• Обновено
Рачно Изработен Накит - На Мајка Ми Ѓердан, Засекогаш Љубов Ѓердан, Сребрен ѓердан, Подарок За Мајка Од Ќерка, Ден На Мајката, Годишнина, Роденден, Божиќ, Накит За Жен?

Рачно Изработен Накит - На Мајка Ми Ѓердан, Засекогаш Љубов Ѓердан, Сребрен ѓердан, Подарок За Мајка Од Ќерка, Ден На Мајката, Годишнина,

DEN 1219.20

Залиха
Во магацинот.

ЛЕСНО ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ КАРТИЧКА ЗА ПОРАКИ : само кликнете на копчето "Прилагоди" за да ја додадете вашата персонализација или вашата фотографија, а потоа завршете ја вашата нарачка ИНСПИРАТИВНА ПОРАКА КАРТИЧКА : Порака Картичка Накитот претставува нераскинлива врска помеѓу две души. Овој симбол на вечна љубов е засекогаш омилен и трендовски насекаде. Изненадете ја вашата сакана со овој прекрасен подарок денес! Тоа не е мала ставка, но големо изненадување за вашата љубов!. МАТЕРИЈАЛИ И ГОЛЕМИНА : овој ѓердан направен со висококвалитетен полиран хируршки челик. Кабелскиот синџир мери 18 инчи со продолжување од 4 инчи и се прицврстува со затворач од јастог. Димензии на приврзок : - Висина 0,6 icnh (1,5 см) -Ширина 1,1 icnh (2,7 см). ГАРАНЦИЈАТА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ обезбедува задоволство на клиентите. Ако не сте воодушевени од овој издржлив и корисен Рачно Изработен Ѓердан, вратете го за 100% враќање на куповната цена. Обичај Направен во САД. БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОК ЗА СПОМЕН : Нашиот накит доаѓа со подарок со врвен квалитет со специјална порака. Ова парче прави уникатен и внимателен подарок за ѓердан за вашата мајка, сопруга, ќерка, син, свршеница, идна сопруга дечко, девојка, внука, внук дете девојче мало девојче, семејство. Вклучува кутија за подароци. Ја прави најдобрата внимателен подарок за вашата ќерка За Божиќ, Свадба, Роденден, Денот На Мајката или "само затоа што" подарок. # Симпатичниот дизајн го кажува зборот "љубов" во разигран курзивен фонт. # Овој убав полиран ѓердан не остава сомнеж во нејзиниот ум за вашите вистински чувства. доаѓа со порака картичка со велејќи како во првата слика. ДЕТАЛИ за приврзок, синџир и сите компоненти направени со највисок квалитет 18к злато исполнето за златна завршница или ладен хируршки челик за сребрена завршница. Е прилагодлив кабелски синџир кој совршено се прицврстува со затворач за јастог. Нашите ѓердани нема лесно да се оцрнат и да се лупат.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

XYC Компатибилен Со Chevrolet 2 парчиња Јаглеродни Влакна За Chevy Bowtie Амблем Преклопување Листови Предна/Задна Винил Налепница Заврши

Натпреварувачки Со Камион Шевролет Силверадо 1500, ТЕРЕНЕЦ Тахо, Патничко Комбе, Импала, Малибу, Авео, Кру�

DEN 1.00

Гомадски Дизајнер Црна Кожа О2 XDA II Мини Мини Про Торбичка За Носење Појас-Вклучува Опционална Јамка За Појас и Отстранлив Клип

Отстранлив клип за ремен може да се користи како опција за носење Куќиштето има и интегрирана јамка за п

DEN 0.33

Мокан Против Кражба Систем За Стартување Без Клуч Далечински Алармен Систем Авто АВТОМОБИЛ SUV Стартување Копче Аларм Без Клуч Влез

1, Паметен Почеток Со Едно копче : системот за далечински аларм доаѓа со паметно стартување со едно копче

DEN 0.67

Линлин има 200 фотографии што се лизгаат во меморандум албум за семејни мемориски мемории за слики, албуми за слики, 200 фотографии за албуми

Совршено да се биде подарок за годишнината од свадбата, роденденот, Денот на вineубените, Денот на мајкит�

