• Обновено
Кабелски Работи 48Gbps 2-Порта 8K HDMI 2.1 Прекинувач 4k 120hz / 8k 60hz, 2-Порта 4k 120hz HDMI Прекинувач 8K ЗА PS5, Xbox серија X/S, Apple ТВ, Игри Монитор, 4K / 8K ТВ И Повеќе

Кабелски Работи 48Gbps 2-Порта 8K HDMI 2.1 Прекинувач 4k 120hz / 8k 60hz, 2-Порта 4k 120hz HDMI Прекинувач 8K ЗА PS5, Xbox серија

DEN 479.84

Залиха
Во магацинот.

Користете ги вклучените HDMI кабли за да избегнете проблеми со ракување СО HDMI Поддршката ЗА резолуција 8 K бара извор со оценка 8 K, HDMI кабел и излезен дисплеј. Поврзете го опционалниот USB кабел за напојување СО ТВ-порта или ѕиден полнач што обезбедува 5 V. Доживејте живописни бои и остри слики ВО 8 K. Поврзете монитор 8 K/4 K ИЛИ UHD ТВ со HDMI порта. Две-Пакет НА 8 K отценети HDMI кабли вклучени со прекинувачот. Наназад компатибилен СО 4k, 1080p видео резолуции. Поддршка за видео резолуција за : 7680х4320@60хз, 3840х2160@120хз, 2560х1600, 1920х1080. Рачно копче за притискање или автоматско префрлување.3 во согласност за гледање содржина заштитени видео. Аудио поддршка за 5. Поддржува Dts-HD Master Audio, dolby Atmos 4k HDMI прекинувачот 2 во 1 out е идеален за HDTV, монитор или проектор со само една HDMI порта; функцијата За Автоматско префрлување му овозможува на прекинувачот автоматски да го открие HDMI сигналот од изворот и да го избере активниот HDMI влез. Префрлување 8k HDMI префрлување помеѓу 2 hdmi извори како што се blu-ray плеер, PS4 Pro, PS5, Xbox Series X/S, Apple TV, КОМПЈУТЕР или медиумски стример. Енергична 8k видео и автентична аудио поддршка за видео резолуции до UHD 7680 x 4320 @ 60 Hz вклучувајќи 4 K, 1080 P и целосна 3 D поминување со овој HDMI прекинувач 4k 120hz; HDMI 2.1 прекинувачот ги поддржува најпопуларните аудио формати, вклучувајќи Dolby Digital, DTS и 5.1 опкружувачки звук аудио и вообичаени видео резолуции како Што се 7680х4320, 3840х2160, 2560х1600, 1920х1200, 1920Х1080 И 1280х720. Брз 4k HDMI прекинувач 2 во 1 надвор е идеален за HDTV, монитор или проектор со само една HDMI порта; функцијата За Автоматско префрлување му овозможува на прекинувачот автоматски да го открие HDMI сигналот од изворот и да го избере активниот HDMI влез.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Aexit 10 Парчиња Аудио &засилувач; Видео Додатоци 12-10 AWG Жолта Пвц Ракав Изолирани Кабел Конектори &засилувач; Адаптери Терминали

Име на производ : Изолиран Терминал За Стегање;Модел : МПД5195 Материјал : Метал, Пвц Пластика;Боја : Жолта...

DEN 97.60

Х-DREE Црн Звучник 4-Пол Завртка Плоштад Панел Монтирање Приклучок Конектор (Алтавоз негро Торнило де 4 полос Конектор де зокало де

Име На Производот : Приклучок За Звучници;Тип : Монтирање На Квадратни Панели Вкупна Големина : 2,5 х 30х 2,5 �

DEN 360.00

Аексит Чекор Тип Аудио &засилувач; Видео Додатоци 4мм Обврзувачки Пост Банана Приклучок Приклучок Тест Конектори &засилувач; Адаптери

Име На Производот : Обврзувачки Пост; Материјал : Пластика, Метал Главна Боја : Црна, Црвена, Сребрена Тон;

DEN 0.33

Аексит 4 Компјутери Аудио &засилувач; Видео Додатоци Црвено Врзување Пост Засилувач Аудио Звучник Приклучок Терминал за Конектори &засилувач;

Име На Производот : Обврзувачки Пост;Тема Диа Фит Банана Приклучок Диа : 4мм / 0,16"; Вкупна Големина : 34 х 11м�

