• Обновено
3-часовни кекс-штанд со високи потпетици за забави за забава со храна, приказ на овошје десерт чинија украсување за свадба, настан, роденден

3-часовни кекс-штанд со високи потпетици за забави за забава со храна, приказ на овошје десерт чинија украсување за свадба, настан, роденден

DEN 1.33

Залиха
Во магацинот.

3 -тинат штанд за торта : дијаметар на решетката за торта - 8,2in, 9,6in, 10 Тоа е најдобриот избор да се прикажат колачи, кекси, бонбони, колачиња, мафини, колачи и какви било други десерти. Безбедносен материјал : Нашиот сет за приказ на торта е изработен од материјал за заштита на животната средина од храна, PP материјал; Поддржувачкиот штанд е железен метал. Стабилна база, издржлива, безбедна и сигурна. Исклучителен дизајн : Луксузна златна боја и заврши со уникатен дизајн на печатење. Овие десертски дисплеи имаат мазни површини, само користете влажна крпа за да ја избришете површината кога е потребно. Лесно за инсталирање и складирање : Само заврткајте ја плочата на штандот. Стабилен во кабинетот без да заземе простор кога не е во употреба. Погодно за складирање и носење. Мулти прилики : Овој елегантен сет на штандови за торта е совршен за да ги покаже вашите омилени колачи и десерти на која било свадба, роденденска забава, туш за бебиња, годишнина, попладневен чај и кој било друг настан или посебна пригода. Добра вест за попладневните loversубители на чајот Уникатниот дизајн на печатење го прави попладневниот десерт да изгледа поелегантен и модерен. Можете да го користите за да уживате во прекрасен попладневен чај и да поминете пријатно попладне со пријателите.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Дигитален Инфрацрвен Опсег На Ноќно Гледање со камера&засилувач; Видео, 850nm&засилувач; 940nm HD За Целосен Лов На Темнина, Дневен / Ноќен Монокуларен

1ВИСОКА ДОСТАПНОСТ : Одлична ноќна визија која содржи два скалабилни инфрацрвени илуминатори од 850nm и 940n

DEN 4735.84

Левтеми 12 Парчиња Полнет Слон За Бебе 10 Инчни Плишани Слонови Животни Плишано Животно Кадифен Слон Подарок За Украси Детски Туш Расадник

12 Полнети Слонови : ќе добиете 12 парчиња сиви полнети слонови кадифен, чие изобилство може да се примени

DEN 1167.84

Hunaigee Абсорбента Седиште Заштитник Влошки За Возрасни Водоотпорен Инконтиненција Стол Влошки Перат Кревет Подлоги Еднократно Кревет Пишам

100% Полиестер + Тпу ●Водоотпорна Заштита● ГОЛЕМИНА : 22 " X21 "и 35" X60 " влошките за инконтиненција на столот с

DEN 2.67

Химедија Лаборатории МВ428-2,5 КГ Хивег Еугонски Агар, 2,5 кг, 1 милиметри Висина, 1 милиметри Широк, 1 милиметри Должина, Милилитри,

Суспендирајте 44,4 грама во 1000 мл дестилирана вода Варете со често мешање за целосно растворање на медиум

DEN 1.00

Тешка Опрема И Машини Симпатична Книга Завршува Дрвени Книжари Носител За Полици Книги Делител Модерен Декоративен 1 Пар

Големина : ова е 1 пар книжарници (вкупно 2), големина : 5 Х 3 Х 3,7 инчи Изработени од целото цврсто дрво, рачн�

DEN 2.00

Микрофон Светлина Десктоп Капацитивни МИКРОФОН УСБ Бучава Намалување На Компјутерски Микрофон За Игри Во Живо Стриминг​​

Јадро на микрофонот : јадро на микрофонот за намалување На Бучавата, точно позиционирање на полето за зв

DEN 3.00

Покани За Роденденска Забава, Танц, Покани За Диско Забава, Украси, Услуги и Материјали За Деца Тинејџери, Покани За Пополнување Родендени,

ДИМЕНЗИЈА : големина на картичката за Покана 4 "х 6" Секоја картичка е двострана печатена и дизајнирана со

DEN 158.08

Заштита на заштитниот случај на телефон за телефон LONUO, компатибилен со Huawei P Smart 2020, TPU + компјутерски браник хибриден воен

1 100% сосема нов и висок квалитет Направено од висококвалитетен кожен материјал PU за да ви даде удобна се�

DEN 2.67

Ауруза Јасно Чанта Стадион Одобрени Јасно Торба СТП Јасно Крстот Рамо Торба За Концерт Плажа Патување Работа Спортски Настан

Стп Кожа ●Подебели Пвц И Стп Кожна Чиста Чанта●чистите чанти АУРУЗА се направени од квалитетен водоот�

DEN 1.00

Дисплеј Екран Виси Прачка, Метал Легура Тешки Монитор Монтирање Бар Висока Јачина Отпорни На Абење Силна За Лцд Микроскоп

Соодветна Ситуација : висечката прачка за рамка за поддршка на видео микроскоп, погодна за 7 инчи, 8 инчи �

DEN 1276.80

3-Месечно Пивара Одржување Комплет За Keurig 1.0 &засилувач; 2.0. Вклучува 1 Раствор За Бигор На Кеуриг, 3 Мешунки За Чистење Кеуриг

КЕУРИГ ДЛАБОКО ЧИСТ : Чувајте го вашето кафе чисто и вкусно со 3Месечниот Комплет за Одржување на пиварн�

DEN 1.33

Кабел за напојување на камера Ayotu 16FT/5M за трепкање на отворено/внатрешна/XT2/XT камера, резервна копија на резервна копија од

Компатибилност : Адаптер за напојување на камерата специјално дизајниран за трепкање на надворешна кам

DEN 2.67

сусијо Сини Тиркизни Морски Коњи И Морски Ѕвезди Бенто Кутија Кутија За Ручек Контејнери со 3 Прегради за Возрасни и Тинејџери

Бенто кутијата со 3 прегради и рачка што е попогодно за употреба, лесна за носење Внатрешната кутија е из

DEN 1.00

Петфинду Божиќно Шише Со Вино Покрива Мини Шишиња Со Вино Украси Вреќи Со Шишиња Со Вино Шишиња Со Алкохол Покрива Божиќно Шише Со

Соодветна Големина : Украсите Со Мини Шишиња Со Вино се со вистинска големина Божиќните Навлаки за шиши�

DEN 143.84

К Тип Термоспој, М12 3 Метри Термоспој К Тип Нерѓосувачки Челик Предвремени Вклопуваат Пролетни Термопарови За Температура, Температурни

Широка Примена : овој термоспој Од Типот К може широко да се користи за пластика, машини, текстил, прехра�

DEN 3.00

Оџак Спинер Каул,Нерѓосувачки Челик Фабрика, Анти Надолу Оџак Крава Со Ротирачки Капа Вентилација, Капа Крава Со Канџи База Заштеда На Енергија

Ротирачки турбофан : дијаметарот на основата е погоден за повеќето стандардни оџаци, дијаметарот на осн

DEN 4881.92