• Обновено
Орек Мотоцикл Цртичка Камера, Предна И Задна Камера Спортски Возење Рекордер Dashcam Водоотпорен Широк Агол Објектив, Спортски Велосипед Снимање КАМЕРА DVR Јамка Снима

Орек Мотоцикл Цртичка Камера, Предна И Задна Камера Спортски Возење Рекордер Dashcam Водоотпорен Широк Агол Објектив, Спортски Велосипед Снимање

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

Водоотпорна Камера : Овој Рекордер За Возење Мотоцикл (Водоотпорен Домаќин Двр Ип65, Водоотпорен На Камерата Ип67) Е Водоотпорен Не Поддржува Wifi И Gps, Не Поддржува Gps Следење На Сигналот И Поврзување Со Мобилна Апликација, Поддржува Само Репродукција На Dvr Домаќин Или Отстранете Ја Мемориската Картичка За Да Се Поврзете Со Компјутерот За Да Репродуцирате Видео. Hd Снимање : Камерата На Мотоциклот Користи Ait Чип И Две Hd Леќи Напред И Назад. Преден 1080п, Заден 720П, Користејќи Пренос На Двоен Сигнал Без Загуба, Супер Анти-Пречки, Избегнувајте Вибрации и Треперење. Интелигентен Заштитник За Паркирање : По Инсталирањето На Комплетот За Жици На Возачкиот Рекордер, Може Да Се Вклучи И Исклучи Кога Мотоциклот Е Вклучен/Исклучен. Кога Ќе Се Вклучи Режимот За Паркирање, Тој Автоматски Ќе Започне Со Снимање Кога Мотоциклот Ќе Се Судри Додека Паркира. Снимање На Јамка : Вграден Сензор За Гравитација, Кој Автоматски Ја Заклучува Снимената Видео Датотека Во Итен Случај (Тешки Вибрации, Судир На Сообраќајна Несреќа). Рекордерот За Возење Мотоцикл Поддржува Мемориска Картичка до 32 gb (Исклучена). Кога Ќе Истече Капацитетот На Мемориската Картичка, Таа Автоматски Ќе Ги Пребрише Старите Датотеки По Редослед. Водоотпорен Контролер На Жица : Контролорот На Камерата За Мотоцикли Усвојува Хуманизиран Дизајн, Вграден Индикатор За Статусот На Снимање И Микрофон, Можете Да Го Инсталирате Контролорот На Жицата На Рачката На Мотоциклот, Да Стартувате/Запрете Снимање Преку Контролното Копче И Да Ја Заклучите Видео Датотеката. Вистински Агол На Гледање : 120,0 Степени. Водоотпорна Камера : Овој Рекордер За Возење Мотоцикл (Водоотпорен Домаќин Двр Ип65, Водоотпорен На Камерата Ип67) Е Водоотпорен. Не Поддржува Wifi И Gps, Не Поддржува Gps Следење На Сигналот И Поврзување Со Мобилна Апликација, Поддржува Само Репродукција На Dvr Домаќин Или Отстранете Ја Мемориската Картичка За Да Се Поврзете Со Компјутерот За Да Репродуцирате Видео. Hd Снимање : Камерата На Мотоциклот Користи Ait Чип И Две Hd Леќи Напред И Назад. Преден 1080п, Заден 720П, Користејќи Пренос На Двоен Сигнал Без Загуба, Супер Анти-Пречки, Избегнувајте Вибрации и Треперење. Интелигентен Заштитник За Паркирање : По Инсталирањето На Комплетот За Жици На Возачкиот Рекордер, Може Да Се Вклучи И Исклучи Кога Мотоциклот Е Вклучен/Исклучен. Кога Ќе Се Вклучи Режимот За Паркирање, Тој Автоматски Ќе Започне Со Снимање Кога Мотоциклот Ќе Се Судри Додека Паркира. Снимање На Јамка : Вграден Сензор За Гравитација, Кој Автоматски Ја Заклучува Снимената Видео Датотека Во Итен Случај (Тешки Вибрации, Судир На Сообраќајна Несреќа). Рекордерот За Возење Мотоцикл Поддржува Мемориска Картичка до 32 gb (Исклучена). Кога Ќе Истече Капацитетот На Мемориската Картичка, Таа Автоматски Ќе Ги Пребрише Старите Датотеки По Редослед.

