• Обновено
LDCHNH 4PCS Флип Шарки Круг Работ 180 Степен Цинк Легура Флип Шарка Со Завртки, Виткање Маса Кабинетот Гардероба Врати Дрво Дрвена Кутија

LDCHNH 4PCS Флип Шарки Круг Работ 180 Степен Цинк Легура Флип Шарка Со Завртки, Виткање Маса Кабинетот Гардероба Врати Дрво Дрвена

DEN 0.33

Залиха
Во магацинот.

: Шарката на масата користи легура на цинк, која е мазна и отпорна на триење и има висока цврстина Кружен Раб : совршено Се Вклопува во вашата маса за преклопување и дупките се наредени. Подобро чувство за ракување : нема отворање на дупката, лесна инсталација и долг век на траење над 50. Одличен помошник : Многу механизам кој полека ја повлекува површината на масата и се затвора за тивко, тивко движење. Широки Апликации : Погоден За многу површини како што се компјутерско биро, машина за шиење, прозорци, врати и маса за преклопување итн. : Шарката на масата користи легура на цинк, која е мазна и отпорна на триење и има висока цврстина. Кружен Раб : совршено Се Вклопува во вашата маса за преклопување и дупките се наредени. Подобро чувство за ракување : нема отворање на дупката, лесна инсталација и долг век на траење над 50. Одличен помошник : Многу механизам кој полека ја повлекува површината на масата и се затвора за тивко, тивко движење. Широки Апликации : Погоден За многу површини како што се компјутерско биро, машина за шиење, прозорци, врати и маса за преклопување итн. : Шарката на масата користи легура на цинк, која е мазна и отпорна на триење и има висока цврстина.Кружен Раб : совршено Се Вклопува во вашата маса за преклопување и дупките се наредени.Подобро чувство за ракување : нема отворање на дупката, лесна инсталација и долг век на траење над 50.Одличен помошник : Многу механизам кој полека ја повлекува површината на масата и се затвора за тивко, тивко движење.Широки Апликации : Погоден За многу површини како што се компјутерско биро, машина за шиење, прозорци, врати и маса за преклопување итн.

Основни карактеристики

Material:
Zinc alloy.
Color:
silver
Lifetime:
> 50000 times
Packaging includes:
4 x hinges:
Great for old wooden boxes, ideal hardware, beautiful :

Најдобри понуди

Јиделај Скриена Шарка На Вратата Невидливата Шарка Од Легура На Цинк Е Погодна За Материјали со Дебелина од 1-3/4 инчи, Како Што се

стојат носат и солза Никогаш не ' рѓа 0180 степен отворање и затворање Широк опсег на примена Не постои раз

DEN 223.84

ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА Бравата За Багаж На Бравата НА Багажот НА Р. В., Еквивалентна Брава За Компресија На Запечатена Рачка C5-21-35, Држач

Р заклучување на одделот, бравата на вратата на багажот Прилагодлив Опсег на Зафат : 1,14 "1,77" (2945мм) Со гуме

DEN 1.33

Хунгсмарт - 4 х 22 инчи Тешки Лебдечки Држач За Полица - Долги Ѕидни Полици Поддршка, Скриен Хардвер За Лебдечки Полици, Црни Држачи

СИЛЕН; хардверот на пловечката полица Хенгсмарт има цврст дизајн на карпи изработен од издржливи матер�

DEN 1.67

Индиска полица 2 парчиња рачки | Тиркизна рачка | Повлечете керамичка облека | Мост Детска соба Рачки | Златен хардвер од 4 инчи дупка до влечење

Карактеристики без 'рѓа, густ и долготраен хардвер, детски пријателски нема остри рабови на аглите Дода�

DEN 499.20

АЕРВЕАЛНА Кутија За Ткиво Држач За Тоалетна Хартија Водоотпорен Ѕид Монтиран Со Фиока За Складирање И Полица За Складирање Телефони

Кутијата За Ткиво Е Погодна За Ресторани, Канцеларии, Домови и Хотелски Соби за Да го Направат Вашиот Пр�

DEN 0.33

Кес Стакло Полици за бања &засилувач; Стакло Агол Полица, СУС 304 Нерѓосувачки Челик Ѕид Монтирани Четкани Финиш, BGS3201S60-2-P2+BGS2101A-2-P2

