• Обновено
Месечината лилјаци Среќна Ноќта на вештерките пилули кутија за торбички со пилули кутија со патент преносен витамин додатоци Медицински случај за патување 7 дена ?

Месечината лилјаци Среќна Ноќта на вештерките пилули кутија за торбички со пилули кутија со патент преносен витамин додатоци Медицински

DEN 159.84

Залиха
Во магацинот.

【Големина】 : Нашата торба за случаи со пилули е 4,6x314x1,88 во, изработена од дрвена крпа (100% полиестерско влакно), а целата торба е отпечатена со специјално печатење. Тој е мал, удобен и убав. Тоа не е само преносен, туку и одличен декор/подарок. 【Внатрешна структура】 : Нашата торба за случаи со пилули содржи главна торба и предниот џеб за вметнување; Главната торба содржи торба со патент, и два мали џебови за вметнување, со еластичен слот за картички, што е погодно за складирање и фиксирање на различни вреќи со лекови. 【Отстранете ја кутијата со пилули】 : Нашата торба за случаи со пилули содржи отстранлива пластична кутија за пилули, која може да се користи за да се одржи различна пилула. Капакот на пластичната кутија е цврсто затворен и нема да се отвори автоматски, така што нема потреба да се грижите за истурање на апчиња. 【Чистење】 : Отстранливата пластична кутија за пилули е лесна за чистење и полнење. Целата торба се препорачува да се измие со рака, обесено да се исуши во сенка, пеглана на ниска температура, не исплакнат, не се исцрпува (делумно исцедена), ве молиме исчистете го пред да го користите за прв пат. 【Користете】 : Нашата торба за случаи со пилули е мала во големина и е отпечатена со исклучителен принт. Може да складира витамини, апчиња или клучеви, обетки и други мали предмети. Многу погоден за патување, спорт, теретана, кампување, семејство, хотел, риболов. 【Големина】 : Нашата торба за случаи со пилули е 4,6x3.14x1,88 во, изработена од дрвена крпа (100% полиестерско влакно), а целата торба е отпечатена со специјално печатење. Тој е мал, удобен и убав. Тоа не е само преносен, туку и одличен декор/подарок. 【Внатрешна структура】 : Нашата торба за случаи со пилули содржи главна торба и предниот џеб за вметнување; Главната торба содржи торба со патент, и два мали џебови за вметнување, со еластичен слот за картички, што е погодно за складирање и фиксирање на различни вреќи со лекови. 【Отстранете ја кутијата со пилули】 : Нашата торба за случаи со пилули содржи отстранлива пластична кутија за пилули, која може да се користи за да се одржи различна пилула. Капакот на пластичната кутија е цврсто затворен и нема да се отвори автоматски, така што нема потреба да се грижите за истурање на апчиња. 【Чистење】 : Отстранливата пластична кутија за пилули е лесна за чистење и полнење. Целата торба се препорачува да се измие со рака, обесено да се исуши во сенка, пеглана на ниска температура, не исплакнат, не се исцрпува (делумно исцедена), ве молиме исчистете го пред да го користите за прв пат.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Штари за чадори за чадор, држач за чадор, чадор стои чадор стол за домаќинство железо, хотелско лоби канцеларија за комерцијално складирање,

◆ Материјал : Рамката за чадор усвојува метална железна рамка, издржлива и не е лесна за 'рѓа, внатрешен �

DEN 1.33

ZLXDP Universal 3 во 1 Комплети за леќи за телефонски фотоапарати 210 степени леќи за очите на риба 0,6x широк агол 15x макро леќи за повеќето

Леќи со широк агол : Покажува 120 степени на снимање, правење пејзажи, ликови и ноќни сцени пошироко прика�

DEN 811.20

Смешна заварувачка маица за мажи/Ден на таткото/Велдикорн Еднорог заварувач за заварување/заварување подарок за мажи/смешна заварувачка

100% памук Цела сезона мора да има : Совршена идеја за подароци за секој одмор за една година, како што се Д�

DEN 0.67

USB-C Femaleенски до USB 3.0 машки адаптер компатибилен со вашиот Vivo X60 Pro 5G Мулти употреба Конвертирајќи ги функциите за додавање, како што

