• Обновено
Род Канел Автограм Официјален Мл Бејзбол Впишан 1969 ЊУЈОРК Метс-Автограм Бејзбол

Род Канел Автограм Официјален Мл Бејзбол Впишан 1969 ЊУЈОРК Метс-Автограм Бејзбол

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Бејзбол. Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Автограм Бејзбол. 2004) ја одигра целата своја кариера со Њујорк Метс (19621964). Сакан од навивачите На Метс, неговиот став беше примерен за тим кој загуби рекордни 120 натпревари од модерната season во својата инаугуративна сезона. Канел го погоди првиот грен слем во историјата На Метс на 6 јули 1962 година. Овој бејзбол беше рачно потпишан и испишан Од Канел. Автограмот вклучува автентикација ОД ПСА/днк. Ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен род канел сувенири. Њујорк Ги Исполнува сувенирите.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Gdrasuya10 HP-07 36W 110v Професионални Пинг-Понг Пинг-Понг Пинг-Понг Роботи Автоматски Топки Машина 7 Агол Поставување Фиксна Паѓање Експертска

Ве молиме запомнете : оваа ставка не вклучува топчиња за пингпонг Наполнете ја машината за сервирање п�

DEN 404.80

Шанриа табела за хокејски резултати, бројач за замена на табелата за хокеј на топката за стопер за табела за хокеј игра

Користете ја прилика : лесен и компактен, бројачот за резултати може да се користи во секое време, каде б�

DEN 2.00

Каролин Малони Конгресот На Американскиот Претставник Во Њујорк Потпиша Автографско Писмо-Скратени Потписи На Колеџ

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Колеџ Намалување На По�

DEN 2.67

Завитката свила филм жени есен зимска шамија класична шамија топла мека голема ќебе завиткана шалови шалови големи карирани шал

100% полиестер Направени во САД или увезени 715 дена испорака Ќебе шамија пакет со качулка шамија шамија ре

DEN 136.64