• Обновено
Држач за клучеви За Ѕид, Украсни Куки За Клучеви За Монтирање На Ѕид, Закачалка За Клучеви и држач за Пошта со 6 Куки Со Двојни Клучеви, Дрвена Рустикална Решетка За К

Држач за клучеви За Ѕид, Украсни Куки За Клучеви За Монтирање На Ѕид, Закачалка За Клучеви и држач за Пошта со 6 Куки Со Двојни

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

●Употреба На Држач За Клучеви Монтиран На Ѕид : нема повеќе губење клучеви и пораки! Клучната закачалка за ѕид овозможува најголем капацитет Ставете го овој држач за клучеви за ѕид во влезот или гаражата за да ги зачувате сите ваши клучеви.Оваа закачалка за ѕидни клучеви не е само за клучеви, туку и за се што ќе зграпчите и одите на напорен ден. Можете да ги чувате вашите пораки, паричник, очила за сонце, поводник за кучиња, чанта, чадор, па дури и зелени растенија на овој рустикален држач за клучеви за ѕид. ●Декоративен Држач за Клучеви за ѕид : Дизајниран со рустикална површина, раб на кривина и симпатична ДОБРЕДОЈДОВТЕ велејќи,кој доаѓа во вашиот дом се чувствува добредојден и среќен.Рустикалната закачалка за клучеви за дизајн на фарма ќе додаде допир на стил во вашето складирање .Вистински привлечен поглед во вашиот дом и одличен за влезот, ходникот итн., го надополнува вашиот домашен декор. ●Вклучен Е Пакет Со Држачи За клучеви : пакетот вклучува 1 целосно склопен веќе држач за клучеви и пошта за ѕид со 4 куки со двојни клучеви, 1 креативна кука за лепило, уште 2 куки со двојни клучеви и 3 Нокти без траги како подарок, потребниот хардвер за монтирање за закачалката за клучеви со полица за пошта се вклучени како што е прикажано на сликата.можете лесно да го инсталирате организаторот на решетката за клучеви за неколку минути. ●Висококвалитетен Материјал● : овој декоративен држач за клучеви за ѕид е изработен од цврсто дрво,издржлив, носивост силен.Карбонизираното дрво и металните куки за клучеви не само што можат да се сместат,туку и подобро да го украсат вашиот дом, големината на закачалката за клучеви е 15"l x4"W x6, 3"H, Совршена За организирање на просторот за влез и одлична за декор на ѕидови. Длабоката полица на држачот за клучеви го одржува вашиот неред организиран, спречува паѓање на работите. ●Мултифункционален Држач За Клучеви И Пошта● : држачот за клучеви за декоративен ѕид е издржлив и погоден за различни стилови на украсување на домот за да го разубави вашиот дом. Клучниот организатор може да се користи и во бањата, ставете тоалети на полиците за складирање, како што се шампон, регенератор, гел за туширање итн.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Заклучување На Воланот, Уред За Заштита Од Кражба На Бравата На Воланот Со Клуч, Уред За Заклучување На Воланот Алатка За Заклучување

ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА БЕЗБЕДНОСНИОТ РЕМЕН на ВОЛАНОТ : кражбите на Возилата со заклучување на воланот се во по�

DEN 303.84

АМЕТРИК 2062A50 Метрички 2062A50 ISO 12B-2 ПЛАТНИЧКИ СВЕТСКИ ПЛАТИ 50 Заби за америк бр. 2062 Двоен влакно ланец со, 19.05мм терен, 11,68мм

10102062 A50 Број на дел од америк 2062 A50 ISO 12 B2 ПЛАТНИЧКИ СВЕТСКИ ПЛАТИ 50 Заби за америк бр 2062 Двоен влакно со ла�

DEN 1091.20

ГХГХФ Мини Аквариум Аквариум Аквариум СО ЛЕД Светилка Лесен Резервоар За Риби Десктоп Аквариум Резервоари За Риби Риба Мини Куќа

Совршен за мали риби Хранењето во три фази е погодно за пржење на шрафирање, изолација болест риба, зашт�

DEN 3.00

Go2home Професионален 1600W пластичен заварувач на топол воздух заварувач комплет за заварување на топлински пиштол за лемење пиштол

Пиштолот за заварување со топол воздух од 1600 W, е пиштол за заварување со топол воздух со голема моќ со од

DEN 1104.00

НОПОБЕН невестински игри за туширање - кој има гребење на зетот од славните картички, материјали за игри на ергени - 36 картички бели,

1) Секоја картичка мери 3,5 инчи x 2,0 инчи стандардна големина на визит картичката 36 картички по пакет, вклу

DEN 2.00

Бејзбол Шапка Американски Градови Решетка Капа Сонце Камионџија Капи Везени Прилагодлив Подарок За Вентилатори Подарок За Мажи Жени

100% памук Опремено затворање Миење Раце Само ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : шапката е изработена од еколошки полиес

DEN 3.33

Azuma SP070 метла и прашина 30 обрасци за резервни метли, ширина приближно. 11,8 инчи, за чистење на тротоарите и плочките, мека

Ширина на главата : приближно Тежина на производот : приближно 5,7 мл (145 g) Четка : полипропилен, милениче, г

DEN 334.72

Ouss 2L плетена торба со шише со топла вода покрити густо шише со топла вода зимска топла вода торба за рачни нозе потопло плетено торбичко

Тесен дизајн на џеб, подобро да ја заштитите торбата со топла вода, да спречите дисипација на топлина Ди�

DEN 2.00

Зачудувачки случај со молив во океанот, егзотично карипско море пастирско, торба со молив со ткаенини со двоен патент, 8,5 x 5,5, крем тиркизна

Големина на случајот 8,5 "W x 5,5" L Разновиден и простран случај на црно молив со печатен капак Направено од

DEN 271.84

X-Gree жолто црна пластика обложена дијагонална сечење клешти 12 см долги (жолто црна пластична обложена зафатна пинзас де Корте

Име на производот : клешти за сечење дијагонални; опсег на кругови : 20мм / 0,79 “(максимум) Должина : 12 см / 4,

DEN 1462.40

Caseебна пилула кутија бела еднорог за чување пилули за чување на пилули за додаток на лекови, витамин рибини масла 2.2x1.6in

Кутијата со пилули е изработена од висококвалитетен материјал за храна PP, БПА бесплатен, многу силен и п

DEN 2.67

Организатор на шетачи за шетачи со длабоки води со акварел со Универзален шетач Организатор за шетачи, торбичка за одвојување на

полиестер *【LARGE CAPACITY】 : The stroller bag organizer size is : 16.3 IN, the large capacity provides you enough space to store all the items you need when you go out, includi

DEN 255.84

Јакфо тешки слајд-во преклопување на тротоарот А-рамка знак 24x36 инчен црн обложен метален метал знак за двострана тротоарот

1 Наменето за внатрешна или надворешна употреба, има пластични нозе на секоја нога за да се задржи едини�

DEN 271.84

Кутија за боксер за Acer Iconia One 10 B3 -A40 - кадифена торбичка, ракав за меки велур ткаенина со вртеж за ацер иконија еден 10 B3 -A40 - Задебелен

? [Мека и кадифена] Оваа мека кадифена торбичка е нежна на допир и лесна на очите ? [Удобно] Лизгајте ја ваш

DEN 2.00

DJI Ronin-S Рачен стабилизатор на фотоапаратот, Стабилизатор на видео 3-оски, максимална брзина на работа 75 км на час, тестиран

Креативност : РонинС ги овластува креаторите да пукаат со слободата на стабилизирани снимки во движење

DEN 1.00