• Обновено
Saint Gobain ABW00005 Tygon Sanitary Silicone Tuging, 3/32 Внатрешен дијаметар, 7/32 Надворешен дијаметар, дебелина од 1/16 , должина од 50 '

Saint Gobain ABW00005 Tygon Sanitary Silicone Tuging, 3/32 Внатрешен дијаметар, 7/32 Надворешен дијаметар, дебелина од 1/16 ,

DEN 1544.16

Залиха
Во магацинот.

Ултра мазно внатрешното дупче го инхибира растот на бактериите Минималните екстракти што помагаат во одржувањето на интегритетот на флуидот. Документирана биокомпатибилност за чувствителни апликации. Ниската адсорпција го подобрува протокот на течности. Ги исполнува критериумите на УСП Класа VI и критериумите за НСФ. Ултра мазно внатрешното дупче го инхибира растот на бактериите. Минималните екстракти што помагаат во одржувањето на интегритетот на флуидот. Документирана биокомпатибилност за чувствителни апликации. Ниската адсорпција го подобрува протокот на течности. Ги исполнува критериумите на УСП Класа VI и критериумите за НСФ. Цевките ги подобруваат карактеристиките на протокот на течности со намалување на површината и намалувањето на адсорпцијата на течностите во wallидот на цевките.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Movinpe 50 -та црна златна роденденска забава Декорација, среќен роденден банер, џамбо број 50 балон со фолија, 2 раб завеса, балон на латекс

? Jumbo Gold 50 роденденски декорација : гигант злато 50 броеви балони, 2 златни раб завеса, црно злато среќен ро�

DEN 239.84

Глафи Божиќ Елен 17 мл Шише Со Вода, Бпа-Слободен, Нерѓосувачки Челик, Изолирани Шише Со Вода, За Училиште, Канцеларија, Салата, Спорт,

Првичната намера на дизајнот не е само шише со вода, туку и неверојатно уметничко дело кое ви овозможува

DEN 1.67

ЛУАНТ Нерѓосувачки Челик Виси 2 Прегради Решетка Прибор За Сушење Решетка/Стапчиња За Јадење/Лажица/Вилушка/Корпа За Одвод На

Решетка за сушење од нерѓосувачки Челик за мали прибор Внатрешноста е поделена на 2 прегради, совршени з

DEN 2.00

Героткр Организатор На Електроника, Технолошки Организатор, Случај За Патување На Електронски Организатор, Организатор На Полнач

€ Патување Електронски Организатор Големина : 5 9х9, 44х3, 14 во / 15х24х8 см ● Материјал За Организатор на елек

DEN 740.80

Тојвиски Цртан Филм Штракаат Деца Музички Играчки Деца Едукативни Играчки Бебешки Штракаат Музички Подарок Дрвена Зафаќачка

ЕДУКАТИВНИ ИГРАЧКИ ЗА ДЕЦА Изработени од врвен материјал за издржлива и практична употреба ДЕТЕ ТРЕСЕЊ

DEN 0.33

Екомахоличари Лаптоп Тачпад Заштитник На Подлогата За Подлога За Покривање На Кожата Налепница Филм За Samsung Galaxy Book2 Pro

ЗАШТИТЕТЕ ГО вашиот ЛАПТОП : 2 ПАРЧИЊА дизајн, спречете ја подлогата за допир на лаптопот од прашина, дам�

DEN 95.84

Јиванго 4х Вртливи Тркалца Со Сопирачка, Тркалца За Мебел, Тркалца За Стебло Од 50мм Навртувана Завртка М8/10 15, комплет За Тркалца

Тркала за тркала : погодни за внатрешни и надворешни, широко користени во колички, мебел, полици, работна

DEN 1212.80

WOSTOKE 13.1 Андроид Радио CarPlay &засилувач; Андроид Авто Авторадио Автомобил Навигација Стерео Мултимедијални Плеер GPS Екран

1 Погоден За Тојота Раш 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 , доколку е применливо Основни Функции : навигација

DEN 1.33

Saviland 33PCS гел полски пол и мек гел за нокти и комплет за лепило за лепак Француски комплет за стартување на маникир за дома салон за нокти

【Она што го добивате】 Комплет за лак за нокти на савиланд гел содржи 30*5,5 ml различни шармантни бои гел л�

DEN 815.36

Шустер Синџир 80-1РИВКС50 АНСИ 80 Занитвам Ролери Синџир, Едно Влакно, Јаглероден Челик, 1 Теренот, 5/8 Ролери Дијаметар, Ролна, 1.287

Димензии на пакетот : 14 Целосно термички обработени за цврстина, издржливост и перформанси Тежина на па�

DEN 2.33

Њупорт Сврзувачки елементи 3/4 инчи х 2-3/4 инчи Шестоаголна Капа Завртка Одделение 8 Цинк Жолто Позлатен Челик 3/4-16 х 2 3/4 Шестоаголна

Завртката од 8 одделение е посилна од најчесто користената оценка 5 Одделение 8 Челик Фина Нишка / Делум�

DEN 310.88

Мобилни телефони со ременски кесички за мобилни телефони, футрола за мобилни телефони, женски мажи вертикални најлонски патент мобилен

Премиум материјал : торбичката за половината на мобилниот телефон е изработена од премиум водоотпорна �

DEN 159.84

Дрвениот носител на дрвени кучиња од Ворен Лондон | Рачно изработен организатор на поводник | Wallиден дом украс со кучиња Силхут и двојна

База направена од 1 / 2 "од иверица од бреза Ласерско исечено 1 / 8" собрани панели слики, букви и граница...

DEN 3.33

ВОСТОКЕ Тесла Стил 12.1 Андроид Радио Карплеј Андроид Авто Авторадио Автомобил Навигација Стерео Мултимедијален Плеер ГПС РДС

11 " Радио Замена За Нисан ХТраил 20122021, доколку е применливо Основни Функции : навигација, видео, музика, blu

DEN 0.33

Попуст -продавница145 Совршена кутија за накит, моден кадифеен срцев квадрат кадифени обетки за чување прстен за складирање на накит,

?? 【Луксузен и елегантен стил дизајн】 : Дизајн на стил на срце / квадрат / правоаголник го прави вашиот пр

DEN 383.20

СЛАМА МИНИ Правосмукалка Десктоп Правосмукалка УСБ Полнење Гума Прашина Молив Остатоци Автоматски Автомобил Внатрешни Работи Почиста

Тип на материјал : АПС+ електронски компоненти Посебни Карактеристики : Правосмукалка Големината на пак

DEN 3.00