• Обновено
Гралара Луксузна Вазна Керамичка Тегла Со Ѓумбир Со Капак, Украсна Храмска Тегла, Калај За Чај/Чај За Чување Цветна Вазна За Декорација За Јадење Во Домашна Кујна, Б

Гралара Луксузна Вазна Керамичка Тегла Со Ѓумбир Со Капак, Украсна Храмска Тегла, Калај За Чај/Чај За Чување Цветна Вазна За Декорација За

DEN 441.60

Залиха
Во магацинот.

Мултифункционалност : тегла за складирање на конзерви, исто така платнена вазна за цвеќе, цветови, дисплеј, исто така користена како канистер за чај или складирање храна Контејнер за складирање во антички стил со текстура и капак, керамичка тегла со ѓумбир со мазен , елегантен , шуплив дизајн. Висококвалитетен керамички материјал, лесен и цврст, насликан извонреден , убаво изработен уметнички дела за дома, украси за дневна соба. Нежен и транспарентен ,esетски се меша и одговара за впечатлив изглед. Апликации : погоден за сите различни прилики како канцеларија ,сала за состаноци , спална соба , забави, учење и како подарок за топла куќа, куќа на фарма, свадба, роденден итн. Мултифункционалност : тегла за складирање на конзерви, исто така платнена вазна за цвеќе, цветови, дисплеј, исто така користена како канистер за чај или складирање храна. Контејнер за складирање во антички стил со текстура и капак, керамичка тегла со ѓумбир со мазен , елегантен , шуплив дизајн. Висококвалитетен керамички материјал, лесен и цврст, насликан извонреден , убаво изработен уметнички дела за дома, украси за дневна соба. Нежен и транспарентен ,esетски се меша и одговара за впечатлив изглед. Апликации : погоден за сите различни прилики како канцеларија ,сала за состаноци , спална соба , забави, учење и како подарок за топла куќа, куќа на фарма, свадба, роденден итн. Опис : - контејнер За складирање Во Антички стил со текстура и капак, керамичка тегла со ѓумбир со мазен , елегантен , шуплив дизајн . - Висококвалитетен керамички материјал, лесен и цврст, насликан извонреден , убаво изработен уметнички дела за дома, украси за дневна соба .

Основни карактеристики

- Material:
Ceramic
- Color:
White , Gold
Package Includes:
1 Piece Ceramic Ginger Jar:
Note:
1. Please allow slightly error due to manual measurement.:
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item.:
3. Wish you a wonderful on line shopping!:

Најдобри понуди

Huong Son Modern LED Bubble стакло од приврзок светло, сребрена хромирана приврзова осветлување 4000k, прилагодливи мини современи тела

【Кристална светлина на меурчиња】 Вклучете ги светлата, можете да го видите уникатниот, зачудувачки ви�

DEN 1.67

Хјуутијани Менс Лето Плус Големина Врвка Половината Панталони Со Џебови Лабава Спорт Директно Плажа Шорцеви Денот На Независноста

Увезени (пристигнаа 714 дена) Ленена Ткаенина : машки секојдневни шорцеви лесната, дише, мека и пријателск

DEN 1.00

Rcawd Big Bore Shocks за Traxxas Slash 2WD Shoks Делови целосни алуминиумски удари со удари на алуминиумски удари, Стампед стампед разбојник

✔ Компатибилен со Slash 4x4 / Rustler 4x4 VXL / Slash 2 WD / Rustler / Bandit / Stampede / Rally 4x4 / Hoss 4x4 VXL ✔ Подготвен навистина добро Ст�

DEN 543.68

Дрвена Божиќна Декорација Божиќна Декорација Орнаменти Може Да Се Користат За Трпезариска Маса Трговски Центар Прозорец И Божиќни Светилки

Симпатичната Кабина Е Дизајнирана Со Различни Божиќни Фактори До Божиќната Атмосфера Полноќ На Доброт�

DEN 803.20

Нервозни Прстени Пакет Луксузен Прстен Камен Сече Свадба Накит Рачно Изработени Бели Ангажман Подарок Обетки Гроздобер Стил Прстен

Ако Имате Какви Било Проблеми, Ве Молиме Контактирајте Не Пред Да Го Отворите Спорот Или Да Дадете Негат

DEN 1432.00

DHTDVD 10/18/25/45/60/85/105W 600-4500L/H Потопна Пумпа За Вода 220v Аквариумски Аквариумски Резервоар За Езерце Контрола На Температурата

360° апсорпција на вода Дизајн со низок шум и намалување на бучавата Пумпата за вода може да се стартува

DEN 7780.48

CLKSZ мобилен телефон Armband 7,5 инчи мобилен телефон стојат рака торба за надворешни спортови за фитнес торба за мобилни телефони

Рефлективен дизајн, направете ги вашите ноќни спортови без грижа Дизајнот на приклучокот за слушалки е

DEN 0.33

LOODGAO Девојки девојки сјајни секвенци танцуваат култури врвни тркачки резервоари врвни текови за спортска јога спортска гимнастика Атлетска

Полиестер, памук, спандекс Повлечете го затворањето Само миење на рацете Врвот на земјоделските култур�

DEN 95.20

Осалади табела за ламби за сенка на лустери за ламби за ламби со мали нијанси Мал клип на замена на светло покритие за табела ламба

Сенка на квадратна ламба совршен подарок за домаќинство за вашето семејство, пријатели и работници, и т�

DEN 2.67

2 парчиња (Стомна Пареа Лак: Сос Чоколадо Вода Кафе И Со Мл Сервирање Котел Чамец Сад Истурете: Бокал Исклучителни Сосови Зачини

ПОРЦЕЛАНСКИ ПРЕЛИВИ СТОМНА ? Користење на премиум и издржлив керамички материјал со фина изработка, хиг

DEN 269.28

Летни врвови за жени женски графички маици со преголеми тимови обични цветни кошули гроздобер врвови на екипажот на екипажот симпатично

100% полиестер Околу големината : Бидејќи нашата големина е азиска големина, работи мала, затоа ви препора

DEN 1.33

FQZWONG MIDI фустани за жени лето секојдневен одмор на плажа, замав Сонце фустани модна празнична забава што излегува одморалиште на одморалиште

100% висококвалитетен материјал 【Никогаш нема да жалам што ќе добиете】 женските летни фустани усвојува

DEN 1.33

Kcjgikpok скокач за жени обични модни панталони жени елек за комбинезори за суспензии лабава случајна печатена вратоврска женска женска

100% памук Направени во САД или увезени Се препорачува да нарачате 12 големина нагоре Погледнете ја сликат

DEN 3.33

Камера Leofoto VR-250 и долга теле-QR плоча за монтирање ARCA/RRS рачка за прицврстување компатибилен идеален за леќи од 300мм 400мм

Поддржува и леќи за камера и телефото ► Соодветно прилагодливо Компатибилен прицврстувач на рачката н

DEN 1200.00

Зесус мултифункционални држачи за чадори метални чадор стои со 5 куки за дневна соба хотел вила трска бејзбол лилјаци внатрешна

Димензии : 55x24x72 cm / 213 во, боја : црна, бела, златна Материјал : Метална метална рамка, фино изработка, со ста

DEN 1270.40

2032 NX5M Амеметриска ISO метричка 06B-2 5 метар кутија никел обложена исправена странична лента за влезови на влакно-ланец на ролери-

10052032 NX5 M AMETIRC (R) Број на дел ISO број 06 B2 Назначување на големината на ланецот 3 / 8x7 / 32 5 метри кутија никел об

DEN 2.00

ОЛИРЕКСД 12 Пара Шарени Спортски Нараквици Памучна Лента За Потење Нараквици Рачни Ленти За Пот На Зглобот За Мажи И Жени, Добри За

12 пара / 24 парчиња памучна нараквица : црна, бела, црвена, сива, портокалова, жолта, светло сина, светло зел

DEN 1.00