• Обновено
4 Пакет Фиока Копче Повлечете Рачка, Овошје И Зеленчук Кујна Кабинет Копчиња, СТОМАЧНИ Стакло Декоративни Правоаголник Гардероба Повлекува За Хардвер Шкаф Мебел С?

4 Пакет Фиока Копче Повлечете Рачка, Овошје И Зеленчук Кујна Кабинет Копчиња, СТОМАЧНИ Стакло Декоративни Правоаголник Гардероба Повлекува За

DEN 0.33

Залиха
Во магацинот.

Големина на копчето : (L x w x H) 1,65 x 1,0 x 0,9 инчи / 4,2 x 2,6 x 2,3 см; Должина На Основата : 0,39 инчи / 1,0 см; одговара на 8 стандардни завртки (Краток x 4 : 1,1 Инчен должина На Основата : 0,39 инчи / 1,0 см; совпаѓа 8 стандардни завртки (Кратки x 4 : 1,1 Инчи * 4 парчиња пократки завртки; * 4 парчиња долги завртки; спецификации : * Материјал : стакло Избегнувајте Употреба на абразивни средства за чистење и силни детергенти Нашите копчиња се достапни во пакување од 4 единици со додатоци со навој. Секое копче на кабинетот доаѓа со завртка за монтирање од 1,1 инчи за лесна инсталација без мака да мора да поминете низ маката за фиксирање на завртките. Висококвалитетни копчиња, дајте и добар изглед на вратата на кабинетот. Овие класични копчиња не само што ќе додадат убавина во вашите кујнски ормари, туку и ќе ја подобрат околината како целина. Овие стилски копчиња на кабинетот се совршени за секој кујнски ормар, плакар, фиока за биро, плакар, помошни фиоки за маса, плакар за чевли, гради, библиотека и многу повеќе!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Контрола НА ТОВАР ВО САД, Ремени За Крцкање Со Продолжување На Синџирот, Ширина Од 2 Инчи Х 30 Стапки, Крај На Синџирот На Ремени За Крцкање,

ПРОДОЛЖУВАЊЕ НА СИНЏИРОТ НА ПРЕСКОКНУВАЧКИ РЕМЕНИ овие тешки ремени за крцкање доаѓаат со продолжувањ

DEN 3199.84

Cosmas 25 пакет 10557orb масло однесено бронзено зачукуван кабинет рачка за влечење хардвер - 3 инчи и 3-3/4 центри за инчни дупки

Висококвалитетно масло ја нанесуваат бронзената завршница Центри за дупки : 3 "(76мм) и 33 / 4" (96мм) (има 2 ком�

DEN 2.00

300н Мебел Шарка Кујна Кабинет Врата Лифт Пневматска Поддршка Хидрауличен Гас Пролет Престој Држете пневматски хардвер 1 парчиња

Шарки Шарки300n Мебел Шарка Кујна Кабинет Врата Лифт Пневматска Поддршка Хидрауличен Гас Пролет Престој

DEN 1.00

Делумно Преклопување Шарка НА Кабинетот SS Меко Затворање 1 Пар 3 Начин На Поставување Прилагодување За Делумни Кабинети За Рамки

3 Начин На Прилагодување На Местото : Нема потреба да ја кревате шарката за да ја прилагодите Лесна Инста

DEN 1.00

Безбедност на вратата од не'рѓосувачки челик SDGH SWIVEL заклучување на заклучувањето за заклучување на вратата на вратата на бродот

Сосема нова безбедносна заклучување на заклучувањето HASP Погодно е за врата од кабината на бродот карав�

DEN 1862.08

SRHMYWW Тешки Водоотпорен Пвц Транспарентен Церада Платно Капка Крпи-Тешки Ткаенина Ткаенина Церада За Боја, Спреј Сликарство, Заштита Дрво

Сите употреби : Користете ги нашите церади во кој било проект за градежништво или подобрување на домот О

DEN 3.00

LynnsgraceLand 4.25 C-C-кауција за кауција Повлечете се занишани рачки темни антички бронзено црно гроздобер изглед 4 1/4 центри, темна

41 / 4 "CC гроздобер изглед темна античка бронзена кауција за фиоки за влечење, влечење, влече рачки за каби�

DEN 120.00

Држач за тоалетни ролни со кутија за влажно ткиво, држач за тоалети со самостојно лепило без дупчење, држач за тоалети монтиран

Halten Sie Ihre Feuchttücher versteckt : Unser Toilettenrollenhalter mit integriertem Aufbewahrungsfach für Feuchttücher löst das Problem, dass Ihre spülbaren Feuchttücher draußen lie

DEN 1444.80

Lvldawa дождовно покритие тарпаулин, заштитен термички термички изолирани за стаклена градина надворешна двор балкон странични панели,

Заштита на отворено : Дебелината на водоотпорен тарпаулин е 0,6 мм Водоотпорен индекс : 100% ; Транспарентно

DEN 329.60

Пронајдокот се однесува на шина за лизгање на кабинетот од типот на топчести лежишта, Слајдови За Фиоки од 1 Пар Супер Тешки

➤ Пошироко и подебело : слајдовите на металната фиока се изработени од челик со висока густина со дебел�

DEN 2048.64

Фиоки за фиоки за гардероба Doitool, прицврстување на мебел за мебел: 2 комплети мебел што паѓаат на ремени за земјотреси за

1 Ефективно го обезбедува вашиот мебел до wallидот и го спречува да се преврти Направете малку промена за �

DEN 148.00

Копчињата на кабинетот на плоштадот возила, 10 пакувања со единечна дупка мат црна кабинета рачки хардвер за кујнски шкаф плакари за бања

【Висок квалитет】 Направено од цврста легура на цинк, издржлив, нежен допир, без отпечатоци од прсти, на�

DEN 2.33

Рахима Вајпинг-Држачи За Тоалетна Хартија Лепило Држач За Ролна Тоалетна Хартија Кутија За Бања Хартиена Крпа Диспензерот Ѕид

Држачот за ролна тоалетна хартија е идеален за складирање во бања, може да чува марамчиња, мобилен телеф

DEN 1.67

6 пакувања 3 цифри комбинација кодови за лопатка Безбедност на брави со тешки багаж за кабинети кутии за алатки лаптопи торби

【Уникатен дизајн】 Изгледот на овие 3 цифри комбинации кодови за катанец е уникатен, креативен, исклучи�

DEN 224.00

Кес Стакло Полица 16 &засилувач; Држач За Тоалетна Хартија, Сус304 Нерѓосувачки Челик Ѕид Монтирање Четкани, А2022-2+А2175С12-2

Стаклена ПолицаЗаштедете Простор : оваа стаклена полица за туширање од 16,1" л х 5,1" W (410мм х 130мм) е идеален �

DEN 0.33

Goldenwarm 6 пакувани четкани месинг кабинет влече злато 3in рачки за фиоки за четкани златни кујнски кабинети хардвер - LS1212GD76

[Мерење] : Центри за 3 инчи, центри за 5 инчи, висина од 1,34 инчи, ве молиме изберете ја соодветната рачка за �

DEN 239.84

Златни куки четкани златни wallидни куки со тешки метални куки за метални палто за висечки палта и куки за капачиња за пешкири монтирани

Боја : жолта Материјал : месинг Снабдување со DIY : Електрични Сертификација : Ништо Материјал : месинг Сна�

DEN 1.67