USBнаGo⭐ : Вклучете се и компатибилни со вашиот Vivo X60 Pro 5 G ги претвора USB порти во USB C портите Поврзете USB C пе

DEN 1081.60

Комерцијална храна потопла не'рѓосувачки челик countertop сос грејач 110V домашно сирење потопло со контејнер топло чоколадо топло

[Дизајн на контрола на температурата] Со контрола на копчето за прилагодување на температурата, темпера

DEN 3.00

150 ПАРЧИЊА 4мл мини Стискаш Кекси Пипети Јасно Пластични Трансфер Течност Капалка Пипети За Јагоди. Кекси, Сладолед И Чоколадо, Кујнски Материјали

Должина на пипети : околу 65 мм, капацитет : 4 мл, содржина на пакувањето : 150 парчиња Материјал : висококвал�

DEN 111.84

Виткачи за трепки Поставени Со Редовни &засилувач; Мини Прецизен Виткање Трепки,Делумно Виткање Трепки Со Корисни Подароци 1 Сепаратор Чешел

`+Прецизно виткање трепките ја одредуваат софистицираноста на вашата шминка за очи! Зарем не ви е тешко �

DEN 2.67

Пролетни врвови жени 2023 кошули со долги ракави за жени плус големина Y2K облека удобна обична екипаж џемпери мода туника

✦ 【Тип на ткаенина】Висок квалитет ќе биде во согласност со вашата желба Удобниот материјал обезбедув�

DEN 172.64

Сончоглед Печатена маска за очи за спиење мека капаче за очи за очи со прилагодлива лента за ноќни очила за очила за мажи за мажи

полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна маска за очи за спиење е изработена од по�

DEN 0.67

2 парчиња пеперутка на лисја Ароматерапија Ароматерапија Дифузер за есенцијално масло магнетско затворање на магнетно затворање со вложувачки

❤ [висококвалитетен материјал] Употребата на висококвалитетна алуминиумска легура го прави повеќе пре

DEN 255.84

6 Пакет Замена На Главата За Вртење На Спин-Замена На Главата За Полнење На Главата Од Микрофибер Комплет За Полнење На Главата, Четка

Висококвалитетни Материјали : плочата за глава за џогер погодна за ротациона џогер е изработена од висо

DEN 303.84

H600d‑2.5-MV Слушалки За Услуги На Клиентите Поддршка За Прилагодување На Јачината На Звукот Телефонски Слушалки Со Микрофон

Оваа слушалка за канцелариски телефон со приклучок од 2,5 мм е 100% компатибилна, фиксни телефони или безжи

DEN 1.33

Тјухау Круг Фиока Повлекува Рачка Париз Ајфеловата Кула Љубов Розова Печатење Со Завртки За Домашна Гардероба Кабинети Врата Кујна Канцеларија

Материјал : оваа рачка на фиоката е изработена од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и стакло, што го олеснува јасно гледа�

DEN 223.84

ЗЗК Автоматски Фидер За Риби Храна За домашни миленици Водна Контрола На Времето На АДФ Аквариум За Златна Рипка Автоматско Хранење

Интелигентно хранење со едно копче, автоматско хранење 6 пати на ден, може редовно и квантитативно да ја

DEN 1.00

Пост за сообраќајно разграничување со пондерирана база и рефлексивни јаки, прилагодливи конуси за паркирање, портокалова патека за бариера со 4

[Стабилизирајте употреба на висина 34,5 инчи за да создадете поголема област за прегледување во вашата [И�

DEN 864.00

Гуоларизи Подарок За Снегулка Врвка За Влечење Лен Бонбони Лен Памучен Џеб Божиќна Торба Чување Чување Дома И Организација

Информации За Производот : Големина : 10Х14СМ 1 Х Бонбони Торба Материјал : платно Најдобрата Торба За Пода

DEN 53.44

СОЛУСТ УСБ ХАРД Диск УСБ Хард Диск 4 Парчиња Хард Диск Случај Хард Диск Случај за HDD 2. 5 инчен Хард Диск Комплет SSD КОМПЛЕТ USB 3. 0 Лаптоп

HDD СЛУЧАЈ ЗА КОМПЈУТЕР : Исклучителна изработка, разумна структура, професионална и практична, може да в�

DEN 3.33