• Обновено
TYT 12V 3500 lb Electric ATV/UTV Winch, Off-road Водоотпорен челичен кабел за кабел за ATV UTV Towning Trailer Winch со 2 безжични далечински управувачи и плоча за монтирање на вина

TYT 12V 3500 lb Electric ATV/UTV Winch, Off-road Водоотпорен челичен кабел за кабел за ATV UTV Towning Trailer Winch со 2 безжични далечински

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Винч чист бакар мотор : Tyt 3500 lbs (1587kg) Оклорово замрзнато вина со челичен кабел должина 15м x φ50мм, што е во состојба да издржи абразивен терен без да се распаѓа. 12 V DC 1,5 HP Постојаниот мотор на рани магнет серија и тристепен планетарна опрема за опрема со бесплатен спојка за спојување. (Не преоптоварувајте за 3500 bs). Стабилна контрола : ниско-засилувач, лизгачки прстен за опрема, сооднос на менувачот-153 : 1, вклучувајќи портокалова плоча за монтирање, контрола на рокери за монтирање, 2 x безжичен далечински управувач, 1 x сет на завртки за фитинг од не'рѓосувачки челик, 4-насочен ролери за ролери, тешки должност кука и 3500 lb преносна електрична криза. Систем за сопирање на прецизност на Винч : Акцијата за сопирање автоматски се применува на тапанот за винче кога моторот Винч е запрен и има товар на кабелот за винче. (Винчето може да предизвика кратки кола ако жиците не се во ред, ве молиме прочитајте ја упатството внимателно). Високи перформанси : Брза брзина на линијата, висока чувствителност на далечински управувач. Водоотпорен и песок, уникатен дизајн на сопирачките, одлична контрола. И, кога работи Tyt Electric Winch, звукот е во рамките на 65 децибели. Ролерот Fairlead создава безбедно и мазно влечење со зависниот галванизиран кабел за супер-должни авиони. Ниту една брзина на влечење на влечење на оптоварување е 10,8 стапки/мин, сите ја вчитуваат брзината на влечење 3500 фунти е 2,6 стапки/мин.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Нобрандиран роза Кварц Кристал Ангел фигура статуа Ангел Статуа Ангел заздравување на статуата Гардијан Гардијан заздравувачки камен 2 инчи

Материјал : висококвалитетен розов кварц, опал, топаз; големина : 2 инчи висок Содржина на пакаж : 1x Ангел �

DEN 3.33

Индиска Полица 6 Пакувајте Тешка Решетка За Палто | Повеќебојни Куки на Ѕид | Украсни Куки За Палто Од Дрво | Квадратна Тројна Кука | Кука

[Карактеристики] Нашата Монтажа На Ѕид Со Завртки со Куки е Отпорна На ' рѓа, Еднократно, Отпорна на Масло

DEN 1636.96

Wlbhwl Кутија За Накит 4 Фиоки, Јасен Организатор На Накит Кадифени Прстени Ѓердани Нараквици За Обетки Фиока За Држач За Држач

ПрактичноОрганизаторот на Накит нуди практичен и атрактивен начин за чување на вашите ѓердани, прстени

DEN 1442.56

Шипки за завеси за прозорци од 66 до 120, 1 инчен црна завеса, шипки за индустриски завеси, шипки за затворени/надворешни завеси,

За разлика од тенок шипки со дијаметар од 5 / 8 ” нашите шипки за завеси на фармата се со дијаметар од 1 ин�

DEN 527.84

Mehofond слатка бонбони позадина девојка среќна роденденска забава декорација позадина шарена розова шеќерна бонбона тегла за лилјаци банер

【Големина】 : 7ft (w) x 5ft (H), 210cm x 150cm беспрекорен, склопувачки и повторно користен 【Материјал】 : висококвал�

DEN 2.33

Дрвени знаци со изрека loveубов и верност се среќаваат заедно Фарма куќа рустикален знак позитивен збор цитат од дрво знак за тремот за дневна

Големина : 8x8in, повеќекратна големина за да изберете, сите тие се идеална големина како исклучителна дек�

