• Обновено
Zeershee повеќебојната LED светлосна база и кристална топка

Zeershee повеќебојната LED светлосна база и кристална топка

DEN 2.67

Залиха
Во магацинот.

Големина : Целокупната големина е околу 2,6*2,6*1,1 инчи, сферична вдлабнатина Големина на површината : 1,97 x 1,97 инчи Метод на осветлување : И USB -кабелската линија и напојувањето на батеријата (вклучена е батерија 3 AAAA), со чувствителен прекинувач за допир. Кликнете на прекинувачот нежно за да ги промените боите. Повеќебојни : Постојат 4 различни бои, бела, сина, црвена, зелена. Кога еднаш допир еднаш, бојата ќе се врти полека. Кога ќе допрете двапати, бојата се менува побрзо. Продолжете со префрлување, добијте ја точната боја што ја сакате. Прикажи се за занаети со кристална уметност, 3Д ласерски топки, дијаманти, скапоцени камења, ставете сè што сакате за шоу во боја. Оваа фигура на кристална топка е изработена од висококвалитетен К9 кристал, кој е живописен и реален. Големина : Целокупната големина е околу 2,6*2,6*1,1 инчи, сферична вдлабнатина Големина на површината : 1,97 x 1,97 инчи. Метод на осветлување : И USB -кабелската линија и напојувањето на батеријата (вклучена е батерија 3 AAAA), со чувствителен прекинувач за допир. Кликнете на прекинувачот нежно за да ги промените боите. Повеќебојни : Постојат 4 различни бои, бела, сина, црвена, зелена.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Крефелимас Црни Златни Ленти Игра Ноќна Позадина За Забава Луда Ноќ Видео Игра Позадина Роденденска Забава Позадина Украси Бакар Громови Банер

Големина : 180 х 120см (70,8 Х 47,2 инчи) Пакет : 1 ПАРЧИЊА Винил Позадина 4 Бакарни Шипки во агли со Врвка од 32,8 ста

DEN 222.40

Опрема за напојување на надворешна моќност Xtreme Нова X0655-K PTO спојка w/жица за поправка на прицврстувањето Комплетитиран со/замена за Husqvarna

Пакет од 1 електричен спојката на сечилото PTO, 1 комплет за поправка на жицата за прицврстување Бесплатно

DEN 6671.20

Зодијак R0374600 Комплет за замена на елементите на филтерот за енергија за Зодијак Јанди Реј-Вак Автоматски чистач за базени

Комплет за замена на елементите за енергетски филтер Се вклопува во Зодијак Јанди Автоматски модел за ч

DEN 1.33

Шпигер Магла Светла Собранието За 2013 2014 2015 Нисан Алтима Седан Замена Магла Светилки Комплет Јасно Леќа Со Прекинувач&засилувач;Жици H11

Пар Светла За Магла со светилки(Лева И Десна Страна) Прирачник за инсталација Најавете се на вашата смет

DEN 2.67

Среќен Божиќ Венец Декор Матрица А5 А4 А3 11 &засилувач; Различни Големини Трајни Еднократно За Картички Бележник Декорација Подарок

Уметнички декоративни матрици за повеќекратна употреба и перење : Изработени од 125 / 190 микрони Миларни �

DEN 982.40

Quul 5 слоеви Кабинет за складирање на облека Трајни фиоки за гардероба за плакари за канцеларија во спална соба организатор за складирање

1 Цврста и издржлива конструкција : Изграден од материјал обезбедува подобро оптоварување Мултифункцио

DEN 233.60

Тамблер од Нерѓосувачки Челик со Капак 10 унци Геоде Роуз Трослојни Вакуумски Изолирани Контејнери Ги Одржува Пијалоците Ладни 10 Часа И Топли

Трослојна Изолација : S ' well Geode Се Зголеми 10 унци Tumbler со нерѓосувачки челик Трослојни, Вакуумски Изолира�

DEN 0.67

Примитивци Од Кети Една Мачка Далеку Од Тоа Да Биде Луда Мачка Дама; Сите Што Ви Треба Е Љубов И Мачка Дома Декор Подарок Во Собата

ОДЛИЧНО ЗА ПОДАРОЦИ : овој координативен сет има знак за декор на домот и памучна кујнска крпа со сродни

DEN 1.67

МЕШАВИНА 11 Парчиња 1/2-Инчен Погон Сет За Длабок Удар, 10-24мм, ЦР-В, Метрички, 6 Поени, Длабоки, 11 Парчиња 1/2 Д-Р Длабок Метрички Приклучок

®Премиум ЦРВ Челик Е Направен Од капка фалсификуван и термички обработен хром ванадиум челик (50БВ30) со ц

DEN 383.52

BESPORTBLE 2pcs Челик Професионален Додаток Рачки Нерѓосувачки Гира Со Дома Cm Abs Додатоци Барови Спинлок Кревање Тегови Фитнес Зафат

ТЕЖИНА ПЛОЧА бар користи Гира Поврзување Прачка Мрена Конектор Бар Додаток Кревање тегови ФИТНЕС ОПРЕМ

DEN 2.00

ТРЕКСД Овошна Чинија Дневна Соба Голема Масичка За Кафе Дома Креативна Чинија За Бонбони Врвна Модна Лента Мултифункционална Чинија За Ужина

Деталите за обработката се фино врежани, а целокупниот изглед на моделот е луксузен и луксузен Рабовите

DEN 15019.84

Нов Анти УВ Ракавици За Гел Маникир СО УВ / ЛЕД светилки. Елегантни, Лесно Запечатливи 5 продавници за пакувања. Еднократна, Хигиенска,

Анти УВ Ракавици, За Еднократна Употреба, Антибактериски, Еднократна употреба Нув е заштита на рацете о�

DEN 255.84

Своно Рачно Нацртан Ден На Мртвите Ноќни Светла Приклучете Се Во Ѕид Шарен Череп Со Цветен Украс Ноќно Светло Со Сензор ЗА Самрак ДО Зори LED

1 Сензори за светлина : Автоматско Сензорско Самрак До Зори Ноќно Светло, ова led сензорско ноќно светло е

DEN 191.84

Шише со топла Вода Со Плетен Капак, Одлично За Ублажување На Болката, Топла И Ладна Терапија, Топло Шише Со Вбризгување Вода Од 2 Литри,

Материјал : Шишето Со Топла вода е изработено од пвц, задебелениот дизајн може да издржи повеќе од 1000 кил

DEN 1.67

BESPORTBLE Случај Лист Заштитници Мобилен Телефон Торба Мобилен Телефон Торбичка Пливање Држач За Телефон Јасен Лист Заштитници

Фината изработка и добриот материјал ги прават торбите издржливи за долготрајна употреба запечатен, ле

DEN 740.80

Гарднер БЕНДЕР GSW - 20 Електрични Прекинувач Капаци, ЕДПМ Гумени Капак, Влага, Прашина И Нечистотија Отпорни, Пакет од 2, Црна

Цврсти ГУМЕНИ капаци НА ЕДПМ за заштита на прекинувачите од влага, прашина и нечистотија Вграден хексад

DEN 0.33

MYUYONG 10 ЕЕЗ 304 Карабин Од Нерѓосувачки Челик Пролетна Кука За Прицврстување, Сребрена Брза Врска Клип За Клучеви Сет За Нишање Кампување

`+ Пакет Содржини : 10 Парчиња x Пролет Кука Кука Карабинер `+ Врвен Квалитет : Изработен од нерѓосувачки че�

DEN 127.84

Исус ја видов таа налепница, смешни налепници за браник Исус винил налепници за автомобилски камион лаптоп вода шише Скејтборд компјутер

【Премиум метриријал】 Смешниот винил Исус налепници се изработени од миленичиња материјал исто така с�

DEN 79.68