• Обновено
Gamie Пластични Патка Појавување Игра, Вклучува 20 Патки Со Броеви &засилувач; Форми, Меморија Игра За Деца, Забава Образовни Учење Играчки За Деца Од Предучилишна Возр

Gamie Пластични Патка Појавување Игра, Вклучува 20 Патки Со Броеви &засилувач; Форми, Меморија Игра За Деца, Забава Образовни Учење

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

УЧЕЊЕТО НАПРАВИ ВОЗБУДЛИВО : Помогнете им на малите да развијат сѐ, од меморија, препознавање броеви, до концентрација со оваа игра што одговара на патки! Секој сет доаѓа со вкупно 20 (25") пластични патки со соодветни бројни парови од 1-10 отпечатени на дното (10 ѕвезди и 10 неѕвезди). КАКО ДА СЕ ИГРА : Се што ви треба е базен со вода за плови на пластични патки. Целта на играта? Добијте најголем број парови што одговараат со подигнување на патките и проверка на дното. Сеќавањето на положбата на веќе проверените патки е она што ја изострува меморијата!. НАПРАВЕТЕ ГО ТОА КОМПЛЕТНО : Не сакате кавга за лебдење на патките во мали кофи или сливови? Направете ја оваа комплетна игра за совпаѓање на броеви со спарување на патките со нашиот базен за езерце со патки на надувување (се продава одделно). Има димензии 3 'х 6" и има прекрасен дизајн. ОДЛИЧНО ЗА СЕМЕЈНО ПОВРЗУВАЊЕ : ова е една од најдобрите игри со меморија за деца кои им овозможуваат на родителите да бидат вклучени во целата забава и учење. Создадете убави спомени со најмалите со тоа што ќе ги научите на правилата и ќе ги охрабрите на патот. КУПЕТЕ БЕЗ РИЗИК : ние целосно стоиме зад нашите производи со најдобро задоволство и 100% гаранција за враќање на парите. Не се задоволни со оваа патка појавување игра? Ние ќе ви испратиме замена или да издаде целосна наплата. Кликнете на "Додај Во Кошничка" сега за да поттикнете забава за учење без ризик!. УЧЕЊЕТО НАПРАВИ ВОЗБУДЛИВО : Помогнете им на малите да развијат сѐ, од меморија, препознавање броеви, до концентрација со оваа игра што одговара на патки! Секој сет доаѓа со вкупно 20 (2.5") пластични патки со соодветни бројни парови од 1-10 отпечатени на дното (10 ѕвезди и 10 неѕвезди). КАКО ДА СЕ ИГРА : Се што ви треба е базен со вода за плови на пластични патки.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Тојвијан 1 Сет Играчки За Капење Детска Играчка Играчка За Бебиња Играчки За Капење За Доенчиња Играчки За Туширање Играчки

ДЕТСКА ИГРАЧКА тоа може да го привлече вниманието на бебето, и ќе уживате во тивко и среќно време за капе

DEN 1590.40

6 Пакувајте Дрвени Загатки За Штипки Поставени За Мали Деца 2 3 4, Предучилишна Едукативна Загатка За Загатки За Загатки Дрвени Играчки

Пакет вредност : Дојдете со 6 парчиња дрвени загатки со штипки со нокти што лесно се држат Многу вредност

DEN 3.00

Диносаурус Скокачки Детски Шатор Со Играчка Да Уживаат-Затворен &засилувач; Отворено Игра Шатор за Момчиња &засилувач; Девојки-Вклучува

Копче за далечински звук и практичен џеб за да се чува Само притиснете и слушнете ги најневеројатните р�

DEN 719.84

Играчка За Пешачење Играчка За Одење Дете Играчка За Камила Пластични Играчки За Камили Прозрачна Играчка За Камили Деца Играчки За Патување

ЕЛЕКТРИЧНА ИГРАЧКА Подароци за забави или материјали за роденденски забави со тематика на животни, а на

DEN 135.68

Тојвиски Прст Притисни Музика Бебе Штрака Играчки За Доенчиња Загатка Играчка 1 парче Бебе Рака Зафат Играчка Деца Пластика

ИГРАЧКИ ЗА ДЕЦА момчиња Лесен за употреба, може да ја негува практичната способност на децата ЕДУКАТИВН

DEN 131.36

Inbeby Време Огледало Играчка &засилувач; Бебе Огледало Играчки, Црно-Бело Висок Контраст Бебе Новороденче Играчки 0 3 6 Месеци Развој На Мозокот,

⍢Вобеби 2022 Нов Дизајн Сензорни Бебешки Играчки : огледалото за време на стомакот и душекот за свирење п�

DEN 1.33

Тојандона Катапулт Автомобил Играчка Детски Автомобил Детски Игралишта Детски Тркачки Автомобил Минијатурни Сообраќајни Возила

АВТОМОБИЛИ СО ТРИЕЊЕ Стилски и кул, уникатен, испраќајќи го на вашите мали деца како подарок ТРИЕЊЕ НАПО

DEN 1.33

Арткреативност Риболов Играчки Во Собата За Мали Деца, Магнетни Риболов Во собата Со Прачки, Мрежи, Торба, и 30 Водни Играчки, Интерактивна

РОЛНА ВО ЗАБАВАТА : Учењето како да рибите е животна вештина што сите треба да ја искористиме, а овој пак�

DEN 2.33

Рачна Конзола За Игри Вградена во 5000 Ретро Игри - 3 Инчен Ips Пренослив Видео Играч 10 Емулатори Електронски Систем За Игри Поддршка

5000 Игри На Ф2 Рачни КонзолаВграден во 5000 интересни игри ве враќаат во среќна меморија и се релаксираат о�

DEN 703.84

Амосфун Наопаку Капсула Детска Играчка Робот Бонбони Кутии 3 парчиња Новина Носител На Робот За Роботи За Лижавчиња Детска Играчка

пластика Притиснете го копчето во задниот дел за да ја отворите устата на играчките и послужете со лижа�

DEN 167.84

Мукиким Сокербот-Рк Фудбалски Роботи. 2 Играчи Далечински Управувач Фудбалски Натпревар За Деца. Справи, Дриблинг &засилувач; Пука!

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАТПРЕВАРОТ НА СВЕТСКОТО ПРВЕНСТВО : фудбалски робот играчки ЗА деца Спарување на дал�

DEN 487.04

МЛАДИ ИГРАЧКИ Металион Автоматски Менувач гром/Три Животински Роботи Автоматски Се Претвораат Во Робот[Паралелна Увозна Стока]

[Карактеристики на производот] најновата корејска тв популарна Анимација Металион Робот Карактер [Кара

DEN 0.33

Јуерфеила Детска Бања Патка Играчки 50 ПАРЧИЊА мини Гумени Патки Крцкање и Плови Патки Бебе Туш Играчка Партија Декорација За Мали

Епошта : овие слатки патки се мазни и меки Кога ќе се исцеди, ќе испушти звук "БЕБЕ~".Вашите деца никогаш н�

DEN 174.24

Гадпипартија Бебе Бања Играчки 2 Парчиња Базен Пиратски Играчки Играчки За Бања Играчки Пиратска Јахта Играчка Електричен Пиратски Брод

Базен Пиратски Играчка Брод Бања Играчки Пиратски Јахта Играчка Електрични Пиратски Брод Играчка Брод

DEN 2.33