• Обновено
Адаптер за вклучување на моќност на Alfa Mag 84183A, SP60-240250 24V 3.5A

Адаптер за вклучување на моќност на Alfa Mag 84183A, SP60-240250 24V 3.5A

DEN 1.33

Залиха
Во магацинот.

Спецификации : Бренд : Алфа Маг; Wattage : 84 W; Излез : 24 V 35 A; Влезен напон во светот : 100-240 V 1.8 A 50/60 Hz; Големина на врвот на конекторот : 5,5 x 2,1 mm; Модел : SP60-240250; P/N : 84183 A. Врвен квалитет : Овие се професионално тестирани напори, дизајнирани од производителот. Забелешка : Ве молиме, проверете дали ја нарачувате вистинската тула за напојување за вашиот уред, за оваа проверка поларитет, напон и големина на врвот. Сигурност : Овие адаптери се произведуваат со врвни материјали за квалитет и вклучуваат повеќе паметни карактеристики, како што се заштитувајќи против IV - неправилен напон, SC - краток спој, IO - внатрешно прегревање за безбедна и ефикасна работа на вашиот уред. Willе добиете : Тестиран адаптер со кабел за напојување заедно со одлична услуга за клиенти. Спецификации : Бренд : Алфа Маг; Wattage : 84 W; Излез : 24 V 3.5 A; Влезен напон во светот : 100-240 V 1.8 A 50/60 Hz; Големина на врвот на конекторот : 5,5 x 2,1 mm; Модел : SP60-240250; P/N : 84183 A. Врвен квалитет : Овие се професионално тестирани напори, дизајнирани од производителот. Забелешка : Ве молиме, проверете дали ја нарачувате вистинската тула за напојување за вашиот уред, за оваа проверка поларитет, напон и големина на врвот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Среќна пица пошумени музички кутии гроздобер врежана срцева музичка кутија подарок за Божиќ за роденден на годишнината од в Valentубените

дрво Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна музичка кутија за срце е изработена од дрво, цв

DEN 3.33

HJHL Универзален прилагодлив проектор за проектор за монтирање на кука за проекција на кука, wallид што виси l-bracket филмски екран

Ова 6 "lзагради што се монтираат на студени, суви wallидови, тули и бетонски wallsидови и куки за карактеристи�

DEN 2.67

25мм*10m ptfe лента лепило вакуум пакувач пакувач ролна стакло ткаени 1 ролна лента ptfe топлина заптивка лента самостојна вакуумска пакувачка

【Спецификација】 Направено од PTFE обложена ткаенина од фиберглас и силиконо лепило 【Карактеристики】 Д

DEN 2.33

Мини тестер за оптички кабел за влакна, мерач на оптичка моќност, тестер за напојување со црвена светлина со влакна со кабел за полнење со

Сигурен со употреба : Доаѓа со калибрација и релативна функција за пресметување на моќност, дигиталниот

DEN 531.04

Тркало за полирање на садови, дијамантски абразивен диск 1000 решетки 5 парчиња отпорни на носат мултифункционални за обработка на пластика

ДИАМЕНТИ ЗА ДИМАНТ : Тркалото за мелење е фалсификувано со одличен дијамант, кој цврсто се adsors на површи�

DEN 1198.40

Woiwo 3 компјутери креативни преносни преносни производи за патувања во Јужна Кореја Банана кутија за складирање еколошки пластична пластична

100% сосема нов и висок квалитетClasp Design, користен за отворање и затворање на банана Големина на производот

DEN 3.33

Сет за заклучување со 2 парчиња за заклучување на WorkPro, клешти за заклучување на челик CR-V, 7 инчи кривини за заклучување на вилицата за

【Висок квалитет】 Овој комплет за заклучување на клешти е обложен со никел и топлотретирано цело тело з

DEN 287.84

Fehun читање ламба за ламба дома стаклена маса за маса, спална соба за кревети, романтична домашна модерна ламба за маса

Може да се поврзе со USB, може да наплаќа мобилни телефони, итн, Практична ламба во кревет Контрола на прек

DEN 1731.20

Најдобар адаптер за автомобил 5V DC за Hannspree Hannspad HSG1279 SN1AT7 10.1 10.1-инчен Android таблет компјутер автоматско возило RV полесен

Влез на светски свет : напон DC 1224 V Заштита на безбедност : Преоптоварување на преоптоварување, над преки�

DEN 769.60

Sikye жени со високи половини фармерки црни тенок фит еластичен половината дами фармерки панталони истегнуваат хеланки фармерки за жени

95% полиестер, 5% спандекс Направено во САД Денешни зделки ♚ ♚ y2k фармерки за жени ♚ Ограничени зделки Де�

DEN 0.67

Yyzzh череп хибискус хуманинг ден на мртвите диа де лос Муертос истегнување на бебето за бебиња за бебиња за бебиња, новороденче крошна,

80% полиестер + 20% спандекс3 " / 34 x 70 x 72 cm; целосно печатење на лице; одговара на повеќето седишта за автомоб

DEN 3.00

ЗОЕО Кревет Кади Сидро И Едрилица Кревет За Складирање Организатор 5 Џеб За Далечински Управувач Книга Списание Полнач Мобилни Телефони

Quality и Издржлив Материјал Q организаторот За складирање на кади Покрај Креветот е изработен од врвен фил

DEN 1051.20

Танцдом 6 парчиња шише со големина на патување со држач за клучеви за санитација на рацете, шишиња за патување што може да се

Издржлив материјал : Шишето за санитација на раката со големина на патувањето е изработено од тврда пла�

DEN 2.00

Смешно розова дупка риба риба мека маска за спиење за очи за спиење за слепите врски совршени блокови светлина со прилагодлива лента

Прилагодливо затворање на лентата Само миење на рацете Материјал : Печатената маска за спиење е направе

DEN 1396.80

Студената индустрија Мери Божиќна семејна сцена домашна ирваси Холи, дизајнирана од Хедер Меклафлин бел врамен wallидна уметност,

Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени Подготвени да висат не е потребна инсталација или хардвер Создадете прекрас�

DEN 733.28

Атлетски шорцеви за жени со високи половини хеланки тренингот јога шорцеви велосипеди за велосипеди Контрола на стомакот за теретани со џеб

100% памук ★ Направено во САД и увезена 【Големина на Азија】 Ако сакате лабава, можете да нарачате 12 голем

DEN 63.84