Основни карактеристики

Item Type:
 Motorcycle driving recorder Shell Material

Најдобри понуди

Нубести дрвени играчки природни животни фигурини 12 парчиња туркаат палецот куклен цртан филм дрво животно кукли занаети животни

Тоа е одличен подарок за вашите деца на Божиќ, роденден, ден на деца, итн Еколошко боење на бои, безбедно �

DEN 325.92

Bгдн Јога Мат Торба, Паун И Божур Вежба Јога Мат Превозникот Целосна Поштенски Јога Мат Носат Торба Со Прилагодливи Лента За Жени

оксфорд ткаенини Димензии : достапни Се Две големини Голем : 34" Л х 6.7 "дијаметар; Мали21" Л х 6 Доволно прост

DEN 287.84

QVKARW дете деца големи деца момчиња девојчиња кои шетаат спортски чевли лесни дишечки атлетски црни чевли Мери Janeејн за девојчиња

Папучи за новороденчиња црни чевли за фустани за девојки бели мали деца чевли за новороденчиња чевли за

DEN 0.33

Х-ДРИ Стакло гранит_е 10мм Сечење Дијаметар Дупчалки Дупка Видов Машина 10 Парчиња (Гранито де видрио Дијаметро де корте де 10 мм Брокас

Дијаметар на сечење : 10мм / 0,4"; Име На Производот : Стаклена Дупка Материјал : Метал, Дијамантски Честички

DEN 2.33

ВОДМБ Закачалка За Палто Од Дрво Решетка За Палта За Палта, Каишки, Капи, Наметки, Крпи, Јакни, Чанти, Спална Соба, Плакар, Влез Унисекс

Материјал : висококвалитетна табла од цврсто дрво + кука од легура на цинк Карактеристики : висококвалит

DEN 1059.20

ЈУЏИЈАЏИЈА Розова Склопувачки Канти За Складирање Со Капаци 2-Пакет, Преклопување Пластика Редење Комунални Гајби 30L, Трајни

[СПЕЦИФИКАЦИЈА] : 2парче светло розова пластична кутија за складирање на преклопување Кога ќе се отвори,

DEN 2.33

Etkiaенски жени плус големина џемпери за џемпери модни жени удобни истегнување на печатење широки панталони за нозе, женски

100% полиестер Направени во САД или увезени Почитувана кралица Ве молиме проверете ја нашата табела со го

DEN 1.33

Cdyd Анти-собраниски силиконски врата од врата без подот за стоп на врата од подот wallид лепило придушувачка врата за заклучување

Силиконскиот врата може да го ублажи притисокот, да ја спречи вратата да го погоди wallидот и да го заштит�

DEN 1039.36

КОЛИ Индустриски Гроздобер Тавански Вентилатор Со Светлина, Модерен Тавански Вентилатор Со Низок Профил Со Далечински Управувач За Кујна,

МОТОР : Погодно тивок ЕДНОНАСОЧЕН Мотор Сечилата на вентилаторот се убаво изработени и има речиси нула �

DEN 3.33

Фондација за четка за шминка Bioaqua, кармин за веѓи, парчиња во прав на очите сенки за очите, беспрекорна мешавина од влакна Мултифункционален

Мека кожапријателска, наменета за почетници и ентузијасти за шминка Висок квалитет : Нашите четки за шм�

DEN 1.67

Марихуана Триаголник За Повеќекратна Употреба Торба За Ручек Изолирана Кутија За Ручек Контејнер За Канцелариска Работа Пикник Патување Со

Кожената торба за оброци е изработена од висококвалитетен кожен материјал од личи, кој може да ја одржу�

DEN 720.00

Гроздобер Државно Знаме На Вајоминг Корпи За Перење Алишта Со Рачки Водоотпорна Склопувачка Тркалезна Облека Со Врвки Го Попречува

оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна корпа за перење е изработена од

DEN 2.67

Хемотонска Корпа За Венчавки Ткаени Корпи Кошница За Облека Ткаени Корпи За Перење Кутија За Складирање Играчки Плетена Корпа За Складирање

Пп, Кожа Ткаена Корпа Со Рачки : многу е практично без разлика дали станува збор за десктоп кошница или к�

DEN 2.67

ЗИЛЕДВ Прашина Отпад Рециклирање Отворено Ковано Железо Корпа За Отпадоци Ѓубре Може Европската Ретро Корпа За Отпад Контејнер За

Погоден за Училишта,Единици,Канцеларии,Градски Улици,Сценски Области,Семејства,Болници,Ресторани,Хоте

DEN 563.20

Kh66zky Физичка Рамнотежа Аналитичка Рамнотежа Скала Висока Прецизност Послужавник Лабораторија Една Лост Рамнотежа со Пинцети За Наука

Употреба : Главно се користи за настава по физика Должина : 360мм; Ширина : 125мм; Вкупна висина : 400мм...

DEN 2015.84

Beasyjoy за Iphone 14 Плус Случај, Ip68 Водоотпорен Метален Тежок Бранител Случај Со Вграден Заштитник На Екранот, Заштитен Бранител

Beasyjoy е основана во 2017 која е професионален бренд за телефон случај Ние се фокусираме на обезбедување на

DEN 495.84

Замена За Изопурен Кт-SGL1 Филтер За Активиран Јаглероден Блок-Универзален Филтер Од 10 инчи Компатибилен Со Едностепен Филтер За Вода Со Изопурна

Замена за Обратна Осмоза 10 Инчен Стандарден Филтер Ова Е дел За замена На Чистиот Бренд Денали, А не оем �

DEN 2.67

ВИСОКА 1 парчиња 40а 63А Дигитални Прилагодливи Над Засилувач Под Напон Заштитник Двојна Дисплеј 230v Дин Железнички Реле Пренапони Граница

Прекинувачи Прекинувачфункција : 1.Заштита од прекумерен напон2.Под напонска заштита3.Прекумерна струј�

DEN 494.72

Wpoumv кардиган џемпери за жени отворени предни кабел со долг ракав плетен џемпер случајно лабаво цврсто копче палто со џеб

женски исечен џемпер Направени во САД и увезени Hamенски џемпер запре Повлечете го затворањето 【Ткаенин

DEN 159.84

Крст Со Знаме Американски Автомобил Прозорец Налепници Налепници Налепница Крст Налепница За Автомобил Бог Тимот Уметност Налепници

Крст Со Знаме Американски Автомобил Прозорец Налепници Налепници Налепница Крстот Налепница За Автомо

DEN 600.00

Држач за Хартиена Крпа камко | Идеален За Компактни Области | Карактеристики Монтажен Дизајн И Прилагодливо Странично Копче | Бело

Држач за хартиена Крпа : Помага да ги одржувате вашите хартиени крпи чисти и погодно лоцирани во ВАШИОТ �

DEN 2.67

БЕСТОЈАРД 5 парчиња Склопувачки Вентилатор Рачни Вентилатори Кинески Вентилатор Кинески Навивачи Вентилатор За Преклопување Рачен

ФАНОВИ ЗА СВАДБА рачниот вентилатор има дизајн на преклопување, така што е лесен за извршување и лесен з

DEN 1.67

VXB бренд Јапонија MJC-65CSK-GR 11/16 инчи до 1 1/8 инчен вилица-тип Флексибилно спојување спојување со 2 дијаметар: 1 1/8 инчен должина на спојување:

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 11 / 16 инчи Спојување со 2 дијаметар : 1 1 / 8 инч Должина на спојување :

DEN 2.67

Кленплус 2 парчиња. Сидро Закрпи Налепница Уметност Наутички Брод Морски Деца Цртан Филм Печ Симбол Симбол Костим Маица Јакни Фармерки Капи

Големина : 3Х2, 5 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на површ

DEN 3.33

Дебели Не Лизга Вежба &засилувач; фитнес 1/4 јога мат Со Пурпурна Еднорог Шема Печатење за Јога Пилатес &засилувач; Кат Фитнес Вежба

[100% нетоксичен Материјал] : Изработен од висококвалитетен тпе материјал Тоа е поскапо за производство, н

DEN 703.84

Очув За Тато, Не ми Е Гајле Дали Личам на Поштарот. Секогаш Ќе Бидеш Мојот, Уникатен Очув Застрелан Стакло, Керамичка Чаша Од Син

Степдад сними стаклени слики изгледот на збунетост измешан со возбуда додека го отвораат тој подарок и

DEN 1230.40