• Обновено
Симондс Три Квадратни Рака Датотека, Двојно Намалување, Американски Модел, Копиле Сече, 10 Должина

Симондс Три Квадратни Рака Датотека, Двојно Намалување, Американски Модел, Копиле Сече, 10 Должина

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Триаголна три квадратна форма за агли на поднесување, жлебови, агли и умира Датотеките се стеснуваат во ширина и дебелина за да се олесни пристапот во жлебовите. Американска датотека со шема за непрецизно отстранување на материјалот. Заби со двојно сечење, со променлив чекор за брзо отстранување на материјалот. Танг за употреба со изборна рачка (се продава одделно). Симондс груб исечена триаголна рачна датотека, позната и како три квадратни датотеки, има триаголна форма со двојни исечени Заби Со променлив Тон За агли на поднесување, жлебови, агли и умира. Датотеката малку се стеснува кон точката за да се олесни пристапот во жлебовите. Има двојно исечени американски Заби од сите страни за брзо отстранување на материјалот, а забите се променливо поставени за да помогнат во намалувањето на брборењата и продолжувањето на животниот век на алатот. Тангот може да се користи со опционална рачка за сигурно држење (се продава одделно). Рачните датотеки се користат за отстранување на материјалот и мазни и обликувани работни парчиња. Тие имаат заби за сечење напред и се сечат кога се туркаат преку стационарно или ротирачко работно парче. Забите со едно сечење се единечни редови исечени дијагонално низ ширината на датотеката. Забите со двојно сечење имаат две групи редови исечени во спротивни насоки. Американските датотеки со модели имаат три оценки за грубост. Груб, исто така познат како копиле сече, е погоден за ефикасно, тешко отстранување на материјалот каде што финишот не е загрижувачки.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Нехомер Виолетова Печурка Здолниште 300д Оксфорд Пвц Водоотпорна Облека Ја Попречува Големата Корпа За Перење За Ќебиња Играчки За Облека Во

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатре

DEN 3.33

Пеперутка Тексас знаме далечински управувач кутија за складирање Мултифункционална PU кожа ТВ далечинска држач за организатор на десктоп

СТП кожа Мултифункционално : кутијата за складирање со 5 оддели е рачно изработена со одлична изработка

DEN 1.67

Fydun LED Светло Бар Монтажа Држач Мотор Хауба Работа Светлина Држач Основа Прилагодливи Универзална За Автомобили Седани Камиони

®Универзално Вклопување : Погоден за повеќето автомобили, надвор од патот, камиони, противпожарни возил

DEN 811.20

Nianxinn Плоча Тркалца 2-инчен Канцелариски Мебел Тркалца Кружни Вметнете Прачка Завртка Нишка Универзална Тркалца Тркалца

Топчестите лежишта што се користат во споеви, топчестите лежишта носат максимално оптоварување и долг �

DEN 3.00

Vaxson 2-Пакет Заштитник Филм, компатибилен СО MSI Меч 15 A11U 15.6 Тастатура Touchpad Trackpad Кожата Налепница [Не Заштитници На Екранот

Ве молиме погледнете го насловот за компатибилни модели Покријте ги гребнатинките и дајте ви сосема но�

DEN 303.84

Вклучете Затемнето Лед Ноќно Светло Со Автоматско Сензор за Самрак До Зори, Прилагодлива Осветленост, Топло Светло, Ноќно Светло За Автоматско

АВТОМАТСКО ВКЛУЧУВАЊЕСО нашиот автоматски сензор за самрак до зори, ноќното светло автоматски ќе се вк�

DEN 1.33

Јога Мат Против Лизгање Јога мат Преклопување Гимнастика Мат 173х60х0. 4СМ Вежба Јога Мат Рампа Нелизгање Телесната Тежина Водоотпорен Спорт

Има силна влечна сила, одличен стисок и добар ефект против лизгање Најсоодветен е за вежбање разни форм�

DEN 1523.20

Западен Дигитален 1 Тб Западен Дигитален ПОВТОРНО САТА III 7200 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА 64 MB Кеш Масовно / Oem Претпријатие Хард Диск

Високи перформанси за бизнискритични апликации Дизајниран за квалитет и сигурност Заштита од вибрации

DEN 2079.84

Phomemo 2 Пакети B246d Печатач За Етикета За Испорака, Термички Печатач за Пакети за Испорака, Печатач со Етикети 4x6 Работи Со Мобилен Телефон

●Заштеда На трошоци Годишно Fomemo b246d печатач на етикети ја усвои најновата технологија за термичко печа�

DEN 3.00

Вонитаго Премиум Без Гребење Силиконски Ремени За Врзување Камери За Даски За Сурфање, Кајаци, Суп Лопатки, Кануа, Сноуборди 9/12/15

"БЕЗ ГРЕБЕЊЕ" СИЛИКОНСКИ РЕМЕНИ ЗА ВРЗУВАЊЕ Сет од 2 ремени за кајак, ширина 1,18 инчи, должина на ременот

DEN 335.84

Нилт Лед Мешунки 4 ПАРЧИЊА 6,5 Инчи 120w Светлосна Лента Трокреветни Редови Спот Поплава Комбо Возење Светло Водоотпорна Лед

ОСВЕТЛЕНОСТ : Моќна лед лента ОД 120 W, Висококвалитетни Led чипови и јасни леќи за КОМПЈУТЕР, ОВАА LED мешунк�

DEN 3.00

Кошница За Перење Модерна Паун Пердув Шема За Перење Со Рачки Преклоплива Попречувачка Торба За Складирање Валкана Облека За

Со Мек Зафат Дизајнот На Рачката На Корпите За Перење Е Многу Удобен И Зајакнат За Лесно Носење Таа Е По�

DEN 399.84

Стерлинг заптивка SSI90001304GR2500X24 Спирална рана заптивка со флексибилен филер за графит за 1 цевка, класа на притисок 2500, 1,25 ID, 304

Стерлинг заптивка и стил на снабдување 9000 304 дисинки за рани од не'рѓосувачки челик се раствор за запеча

DEN 801.92

Оригинална лента со повеќе површински сликари на Scotchblue, сина, лента за бои ги штити површините и лесно се отстранува, 0,94 x 60,

Производ 1 : Подготвен Насликајте! Производ 1 : Лента за сликање без оштетување : Леплива лента може да ост

DEN 387.20

Преносен вентилатор за тивок климатик, таблета без мелење на тивка електрична вентилатор за овластување на вентилаторот со ноќно светло

Безбедност вентилаторот без вајн нема ротација на сечилото, со висок безбедносен фактор и нема опаснос

DEN 3.33

Пространа патувачка уметност и занаетчиска организатор Кросбој торба за преклопување на уметник носење торба за рамо, цртање

♬ Издржлива внатрешната обвивка е изработена од кокошка кожа, која е водоотпорна и отпорна на абење Лес

DEN 2.00

Литоекспе 30 Еез М6 Проѕирна Винил Рамна Машина За Перење, 3/4 Инчи Надворешен Дијаметар 1/16 Инчи Дебелина Заптивка За Туширање

?[Количина на пакет ] : пакетот содржи вкупно 30 проѕирни пвц подлошки, доволно за да ги користите во секој�

DEN 127.84

RГДН Јога Мат Торба, Шарени Загатка Вежба Јога Мат Превозникот Целосна Поштенски Јога Мат Носат Торба Со Прилагодливи Лента За Жени Мажи

оксфорд ткаенини Димензии : достапни Се Две големини Голем : 34" Л х 6.7 "дијаметар; Мали21" Л х 6 Доволно прост

DEN 0.67