• Обновено
Пурел ЦС8 Дозер За Дезинфекција На Раце Без Допир, Графит, за 1200 мл Пурел ЦС8 Рефилс За Дезинфекција На Раце-7824-01

Пурел ЦС8 Дозер За Дезинфекција На Раце Без Допир, Графит, за 1200 мл Пурел ЦС8 Рефилс За Дезинфекција На Раце-7824-01

DEN 373.12

Залиха
Во магацинот.

Секогаш подготвен диспензер за дезинфекција на раце без допир со енергија на полнење Секое ново полнење доаѓа со свој извор на енергија-батерија на ќелијата на монетата интегрирана во полнењето. Опционалните модули ЗА ПАМЕТНИ ВРСКИ додаваат можност за сигнали за услуги, следење на усогласеноста и други надградби додека технологијата се развива. Голем прозорец за гледање го олеснува проверувањето на нивото на полнење. Диспензерот и формулацијата се калибрираат за да обезбедат оптимална доза за ефикасна хигиена на рацете. Склопувачко, САНИТАРНО ЗАПЕЧАТЕНО шише за полнење МИЛЕНИЧИЊА со јака за откинување за лесно рециклирање. Користи purell CS8 1200 m L рачно Дезинфекција пополнува. 1-1200 мл ПУРЕЛ ЦС8 Дозер За Дезинфекција На Раце Без Допир. 1-1200 мл ПУРЕЛ ЦС8 Дозер За Дезинфекција На Раце Без Допир. Диспензерот без допир со енергија на полнење ЗА средство за дезинфекција на рацете ПУРЕЛ. Секогаш подготвен диспензер за дезинфекција на раце без допир со енергија на полнење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Пингвин Триаголници Држач За Памук Контејнери За Бањи Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Памук Тркалезни Кругови

€●ИДЕАЛЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ на ГОЛЕМИНА q : нашите контејнери за складирање на бања мерки : 475 (D) С�

DEN 1.33

Холибана 1 парчиња сапун кутија за водопади декор нордиски кутии за складирање декоративни керамички сапун сапун симпатична

Исцедете сапун полица : модерен и дизајн дизајн, совршен натпревар со многу украсни стилови на домаќинс�

DEN 347.04

Холибана 5 парчиња сапун сапун кутија када за када декоративни фиоки керамички сервиси за чување бања решетката патка украси патка украс

Трим фиока : без штетни материјали се Ова е корисна керамичка сапун кутија што може да се одвои за да мож�

DEN 2.00

Мигифт гроздобер Сиво Дрво Квадратна Кутија За Ткиво На Лицето Покријте Го Држачот За Коцки Со Лесно Лизгање Од Дното И Украсни Бели

Гроздобер сива дрвена кутија за ткиво со коцки покријте ја со стилски бели курзивни букви" Благослови " �

DEN 367.84

Хајдинб Багажник За Складирање Туш-Слободен Простор Алуминиумски Ѕид Виси Решетката Тоалет Тоалет Складирање Бања Пешкир Решетката

Издржлив материјал : повеќеканален површински третман, слој од алуминиумска легура, висока јачина, отпо

DEN 860.00

Кабилок Електрична Четка За Заби Електрична Четка За Заби 2 парчиња Удар Бесплатни Ѕидни Електрични Лавици За Четки За Заби

Изработен од одличен врвен пластичен материјал, тој е и безбеден за долготрајна употреба Држачот за еле

DEN 2.33

ИФКДД Бања Бања Бања Послужавник Транспарентен Полица Када Мултифункционален Бања Алатки Пешкир За Складирање Полица

Овој производ не само што може да се користи како послужавник за кади, туку и како биро за лаптоп, држач з

DEN 4373.92

Висечка Полица со Шина За Туш Кујна Решетка За Складирање Додатоци За Бања Заштедете Го Вашиот Внатрешен Простор Лесен За Инсталирање Лавици

Организатор за бања, кој се користи за материјали за бања и спална соба Модерен дизајн, едноставен изгле

DEN 771.20

Кроди Бања Огради За Прицврстување На Ѕидови Шини За Шипки За Туширање И Сигурносна Потпирач За Потпирачи За Раце, Безбедносна Бакарна

Лесен За Инсталирање : На Ѕидовите На Бањата, Особено За Бремена Жена, Постари Лица, Попреченост, по Опер�

DEN 2224.00

Исцелен 4 парчиња сапун кутија 2 ниво фиока за када сапун сапун држач за сапун сапун за туш wallид мијалник, држач за сунѓер сапун

Сапуни сапуни за бар сапун тврд материјал, силен отпор на притисок, не лесен за деформација, не е лесен з�

DEN 162.56

Холери Дрво Тампон Држач За Бања Фарма Рампа И Тампон Организатор За Бања Женски Производ Организатор Рустикален Тампон Контејнер

Информации за големината : овој организатор на тампон за бања мери прибл 7,87 х 5,51 х 3,94 инчи / 20 х 14 х 10 см, с�

DEN 367.84

Lfish Shag Chenille Бања Капак Капак Сет, Ултра Мека Кадифен Капаци Седиште, Машина Перат, Одговара На Повеќето Големина Тоалет Капак За Бања

[Акцент] Драги пријатели, здраво! Многу пријатели рекоа дека е слично на црвено, што може да има одредена

DEN 223.84

Кралската куќа Бамбус Бања Кади Послужавник за Када, Бања Маса Послужавник Со Книга И Држач За Вино Стакло, Атрактивен Дизајн,

100% Природен Бамбус : оваа уникатна лента за када е изработена од висококвалитетен природен бамбус Цврст

DEN 1.67

Насмеано Лице Тркалезна Крпа За Сурфање На Базен На Плажа Отворено Јога Медитација Ќебе За Семејна Забава Насмевка Среќен Пикник Килим Заврши

Совршен за Плажа, Базен, Пикник, Езеро, Пешачење, Јога Одличен подарок за секоја пригода!! Лесно За Пакува

DEN 319.84

Град девојки обука за тинејџери за обука на елек градник за светло Студент голем за тинејџери безжични исечени долна облека спортови ками

100% памук Затворање на кука и очи Материјал : 95% памук, 5% спандекс Белешка : Ве молиме, споредете ги деталн

DEN 0.67

Лунарната Фантазија Керамички Четка За Заби Носителот, Тема Цртан Филм Со Змеј Во Фантазијата Ноќ Мистериозен Замок, Декоративни Разноврсна

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

DEN 1.67

4 Парчиња Дрвени Држачи За Сапун Бања Сапун Јадење Природен Бамбус Сапун Држач Сапун Садови Послужавник За Дома Бања Шампон Бар, Плоштад

Премиум Материјал : садот за сапуница е изработен од квалитетен природен бамбус, безбеден, издржлив, со �

DEN 0.33

Гроздобер текстура во Лондон 2 пакет памук за држач за топка на топката Организатор Диспензерот пластичен countertop канистер со

【Материјал】 Овој држач за памучна топка е изработен од пластичен ПС, транспарентен пластичен материја

DEN 534.40

Неродеко Шминка Организатор Полица 2 Ниво Козметички Корпа За Складирање Со Послужавник Јасно Пластични Организатор Фиока За Козметика

Изработката на овој производ е совршена и ќе имате добро искуство во неговото користење Секое ниво може

DEN 885.28

TCJJ 4 пакет акрилик QTIP држач за диспензери за бања со капаци од бамбус, држач за памучна топка, тркалеч за подлога за бања за бања, организатор

Материјал : Капакот Премиум бамбус и шише Акрилик Големина : 2,76 "× 3,9" Секоја тежина : 80g Акрилен држач за б�

DEN 175.68

ШЧЕН Пешкир За Плажа За Мажи Преголеми 36 х72 Тенок Лесен Екстра Голем Абсорбента Брз Сув Песок Бесплатен Кадифен Кул Хавајски Печатење

Материјал : оваа крпа за плажа изработена од 100% Полиестер, Супер Мека и удобна, мала тежина, зафаќа малку

DEN 367.84

Неродеко 1pc Пластична Кристална Чаша За Вода Кафе Чај Чаша Нераскинлива Кригла Четка За Заби Кригла Чист Организатор Кутија Тамблери За

ПЛАСТИЧНИ ВОДА гимнастик Изработени од врвен материјал за издржлива и практична употреба КОНТЕЈНЕР ЗА

DEN 3.33

Лавици за пешкири за бања, прилагодлива wallидна лента за ладилнички валани со метални полици и куки, складирање на пешкири

Надграден моделДизајн на прилагодување на проширувањето : решетката што може да се повлече, флексибилн

DEN 1.00

Четка За Тоалет И Држач За Четка За Тоалет Држач За Домаќинство Ѕидна Тоалетна Чинија Четка За Четка За Чистење Со Долга Рачка Четка За Чистење

Елегантен и стилски дизајн работи за секоја бања, тоа е задолжителен додаток за чистење на вашата тоале�

DEN 1193.60

Нобет на сапун за сапун сапун сапун сапун сапун држач за сапун mountид монтирање на сапун држач за чување плоча за чување плоча

Заштедете простор, земете го поудобно и чувајте го полесно Инсталацијата без дупки и без трага, долготр�

DEN 3.00