DEN 0.33

Сара-у 5 Парчиња 5,5 мм Х 2,1 мм Машки Приклучок За Приклучок За Напојување+5 Парчиња Завртка Заклучување Женски Панел Приклучок За Монтирање

Овие МАШКИ и женски Конектори ЗА ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА се прикачени на кабел за напојување со помош на тер�

DEN 111.84

Aexit 100pcs AWG14 Аудио &засилувач; Видео Додатоци Жица Стегач Конектор Изолирани Ферул Конектори &засилувач; Адаптери Терминал

Име На Производот : Изолатеферуле;Модел : Е2508;Дизајн : Тип На Цевка Материјал : Пластика, Метал;Боја : Среб�

DEN 1.67

ABNO1 RTX 3090Ti 16Pin до 3x8pin PCI-е 5.0 Ракави Кабел Продолжување 30cm Должина СО Чешли, 12pin Компатибилен за 4070ti&засилувач; 4080&засилувач;

16pin (12+4) до 3x8pin Ракави Продолжување На Кабелот ЗА Rtx 3090 Ti & RTX 4000 Серија Спецификацијата на кабелот Е 16wg чис�

DEN 335.84

ОБЕЗБЕДЕТЕ Ја Кутијата За Засилувач DSP За Сите 16 Пински Единици За Навигација Со Голем Екран Android, Кутија За Засилувач HiFi Android DSP

●Го решава Проблемот Со Квалитетот На Звукот За Навигација Со Андроид Q оваа кутија за засилувач НА моќ�

DEN 2311.84

Аексит Црна Двојно Аудио &засилувач; Видео Додатоци Редови 30 Пина 3.175 мм Теренот Пхб Одбор Конектори &засилувач; Адаптери Приклучок

Име На Производот : Пин Заглавие; Позиција : 15;Ред : 2 Количина на игла : 30;Агол На Монтирање : Директно;Виси�

DEN 88.80

Aexit 5PCS 2.54 mm Аудио &засилувач; Видео Додатоци Теренот 2p Женски Леб Табла Една Глава Скокач Жица Кабел Конектори &засилувач; Адаптери

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал Нето Тежина : 14g; Содржина На Пакетот : 5pcs x Скокач

DEN 2.33

ZZHXSM 2pcs 6pin Женски до 8pin Машки U Вртење 180 Степен Конектор Адаптер Одбор За Десктоп ГРАФИЧКА Картичка ГРАФИЧКИОТ ПРОЦЕСОР,

Пакување : 1 Парчиња 8пински машки на женски адаптер стандарден тип 1 Парчиња 8 пински машки на женски ада�

DEN 1188.80

Конектори 86х86мм Една Порта 1порт Фејсплате Двојна 2портска Ѕидна Плоча Блиц Површина Ѕид Монтажа ЗА Rj11 RJ12 RJ45 Клучни Приклучоци

Специфики на предметот : Потекло : CN(Потекло)Тип : Кабелска Адаптерсертификација : Ro HSPackage : Статус На Прои

DEN 0.67

NQHUY 2pcs/многу 9V DC Батерија Предвремена Моќ Кабел Приклучок Клип Машки Линија Адаптер Батерија Барел Приклучок Конектор За Arduino diy

Број на модел : 9 V Кабел За Приклучок НА Батеријата, 9v прицврстување на батеријата; Тип На Приклучок : 2,1 x 5

DEN 924.80

X-DREE 2Pcs Една Порта Кабловска ТЕЛЕВИЗИЈА Штекер Штекер Ѕидна Плоча Златен Тон 86mmx86mm (2Pcs он порто Кабловска ТЕЛЕВИЗИЈА Тома де кориенте

Материјал : Пвц, Метал, Електронски Делови Нето Тежина : 178гр; Содржина На Пакетот : 2 Парчиња x Кабловска Т�

DEN 3.00

Филко Стерео Полица Системи Фиока Вчитување Цд Плеер Со Дигитални FM Радио, Bluetooth Стриминг, Далечински Управувач Во Црна | LCD Дисплеј

СТЕРЕО ПОЛИЦА СИСТЕМИ нашата ПОЛИЦА СТЕРЕО систем цд плеер со вкупно 50 W RMS излез (2 x 25 W), има програмабил�

DEN 0.67