• Обновено
Hemoton 4pcs не'рѓосувачки челик натопи за натопување тркалезни зачинети садови суши натопување чинија чинии чинија мини апетизаторски плочи зачинети чинија чинија чи?

Hemoton 4pcs не'рѓосувачки челик натопи за натопување тркалезни зачинети садови суши натопување чинија чинии чинија мини апетизаторски

DEN 0.33

Залиха
Во магацинот.

Чинија со сос од не'рѓосувачки челик тркалезно зачинети садови суши за натопување чинија чинија чинија мини апетизаторски плочи, натопување сос од соја чинија/чинии мали чаши закуски Јадењата за натопување на мезе се погодни за зачини, мирудии, мезе, ореви, зачини, кечап, сенф, путер од кикирики, натопи за леб, итн. Посебните поставки за зачини можат да спречат мешани вкусови. Има мазна површина што се спротивставува на корозијата го олеснува чистењето. Дека миризките и сосовите доаѓаат веднаш во машината за миење садови. Натопите за натопи се погодно и за лесно складирање за заштеда на простор!. Овие јадења за зачинување од не'рѓосувачки челик се изработени од трајни не'рѓосувачки челик, издржлив, безбеден и здрав, еднократно и можат да издржат топлина, ладна и кисела мешавина. Многу погоден за секојдневен бизнис и домашна употреба. Погодно е за дома, ресторани, продавници за храна, угостителски сали, итн. Совршени за сервирање на индивидуални делови од вашиот кечап, мед сенф и сос за потписи. Високата длабочина обезбедува натопување без прскање, бидејќи вашите гости уживаат во нивниот оброк. Чинија со сос од не'рѓосувачки челик тркалезно зачинети садови суши за натопување чинија чинија чинија мини апетизаторски плочи, натопување сос од соја чинија/чинии мали чаши закуски. Јадењата за натопување на мезе се погодни за зачини, мирудии, мезе, ореви, зачини, кечап, сенф, путер од кикирики, натопи за леб, итн. Посебните поставки за зачини можат да спречат мешани вкусови. Има мазна површина што се спротивставува на корозијата го олеснува чистењето. Дека миризките и сосовите доаѓаат веднаш во машината за миење садови. Натопите за натопи се погодно и за лесно складирање за заштеда на простор!. Овие јадења за зачинување од не'рѓосувачки челик се изработени од трајни не'рѓосувачки челик, издржлив, безбеден и здрав, еднократно и можат да издржат топлина, ладна и кисела мешавина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

2x 30mm Bore Dia UCFL206 Надворешни сферични ромбични прирабници со масло од млазница со 2 завртки за перница за машини за пренесување

[Тип] : Ова е 30мм со дијаметар UCFL206 Ромбична прирабница за блокирање на перници, со дупки со 2 завртки за пр

DEN 1.67

Дигитален Будилник За Спални Соби, Будилник Покрај Креветот Со Безжична Станица за Полнење, USB Порта, Полнач За Телефон, Двојни Аларми,

⏰€Супер Гласен Будилник ● Во Споредба со нормалните будилници, овој гласен будилник е специјално диза

DEN 1.00

Мини Озон И Анјон Прочистувач На Воздух, Брзо Прочистување На Воздухот Елиминирање На Мирисот, Приклучок, Примена во затворен

€Ефикасно Отстранување На Мириси QОзон може брзо и ефикасно да ги елиминира лошите мириси, да пуши и да �

DEN 367.84

Проелајф Симпатична Тркалезна Подлога За Глувци Водоотпорна Стп Кожа 8,66-Инчен Подлога За Глувци Со База Против Лизгање Зашиен

[ + ] ДИЈАМЕТАР : 8,66 Инчи / 220 мм функција за намалување На Бучавата глувчето рампа за дома, канцеларија, биз

DEN 159.84

Хомојој декор декор *смс мебел стил дрвени занаети- европски декларации за домашни фигурини на гроздобер цветни цвеќиња занаети

Декларација на таванот : Оригиналната боја на дрво, така што лесно се бори, и можете да ја насликате како

DEN 1.00

10 парчиња 2мм Центар Вежба Малку, Контра Мијалник Струг Малку Мелница Алатки Во Собата, А-Тип За Умре Челик Нерѓосувачки Челик Машинска

Оваа вежба за центар за спирални жлебови е погодна за дупчалки за клупи, машини за мелење и центри за обр

DEN 182.24

3 Пакет Преклопен Организатор На Пилули, Пренослива Дневна Кутија За Пилули, 7 Прегради Магнетна Кутија За Таблети За Таблети За Пилули За Чанта

?Материјал За Организатор на пилули : кутијата За лекови Qeedy е изработена од висококвалитетен пп материј

DEN 159.84

Омрон G7L-2A-TUB-CB-AC100/120 Реле за општа намена, изолација од класа Б, терминал за брзо поврзување, монтирање на горниот дел на заградите,

Електрично реле за контрола на електрични сигнали во апликации со мала струја Терминал за брзо поврзув�

DEN 351.20

Кабел Оградата Хардвер, 30 Пара Нерѓосувачки Челик Кабел Оградата Комплет, за 1/8 Кабел Оградата Систем, Т316 Морски Одделение, 180°

●Бесплатно прилагодување на аголот ● овој комплет за ограда со прилагодлив агол има подлога за прилаг�

DEN 2.00

Инзефлај 6-Светла Стаклен Лустер-Модерно Светло За Монтирање На Рамна Монтажа Со Капак За Стаклено Светло За Трпезарија Кујна

Questares дека овој црн лустер има мат црна тркалезна шасија со шест темни проѕирни стаклени глобуси Надвор�

DEN 1438.56

Toyvian 120 парчиња Папа Круг бел нараквици со шлаканици полнети животни за деца преносни таблички мали плочки за нараквици со шлаканица

Детска шлаканица за рака може да биде широко за тематска забава за роденден, забава со тематска градина,

DEN 388.16

BESTCAN LED Суета Огледало Светла, Преносни Суета Светла На Полнење Со 3 Осветленост Ниво На Допир Контрола За Шминка Облекување Маса - Безжичен

? Светлината за совршени шминки!Целосно симулирана дневна светлина бела, 3 осветленост контрола на допи�

DEN 271.84

Шишиња со топла Вода Природна Гума Со Цврста Боја Дебела Пвц Силиконска Издржлива Торба За Затоплување На Рацете За Топла Облога

●ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ●нашата вреќа со топла вода е изработена од напреден пвц, нетоксичен и без

DEN 520.00

КУЈОМЕНС Тренинг Ракавици За Жени Мажи, Ракавици За Обука Со Поддршка На Зглобот За Фитнес Вежба Кревање Тежина Кревање Теретана

РАКАВИЦИТЕ ЗА Вежбање КУЈОМЕНС се погодни за жени,мажи, возрасни и тинејџери за Кревање Тежина, Повлеку�

DEN 0.67