Во Надгробен споменик филм Совршен за секој

DEN 159.84

Лакрос Кафе Патување Кригла Најдобрите Смешни Уникатен Лабава Личност Чај Чаша Совршена Идеја За Мажи Жени Се Релаксираат Брат

Оваа Смешна кригла за патување со лакрос кафе држи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно �

DEN 1592.00

Lucklyingbao Паметни Поттикне Случај За Поттикне Патување-Тенок И Тенок Заштитен Капак Со Авто Спиење/Будење/Њујорк Ноќното Небо

●Компатибилност ●Совршено компатибилен За Поттикне Патување(со круг "вклучување / исклучување" копчет

DEN 380.32

ВЕЛОСИПЕД За Вежбање WLKQ, Вежба За Педали За Нозе, Вежбач За Педали, Пренослив Фитнес Педал За Преклопување Стационарен Под

ФИЗИКАЛНА ТЕРАПИЈА : овој вежбач на педали нуди нежни вежби за горниот и долниот дел од телото со низок у

DEN 2.67