DEN 1012.80

Банер На шофершајбната Налепница Мали Контејнери За Складирање Сува Храна Мали Контејнери За Складирање Сува Храна Зајаче Статуа

?Повеќе предмети За Ноќта на Вештерките во нашата продавница : костими за ноќта на вештерките за мажи ма�

DEN 419.20

ZLXDP Торба за лаптоп за патувања за мажи Голема чанта Машка деловна чанта мода вистинска торба за рамо на рамото на кукавици

Cowhide Земја како етикетирана Магнетски затворач на надворешниот џеб со магнетски затворач за лесна упот�

DEN 1526.40

Подигање на зглобовите на зглобовите од 20 мм Спорт Бенд за поларна запалување/Обединете ја замената на силиконската нараквица

Земја како етикетирана 100% сосема нови и квалитетни, лесни за прилагодување на должината за да одговара �

DEN 888.00

Машка памучна долна облека памук памук машки боксерски панталони Студент тинејџерски цртан филм тиква од тиква кратки мажи

100% памук Машки мажи голф шорцеви кои трчаат мажи мажи џебни шорцеви, црвени шорцеви, тесни пливање шорце

DEN 219.20

3 нивоа десерт штанд со кекс овошна чинија пластична служба на држач за приказ за свадба роденден за бебиња туш чај украси круг, сив

Прекрасни 3 тини штандови плочата за сервирање на нивото има тркалезен дизајн со убава шема на основата

DEN 2.00

Лековити огледало рачни 4 парчиња удобни огледала за шминка рачни огледала Девојки заоблени козметика огледала преносно огледало

Доброто занаетчиство обезбедува долг животен век и јасен рефлексија на огледалото, што е погодно и прак

DEN 2.33

Mhyfc Црна Торба За Миење Патувања, Пренослива Козметичка Торба Со Голем Капацитет Торба За Миење Патувања На Отворено Мултифункционална Мала

Спецификација : 24 х 17 х 10 см Изработени од вештачка кожа, лесни за носење, заштеда на простор како продавн

DEN 1.00

Alioyoit Охрабрување Цитат Дрвен wallиден уметнички знак Мотивационен цитат Тема за Денот на вineубените, прегратки од кајсија, дрвена плакета

Плаки за знаци на знак, дрвена врата семејна wallидна уметност со инапиционална изрека значајни зборови, �

DEN 447.84

Алипис 1пц Торба За Филц Трендовска Торба За Шминка Јасни Чанти За Жени Јасна Футрола За Шминка Јасна Торба За Шминка Козметичка Чанта

чувствував Женски Џебен Паричник : € 1®Премиум филц материјал, способен за преклопување и лесен за носе�

DEN 1.00

АМОСФУН канцелариски украси за жени 10 парчиња вештачки животен животен век филодендрон лисја за пластични зелени растенија домашна

Канцелариски украси за работа забава погодна за дневна соба, спални соби, кујна, градина, внатрешен двор

DEN 413.12

Еко бамбус сад за салата од влакна поставен со бамбус капаче од 3 чинии за салата, мешавини за мешање и складирање на салата, јадење кујна,

✅ Производство материјал : Природна бамбус влакна Среден сад : D20*H10cm; Голем сад : D25 ✅ Овој сет на салата о

DEN 3.33

иневгого Морска Школка Канти За Складирање Морски Ѕвезди Со Капаци за Организирање Контејнери За Организатори Со Рачки Оксфорд Крпа

●Уникатна Декорација●Нашите корпи за складирање доаѓаат со стилски и уникатни отпечатоци Кутиите за �

DEN 303.84

Човек издишува чад цигара уметност неонски знак, рачно изработен знак за неонска светлина од ел жица, wallидна уметност во

► Ова е знак за жица EL (електролуминисценција), истакна дека нема да биде толку светло како традиционалн

DEN 1.67

Yokive 3 компјутери што висат ланци, 3 точки за продолжување на држачот со кука за облик S, одлична за светло на приврзоци, фенер, украс

Mult Multipurpose Нашите висечки ланци се одлични за декорација на домови и активности за занаетчиски активнос

DEN 1.00