• Обновено
Хокирин розова мала метална лента со мек ПВЦ магнетски капак, 7 x5,5 x0.6

Хокирин розова мала метална лента со мек ПВЦ магнетски капак, 7 x5,5 x0.6

DEN 127.84

Залиха
Во магацинот.

Овие метални ленти од хокирин имаат класични високи страни и нови заоблени рабови, што ги прави ваш најдобар избор Достапни се розови, бели, виолетови и црни!. Мекото магнетно покритие што одговара, може да го претвори вашиот послужавник во простор за складирање, а моќниот магнет гарантира дека вашите предмети нема да се прелеваат кога послужавникот ќе се сврти наопаку. Направени со уникатни дизајни во висококвалитетна печатена боја. Цврстиот метален материјал гарантира дека нема да има свиткување. На мазната површина му треба само сапун и вода што сакате да ја исчистите.6 ", совршена големина за да се вклопи во вашиот џеб. Може да се земе насекаде. Одлично за пријател во движење или млади и стари членки на семејството. Направено од пластика и магнет на дното. Обезбедува 100% од фиоката и производот не испаѓа кога ќе го превртите наопаку. Класичните високи страни и романските заоблени рабови ги фиксираат растителните материјали и додатоците за тркалање за да се избегне отпад. Полетата е изработена од траен метал и нема да заби, свиткува или пауза. Нашите мали метални ленти се специјално дизајнирани за луѓе во движење. Големината е 7,3 "x3.6 ", можете да ја носите со вас или да ја ставите во торбата. Уникатната и исклучителна лента за тркалање со капак ќе ги направи вашите пријатели многу среќни! Уникатен ПВЦ мек магнетски капак, мала тежина и лесен за носење. Совпаѓањето на капакот може да го претвори фиоката во простор за складирање, а моќниот магнет може да обезбеди производот да не падне кога ќе се сврти наопаку. Преносна големина - 7 “ X 5. Без разлика дали сте во затворен простор, на отворено или патувате оваа лента е совршено да го земете со вас. Металната лента совршено се вклопува во чанти и ранци. Издржлив материјал - споредено со другите метални послужавник на пазарот, нашите фиоки се направени од подебел метален материјал со дебелина од 0,6 инчи, што не е лесно да се свиткува и деформација. Продлабочениот дизајн на фиоката може да спречи истурање. Блузните рабови можат да спречат исечени раце. Нашата метална послужавник! Ние внимателно дизајниравме 5 бои на послужавник, розови, виолетови, сини, бели, црни, можете да ја изберете најпогодната боја за вашите пријатели или семејство. Едноставниот и светлиот дизајн ќе го направи вашето семејство или пријатели среќни! .

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Кујна кука Меилишуанг, кука за домаќинства, кука за кука за кујна, кујна од не'рѓосувачки челик кујна кука за задната врата, 2 парчиња14,76

Применливи сценарија : кујна, бања, зад вратата, кабинет за чевли , Како да се користи : Излупете го капако

DEN 0.67

КСОЈЗУУ 12л Контејнер За Складирање Жито За Храна, Диспензер За Ориз Со 6 Решетки Ротирачка Запечатена Кутија За Складирање Храна Од Жито,

Практичен Дизајн : горниот капак може да се отстрани за лесно додавање жито Заштеда на простор : ротирач�

DEN 1435.04

Hopolsy Plus Sime Sumpsurs за жени буги ретро широко нозе U вратот комбинезони лето плетени резервоари без ракави за печатење без ракави

?? Висококвалитетна ткаенина : Оваа женска комбинација е изработена од 95% полиестер, 5% спандекс, многу ле�

DEN 1.00

3/16 Цевки За Цевки За Цевки За Гориво Стеги За Монтирање Од Нерѓосувачки Челик 304 Кабелски Стегач Хардвер Гума Амортизирана Изолирана Метална

