• Обновено
Детето бебе девојче скокање со цврста боја висока врата Основен обичен резервоар за ромпер со ракави без ракави,

Детето бебе девојче скокање со цврста боја висока врата Основен обичен резервоар за ромпер со ракави без ракави,

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

Затворање на патент Само миење на рацете. Материјал : Мешавина од памук, мека и удобна, дише и удобен, едноставен и обичен стил, погоден за пролет/ лето/ есен/ зима. Карактеристики : Основно џемпери за девојче, висока јака/ без ракави/ цврста боја/ патент Затворање на грб, цврсти ромци во боја за девојче, основно џемпери за дете, бебе девојче едно парче краток ромпер. Повод : Совршен за туш за бебиња/ играње/ плажа/ одмор/ одмор/ семеен ден/ патување/ носење на отворено/ носење дома/ шопинг/ секојдневен живот. Боја во големина : Црно/ бело/ кајсија. Машинско миење или миење на рацете; Содржина на пакетот : 1 * бебе девојче со цврста боја на ракави без ракави. Спецификации : Пол : Девојче Материјал : Памук Модел : Цврста големина : 70/80/90/100/110/120/130 Боја : Бела/црна/кајсија Големина : Возраст 0-6m (големина 70), Должина на скокање : 39см, биста 2 : 24 см возраст од 6-12м (големина 80), должина на скокање : 41,5 см, биста 2 : 25 см возраст 12-18м (големина 90), должина на скокање : 44см, биста 2 : 26 см возраст од 18-24м (големина 100), скокање Должина : 46,5 см, биста 2 : 27 см возраст 2-3t (големина 110), должина на скокање : 49 см, биста 2 : 28 см возраст 3-4Т (големина 120), должина на скокање : 52см, биста 2 : 29 см возраст 4-5Т ( Големина 130), Должина на комбинезорот : 55 см, биста 2 : 30 см Содржина на пакетот : 1 дете за бебиња девојче Скокачи ветување Доколку производот има какви било проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Miipat Бебе девојки Туту фустан со трепет ракав за мали деца, фустани за фустани, пеперутка роденденска забава принцеза сандерс

100% памук Повлечете го затворањето Само миење на рацете [Исклучителен дизајн] Бебе девојки Туту фустан е

DEN 0.33

Легенда и наследство, татко, син, ќерка, бебе, совпаѓање на црни капи, прилагодливи снопбек тато роденден ** Секоја капа се

Мешавина од памук полиестер Направени во САД и увезени Затворање на привремено Секоја капа се продаваш�

DEN 271.84

Новороденче девојчиња момчиња момчиња зимски топло сноуит мечки уши со аспиратор, палто розово ромпер 9 месечно момче

100% полиестер Затворање на летање на копчето Материјал : Romper Snowsuit на ова бебе составено од полиестер и на�

DEN 2.67

Цветни девојки sequins bowknot чипка V-back tutu крштевање крштевање причест фустани за деца бебе принцеза забава наметка+лента за глава

✿ Девојки од ткаенинибебешки крштевања везени брадавици со монистра фустани, се добро изработени од па

DEN 0.33

PATPAT новороденчиња бебешки момчиња, копче за облека, скокање на екипажот на екипажот на вратот, краткиот ракав, каросеријата и шорцевите за

70% полиестер, 23% ацетат, 7% спандекс Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал : Направено од �

DEN 1.33

АЕМЦЕМ Дете Бебе Момче Западна Облека Крава Печатење Краток Ракав Копче Надолу Кошула Секојдневен Шорцеви Постави Каубојски

100% памук Затворање на копчето Машинско Перење ● ЗАПАДНА ОБЛЕКА за БЕБИЊА за БЕБИЊА _ западна облека за б

DEN 303.84

Облека За Девојчиња За Мали Девојчиња Халтер Точки 3-Слоевит Плисиран Фустан За Забави Шифон Фустан со а-линија Со Летни Облеки

памучна мешавина Материјал : шифон фустан, стп кожен ремен Мек и без брчки материјал, Добар квалитет, кул

DEN 351.84

Дете Деца Девојчиња Момчиња Секојдневен Патент Руно Качулка Јакна Палто Долг Ракав Згуснете Ја Надворешната Облека Снежни Костими Момчиња

100% Полиестер Затворање на патент Материјал : Полиестерски памук,лесен, топол и Мек, децата Можат Да Го Но

DEN 283.20

РОМПЕР ЗА БЕЗБЕДНИЦИ НА БУРТ БЕЗБЕДНИЦИ БЕБИ БЕБИ, органски памук со едно парче кратко кратко, долги ракави, ватирана јајце-лушпа, 12 месеци

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 3.00