DEN 1.33

Говорник на Tek Styz IPX7 компатибилен со вашиот индиски Карбон А40 со 13 часа водоотпорно време на игра, затворено, патување на отворено 1500

? ? ? Вградена функција за повик поддржана од микрофон Micro USB порта за брзо полнење голем капацитет на бат

DEN 0.33

Стоечки пепелник на отворено за внатрешен двор, комерцијални метални пушачи цигара сад за фиока за пепел со капак за употреба на отворено

Ретро штанд за пепел, пондерирана и поголема база обезбедува дополнителна стабилност во затворено, не г

DEN 1147.68

Chirfcount DIY 5D комплети за сликање на дијаманти за возрасни целосна вежба по броеви на балон со топол воздух за домашен wallиден декор

Зачудувачки вежби 5Д комплетите за уметност од дијаманти се најсјајните украси за домашни дома Round Rhinesto

DEN 207.84

Авион Бебе Туш Украси За Момчиња и Девојчиња, Добредојде Бебе Бурлап Банер,Гроздобер Патување Тематските Бебе Туш Знак и Знаме,Авантура

Врвен Квалитет : Специјално обработената природна лопатка е цврста, без мирис и без пролевањеАвионот е �

DEN 0.67

Хемиски момци Цитрус миење и сјај и медоносец Снежна пена пена за миење на автомобили Длабоко чистење и одржување миење комбо пакување

Најтешкото миење базирано на цитрус формулирано за да ги надмине повеќето восоци Цитрус база, хипер кон

DEN 335.04

Кабилок 6 парчиња Кутија за Чевли Кутија За Складирање Чевли Висечки Организатор За Складирање Преклоплива Кутија За Складирање Склопувачки

Пластика Редење Фиоки За Чевли : ,, и Кутија За Склопување Чевли : Проѕирен визуелен прозорец, лесен за гл�

DEN 0.67

Месец на црната Историја Женски Премиум Патување Мала Кутија За Накит Ѓердан Прстен За Складирање Организатор Мини Витрина

Стп Кожа Изработени од водоотпорна и тврдо носена висококвалитетна стп кожа за издржливост Оваа кутија

DEN 399.84

Закачалки за бебиња, 20 пакувања прилагодливи закачалки за бебиња за расадник, закачалки за деца што не се протегаат за сите деца што можат

Материјал : закачалките за плакари за расадници за бебиња се изработени од еколошки PP материјал, со заде

DEN 1.67

20 парчиња Хсс Рутер Карбид Гравирање Битови И Рутер Бит Постави 1/8 Стебло За Ротациони Алатки Дремел Проксон Додатоци ЗА Самостојно

Изработен од висококвалитетен челик со голема брзина за долг век на траење и исклучително прецизни пар�

DEN 0.67

Lcepcy искинаа фармерки со права нога за жени кои се обидени лабави со средно половината, влечење на фармерки 2023 трендовски широки панталони

69% памук, 27% полиестер, 4% спандекс Направени во САД или увезени Затворање на копчињата Карактеристики на

DEN 0.33

Dragon Touch KidzPad Y88X 10 Детски Таблети, 32gb, 10 инчен HD Андроид Таблет, Поголем Екран Таблет За Деца, Родителска Контрола Kidoz Претходно

Детска Таблета *1 ДетеДоказ Случај*1 Упатство За Употреба 2 Игла1 & Ремени За Рамо2 Адаптер за напојување 1 �

DEN 2.00

Завртка За Поставување квадратна Глава, Овална Точка, 5/8-11 х 1, Стврднато Куќиште Од Легиран Челик, Црн Оксид, Груб Конец Со Целосна

ТемаТеренот : 5 / 811 Должина : 1 инч Црниот Оксид не е заштитна завршница и ќе ' рѓосува ако е изложен на влаг

DEN 366.40

Опфаќања на јазот на шпоретот што може да се повлече - не'рѓосувачки челик, шпоретите на шалтерските капаци, должината на капакот на јазот

Fill Пополнувач на јазот на шпоретот што може да се повлече】 : Покривање на јазот на шпоретот Не'рѓосувачк

DEN 0.67