Кабел стегач завртка дупка дијаметар : 65 мм, се вклопуваат за 6мм (1 / 4 инчен) завртка завртка до преку нив �

DEN 2.00

1мл Пипета Совети - Четири Е Научни Универзални 1000ул Пипета Совети Решетката Не-пирогени Дназа / Рназа Слободен Автоклав 1 Решетката

ЧЕТИРИ НАУЧНИ е технологија иноватор посветена на истражување и иновации со што се унапредува научни и�

DEN 271.84

Скали на Dmuniz, пожар во прозорецот за бегство од 2-6 домови, домови за итни случаи за итни случаи, за сет на затворено или на отворено,

Безбедносна потреба : Без оглед колку е безбеден и огноотпорен што мислите дека вашиот дом е никогаш не �

DEN 5308.80

Женски долги ракави V-врат врвови против кошули со долги ракави на вратот женски блузи плус големина цврста боја маица врвна блуза

Заштедете 35% на 1 од секои 2 квалификациски артикли што ги купувате понудени од Lucktop женски врвови под 10 д�

DEN 3.33

ФУСТАНИ ОД НОКМОПО За Женски Женски Секојдневен Печатен Џебен Фустан Со Кружен Врат Со Долги Ракави Фустан За Забава

ТКАЕНИНА овој фустан е изработен од 75% полиестер и 25% памучна ткаенина погодна за кожата Лесната ткаени�

DEN 1462.40

GueRotkr 4 компјутери, рачки во кабинетот, копчињата за кабинети, копчињата, рачки за ормани и фиоки, гроздобер етничка уметност цветна

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

DEN 857.60

Гуоларизи Постелнина За Складирање Лен Снегулка Бонбони Подарок Памучна Торба Торба Џеб За Влечење Божиќ Екстра Големи Кеси За Складирање

Најдобрата Торба За Подароци На Дедо Мраз По Божиќ, Можете Да Ја Користите И Како Торба За Складирање...

DEN 3.33

Лама Алпака Пластични Клипборди Со Метален Клип Големина Табла Со Исечоци Со Низок Профил Табли За Клипови За Канцелариски Училишен

* * Стандардна Големина И Лесно Носење : 12,5 x 9 во стандардна големина, овие табли со исечоци можат да собер

DEN 2.67

Вентилатор за издувни гасови со приклучок, 8 инчи 735cfm преку вентилатор за вентилација на издувни гасови за издувни гасови за

Трајни и безбедни : Изработено со лопати од не'рѓосувачки челик отпорен на корозија, чувари на челична ж�

DEN 1119.84

Губетер под мијалник за мијалник за водоотпорна кујна, 34 x 22 кујнски мијални душеци силиконски водоотпорен под лента за капење

【Гласен аларм за вода 90d B】 : Сензорот за истекување на вода има ултра гласен аларм аудио 90d B што е доволн

DEN 1.67

АКВОС ЗЕТА Ш-03Г Фолио Случај Дневник Тип Хоризонтално Отворање Капак Фолио Случај Случај На Паметен Телефон Едноставно Пакување Лаптоп Тип

Гаранцијата на производителот не може да се примени Компатибилни модели : АКВОС ЗЕТА Ш03Г Поставете Содр

DEN 493.76

Крунисување -10 Парови Стапчиња За Јадење Од Фиберглас, Стапчиња За Сечкање За Повеќекратна Употреба Безбедна Машина За Миење Садови, Не се

Здраво : Стапчињата За јадење Во Дворот се направени од висококвалитетен материјал од фиберглас отпоре�

DEN 105.44

Најдобри Чаеви Лажица Врежан Нерѓосувачки Челик Смешно, Најдобри Пријатели Најдобри Подароци, Најдобри Лажички Подароци За Дипломирање

Прекрасен Подарок : мал подарок може да претставува бескрајна љубов и благословиМожете да го дадете на �

DEN 159.84