• Обновено
Honbay 9pcs 1 Метар Кожа Кабел Жици За Нараквица Ѓердан Монистра Накит Одлуки

Honbay 9pcs 1 Метар Кожа Кабел Жици За Нараквица Ѓердан Монистра Накит Одлуки

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Накит изработка на кожа кабел жици Должина : 1м; Ширина : 3мм. Боја : црна, кафеава, светло-кафеава. Силни и издржливи за правење ѓердани, нараквици, ленти за капи, прстени со плетенки итн. Пакување од 9 парчиња, 1м за секоја, 3 парчиња за секоја боја. Накит изработка на кожни жици Од 9 Бои : црна, кафеава, светло-кафеава Големина : 3мм*1м Силна и издржлива за правење ѓердани, нараквици, ленти за капи, прстени со плетенки итн.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

24 Ширина Webан Трска Плетење Webан Трска Веб Ролна 2 Стапки Шестоаголна Ткаат Мрежа 1/2 Инчен Пред-Ткаени Трска Нето Отворен

? ????? ?????? ????, ? ????? ???????? За 24" ширина, ние акции со различни должини кои се движат од 148 стапки со 2 часа испор�

DEN 479.84

SEWACC 10 парчиња Diy Пластика Исклучување Секачи Алатки Челик Со Кал Вајање За Боја Рачни Додатоци Кастри Случајно Моделирање

РАЧНА ГЛИНА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЖИЦА машина Отсечени Алатки За Глина Челична Жица Вајање Машина Суперио

DEN 1.00

5д Комплет За Сликање Дијаманти Со Целосен Дијамант САМОСТОЈНИ Уметнички Занаети Од Кристал, Декорација На Домашен Ѕид Насликан Коњ

*Самостојно дијамантско сликарство : збир на алатки за сликање дијаманти, разни обоени кристали * Активн

DEN 540.96

Ttndstore Ретки Фазан Пердуви 5~25cm/2-10 Природни Пердуви За Коса За Облека Пердув Пердув Декорација Plumas Карневал Пердув Топ-40114

100% сосема нов пердув Добар декоративен ефект и издржлив.Времето на зачувување може да биде дури 23 годин�

DEN 4367.84

Силиконски Занает Мат, Силиконски Сликарство Мат, 20.08 х 16.54 инчен Силиконски Мат За Кастинг Смола со Чистење чаша &засилувач; 18 парчиња

? Отстранлив Дизајн : хутаун силиконски уметник мат земете го одвојливиот дизајн Силиконски занаетчиск�

DEN 303.84

КГОСИ 1 Пакет Ној Пердув Шарени Влакно Нанижани Облека Накит Додатоци Ној Облаци Декорација Пердуви За Занаети-Светло Сина-10-15СМ

Одлично за сите видови забави костими,украси за домови, САМОДОВЕРБА, додатоци за облека,, сценски забави

DEN 1062.40

КЕМЕИЛИЈАН1АО109 100гр 5мм 3Д Парчиња Бонбони Со Тркалезно Виножито Полимерни Прскалки Од Топла Глина За Занаети Изработка На Украси ЗА Уметност

Материјал : Глина Пакување : 100гр / многу Многу погоден за домашна употреба и салони за нокти.Убавите бои �

DEN 284.80

10 парчиња/Многу Женски Пердуви Од Опашка Од Фазан за Занаети 25-30СМ Декорација На Пердуви Од Природен Фазан Плума Пердув Декор

Карактеристики : Без мирис, еколошки, чист,мек и меки, облаци за игла Користете за : свадба / карневал / сце

DEN 0.33

1 Метри Пердув Од Гуска Украси Украси За Свадбена Забава Реси За Облека Пердуви Од Макраме Сам Обоени Облаци Панделки За Занаети

Различни Бои : Пердувите се разнобојни, доволно полни за да ги задоволат сите ваши потреби Вклучуваме 10 �

DEN 2.67

Ccfqiangtie 5d Дијамантско Сликарство DIY, Животинско Куче, Бернско Планинско Куче,Есенски Пејзаж На Фарма, Вез Со Дијамантски Мозаик

?●Материјал И Големина Quanvas,Тркалезни Дијаманти, Алатки,Целосна Вежба Големина на платно : 16х20инч / 40х50с�

DEN 1.67

АБОФАН 12см Проѕирна Пластична Топка божиќни рнаменти За Полнење ТОПКА САМ Занаетчиска Топка Проѕирни Топчиња Новогодишна Елка Висечка

Овие украсни топчести школки можат да се отворат за да стават предмети или состојки внатре Секоја сфера

DEN 3.33

moinkerin 200 Парчиња Мини Бредс Метал Бред Сврзувачки Елементи Сплит Иглички пастелни, 0.3 x 0.47 инчен Разнобојни Круг Бредови За Хартија

❣+Семејни активности】 Одговараат за сите нивоа на занаетчии, од почетници до напредни занаетчии, како �

DEN 111.84

CHGCRAFT 50pcs Дрвени Правоаголник Шарми Празно Дрво Виси Орнаменти Природни Недовршени Шупливи Дрвени Приврзоци За Обетки Приврзок

Големина : 50 ПАРЧИЊА дрвени приврзоци, долги околу 40мм, широки 5мм, дебели 2мм, дупка : 2мм Материјал : Израб

DEN 2.67

Сечилото Хартија Машина Занает Сечење Алатка Резба Нож Рака Сметка Лента Пренослив НОЖ САМ ЛЕНТА Кожа Ткаенина Резба Скулптура -

Боја : розова Пакетот Вклучува : 1сет Уметничко Ножно Пенкало(1 Пенкало + 12 Сечила + 1 Соодветна Капа За Пен�

DEN 3.33

Замихалаа Топла 50-100 парчиња/многу Вистински Природен Забележан Бисер Пилешки Пердув 5-10СМ САМ Фазан Облаци за Кафтови Маска Накит

Ние им нудиме на клиентите различни бои и количини за избор Сите бои ги продаваме одделно Ве молиме избе

DEN 0.67

NUOBESTY Занаети Компјутери Јапонски Среќа Среќа Ѕвона, Мини Мали Ѕвона Шарм ЗА Diy Накит Одлуки Торба Приврзоци Приврзоци Украс 18

Дизајнирани со форма на мачка на среќата, овие мали ѕвона се многу убави и креативни Малите ѕвончиња ќе �

DEN 1.33

Имагимаке Глинени Мурали Џунгла-Моделирање Глина За Деца-Уметност и Занаети За Деца На Возраст Од 6-8 Години - Сува Глина На Воздух За

2 ВО 1 БОЈА И МУВЛА : Започнете Со сликање на платното, а потоа уживајте во моделирањето на глина како комб

DEN 271.84

Портокал Камо Декоративни Дијамант Сликарство Колекции Смешни 5D DIY Целосна Вежба Дијамантски Точки Слики Дома Декор 12 x16

Комплетите за сликање дијаманти вклучуваат 1 пенкало за вежба + 1 диск за дупчење + 1 парче кал за дупчење �

DEN 351.84