• Обновено
Симпатична торба Pika-Chu, прекинувач за префрлување на патувања за конзола за прекинувачи и додатоци, обвивки за заштита на обвивки за организатор со 10 картички за иг?

Симпатична торба Pika-Chu, прекинувач за префрлување на патувања за конзола за прекинувачи и додатоци, обвивки за заштита на

DEN 472.00

Залиха
Во магацинот.

Опис на материјалот : Најлон + EVA + Velvetsize : 10,2 x 4,5 x 2 инчи (26 x 11,5 x 5,2 см) Перформанси на производот : Овој конзолен пакет може лесно да ја инсталира вашата конзола за прекинувач, рајсон и картички за игри, слушалки, линии за полнење и други додатоци за мали прекинувачи. Школка е изработена од тврда Ева, водоотпорна, отпорна на прашина, отпорна на абење и силна, со кадифе внатре, што може ефикасно да ја заштити безбедноста на машината за игри при паѓање. Структура на додатоци : Внатрешната торба за мрежи има патент за да спречи паѓање на додатоците. Торбата има 20 торби со картички за игри, свртени кон внатрешноста на торбата, и не е лесно да се изгуби картичката при носење. Лесно за носење : Доаѓа со дизајн на рачка против лизгање, ширина и затегнатост одговараат на кривата на нашата рака, што овозможува удобно носење или патување. Можете исто така да го ставите во вашата торба за да земете каде било. Упатства за перење : Се препорачува редовно да се бришете и чистат. Опис на материјалот : Најлон + EVA + Velvetsize : 10,2 x 4,5 x 2 инчи (26 x 11,5 x 5,2 см). Перформанси на производот : Овој конзолен пакет може лесно да ја инсталира вашата конзола за прекинувач, рајсон и картички за игри, слушалки, линии за полнење и други додатоци за мали прекинувачи. Школка е изработена од тврда Ева, водоотпорна, отпорна на прашина, отпорна на абење и силна, со кадифе внатре, што може ефикасно да ја заштити безбедноста на машината за игри при паѓање. Структура на додатоци : Внатрешната торба за мрежи има патент за да спречи паѓање на додатоците. Торбата има 20 торби со картички за игри, свртени кон внатрешноста на торбата, и не е лесно да се изгуби картичката при носење. Лесно за носење : Доаѓа со дизајн на рачка против лизгање, ширина и затегнатост одговараат на кривата на нашата рака, што овозможува удобно носење или патување.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

MOINYSKINS јаглеродни влакна кожа компатибилна со Meta Quest Pro - Tacos | Заштитна, издржлива завршница на јаглеродни влакна | Лесен за примена,

Заврши јаглеродни влакна со иста живописна боја и издржливост како и нашата мат финиш, оваа стилска тек

DEN 635.20

Врзана картичка за складирање на податоци за игри Ворпарсен Трајлива FMCB бесплатна McBoot v1.966 Игра за складирање на податоци за игри

Мемориската картичка за конзола за игри може лесно да се управува бидејќи користи дизајн на приклучоци

DEN 3.00

Налепници за кожа на Super Mar -IO Switch - Заштитни налепници за заштитен филм на конзола за завиткување поставени компатибилни со

Компатилно : Супер МарИо десгин за прекинувач litelovely симпатичен дизајн на надворешна кожа, направете го �

DEN 2.67

Налепница за преклопни знами за знаме на знаме, прилично образец, целосна заштита на кожата за завиткување за прекинувачот Nintendo за прекинувач

Оваа налепница е изработена од ПВЦ самолепливо, без преостаната лепак, без воздушни меури во воздушниот

DEN 268.64

Налепници Super Mar-IO PS4 целосен контролер на телото и конзола PS4 PS4 Налепница за налепница безжичен/жичен контролер на GamePad

Налепница Super MarIO PS4 изработена од висококвалитетен PVC лепило, лесен за лепење и отстранување, не останаа

DEN 1427.20