Екстра дебело (8ММ) Калено Стакло : Безбедно за употреба и погодно за деца Кога ќе се скрши, се распаѓа на �

DEN 1.33

Бар За Пешкири за Бања во близина на месечината, Додатоци За Бања Згуснете Ја Решетката За Крпи За Туширање Од Нерѓосувачки Челик за Бања, Држач

ОТПОРЕН НА 'рѓа : Изграден од 304 премиум одделение четкан никел од нерѓосувачки челик, никогаш' рѓосан, по

DEN 223.84

4 ПАРЧИЊА Пијано Шарка, Нерѓосувачки Челик Континуирана Шарка Тешки Шарки Бранеа Црна Со Завртки, 6 Инчен Црн Метален Кабинет )

1●Пакет, Вклучувајќи ги и : 4 ПАРЧИЊА црна континуирана шарка со завртки за монтирање!.●Големина / Должин

DEN 318.08

S&засилувач; Z tophand® 24 во. х 84 во. Бела Лак Штала Врата СО Хардверски Комплет Со Лизгачка Врата ОД 5 СТАПКИ, 24-54 во Британска

Вратата на шталата Е Направена од 100% Природна Смрека Хардверскиот комплет за лизгачки врати вклучува п�

DEN 4159.20

Јасна Водоотпорна Церада со Громови, Пвц Церада Отпорна На Дожд Ладно Отпорна На Заштита Од Дожд Церада За Белведер Двор Градина,

●КОМЕРЦИЈАЛЕН МАТЕРИЈАЛ●водоотпорната надворешна завеса е составена од стабилна проѕирна пластична

DEN 2166.56

КАБИНЕТОТ TRUSTMI Повлекува 5 Пакувања 3-3/4 Инчен Дупка Центар Фиока Повлекува Дијамант Шема Бања Хардвер Кујна Шкаф Рачки, Сива и Четкани Никел

СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : Центар До Центар : 33 / 4", Должина : 519 / 32", Висина : 19 / 32", Ширина : 125 / 64", Пакетот �

DEN 521.44

Фортем Банџи Кабел Асортиман, 24pk Банџи Кабли Мулти Пакет, Тегла Вклучува 10, 18, 24, 32, 40 Банџи и 8 Крошна/Церада Топката Врски, Пластични

2 парчиња 40" 8мм банџи жициЖолта 2 парчиња 32" 8мм банџи жициЗелена 4 парчиња 24" 8мм банџи жициЦрвено...

DEN 2.67

Крем копче за пад фиока влечење кабинет влечење завиткан фиока копче керамички кабинет рачка порцеланска облека влече кујна хардвер антички

Копче за крем копче Повлечете го копчето Повлечете го копчето Керамички кабинет рачка порцеланска обле

DEN 88.00

Центрите на РОЛКОЛ 4 инчи центри за гроздобер стил антички црна кауција за влечење на кауција за замав рачки на кабинетот за кујнски кујнски

4 "CCкауција за фиоки за кауција Повлечете ја рачката за замав, облекувањето го влече копчето Антички црн

DEN 80.00

Фиоки ги влече рачките на кабинетот со 8 завртки за монтирање за дома DIY тремот кујна кујна студија за хокеј на мраз хокеј играч

1 Димензии : Рачка : 1,18*0,82*0,78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31*1,1 во / 8 × 28 мм; Материјал на копчето : АБС и стакло; Мате�

DEN 1.33

Хилфа Премиум Нерѓосувачки Челик SUS304Towel Кука Плоштад Наметка Кука Капут Тешки Ѕид Монтирани Луксузни Куки За Бања, 2-Пакет,

ИЗГЛЕД : Без избледување, отпорен на дамки, нуди најдобро решение За Отпечаток Од прст, модерен стил во в�

DEN 2.67

Јаслуна златни копчиња за злато за фиоки за фустани, четки за месинг копчиња за влечење, влечења од 1-1/4-инчи за кујнски ормани

Направено од висококвалитетен цинк, тој е доста тежок и има цврсто чувство во вашата рака (не шупливо) Ра

DEN 431.84