• Обновено
Силиконска смола во форма на када Колакси, сапун сапун, епоксидна смола за кујнски декор, аргентни додатоци

Силиконска смола во форма на када Колакси, сапун сапун, епоксидна смола за кујнски декор, аргентни додатоци

DEN 1172.80

Залиха
Во магацинот.

Алатки за производство на DIY : Одлично за правење држачи за сапуни, ленти за организатор на накит, контејнери за складирање, прикази за накит, украси и многу повеќе Форми на када : Користете со смола, додадете мониста, ригистони, sequins, сушени цвеќиња или што сакате (не е вклучено). Примена : Идеално за украсување бањи, кујни, дневни соби, спални соби, итн., За складирање на разни мали предмети, како што се сапуни, обетки, прстени, ѓердани, приврзоци, итн. Материјал : изработен од силикон со висок квалитет, флексибилен и еднократен, издржлив, издржлив . Лесно е да се демонтира. Совршен подарок : Совршен подарок за пријателите и семејството кои се заинтересирани за рачно изработени занаети. Опис : - Форми на када : Користете со смола, додадете мониста, ригистони, sequins, сушени цвеќиња или што и да сакате (не е вклучено). - Материјал : Направено од висококвалитетен силикон, флексибилен и еднократно, издржлив. Лесно е да се демонтира. - Алатки за производство на DIY : Одлично за правење држачи за сапуни, ленти за организатор на накит, контејнери за складирање, прикази за накит, украси и многу повеќе. - Апликација : Идеален за украсување бањи, кујни, дневни соби, спални соби, итн.

Основни карактеристики

- Material:
Silicone
Size Chart:
17.3cmx10.3cmx7.7cm/6.81inchx4.06inchx3.03inch:
Package Includes:
1 Set Soap Holder Casting Tool:
Note:
Please allow slightly errors due to manual measurement and different monitors.:

Најдобри понуди

CLISPEED 4 пара шупливи очни јаболки Ноќта на вештерките хорор реквизити 26мм пластични очното јаболко, половина круг кукли очи реални

Пакетот вклучува : Овој комплет за очното јаболко има две кафеави, две сини, две зелени и две сиви очното

DEN 3.33

5d DIY дијамантски комплети за сликање за возрасни, големи слики со целосна вежба за вез, ринстон залепено сликарство крст-бод за занаетчиски

❀ 【HD печатење платно】 : DIY дијамантски сликарство целосна вежба користи висококвалитетно платно, кое е

DEN 1871.84

Абаодам 2 парчиња знаме епоксидни мувла силиконски бонбони калапи букви силиконски калапи силиконски гумички калапи 4 -ти јули

Декор на 4 јули : Силиконските калапи Ден на независност е погоден за правење декор на работната површин�

DEN 396.80

Божиќна кукла другар за цртани филмови за цртани филмови за приврзоци за приврзоци од кукли за гроздобер гроздобер кристали

[Дизајн на кукли со флип секвен] На горниот дел од куклата има низа краци Можете лесно да го обесувате на

DEN 3.00

Палто на рацете на Полска орел обичај Дијамантски комплети за сликање на сликарство сликајте уметност со броеви за декорација на домашен

Платното на ова дијамантско сликарство е крпа од хемиски влакна Инцидентни додатоци се : 1 Пенка за вежб�

DEN 827.20

Хартија за белешки за Божиќ во Vondyu 6 × 6, 24 листови со киселина и лигнин бесплатни белешки специјализирани хартија зимски цвеќиња

✅ [Ваша корист] Пакет, вклучувајќи 24 листови декоративна занаетчиска хартија Vondyu 6 × 6инчен Project Project Paper P

DEN 3.33

2 парчиња 3Д розови силиконски калапи, розово цвет чоколадо Фондант бонбони од калапи за украсување алатки за украсување свеќа за правење

Направено од платина силиконски платина Нелепливо, за лесно отстранување Високо флексибилен, издржлив

DEN 2.00

DIY 5D Дијамантски комплети за сликање за возрасни деца целосна вежба со голема големина бела лилјана цвет кристал ринстон точки

✪ 【Популарни занаети со дијамантски уметности】 Дијамантското сликарство е во моментов најпопуларна D

DEN 1156.80

Божиќна рафија лента занаетчиска занаетчиска рафија јаже рафија завиткување на ролна за занаетчиски завиткувачки обележја за висечки

Сигурен материјал : Овие ролни со ленти се изработени од рафија, трајни и без мирис, разградливи, безбедн

DEN 159.84

Луксузни 2 парчиња силиконски калапи од смола од смола смола накит накит накит смола калапи сад перничиња вино стакло епоксидно сапун

Калапи за решетки за вино од смола би можеле повеќе романтично допир, доволно количина за да ги задоволи

DEN 1.67

Нацртајте мерач Професионална кожна лента за сечење рачни алатки за сечење на рацете за чудење на мерач за мерач за мерач за кожа

100% и Совршена алатка за кожни занаетчиски професионалци и аматери Професионална алатка за модели со ал�

DEN 907.20

24 парчиња бели листови од пена од Ева 1мм дебели 15,7 x 11,8 инчи занаетчиска хартија за пена за правење картички, занаетчиство,

24парчиња пакетдимензија 15,7 x 11,8 инчи ева сунѓерски чаршафи, црна и бела боја за вашите опции Пакет со 48 п�

DEN 263.20

Сет на алатка за алатки за пробивање 3 парчиња, 5 мм 2/ 4/6 кожен ред тркалезна дупка алатка за заби за заб, не'рѓосувачки челик DIY дијамантски

Што добивате : збир на алатка за кожни дупки за дупки, која вклучува 1 парчиња 6 дупка, 1 парчиња 4 дупка и 1 �

DEN 303.84

Besportble 10 парчиња DIY рачно насликана маска за рака декор бел декор недовршени маски за хартија празна маска деца лисица косплеј

хартија Облечете ги партиските материјали бели маски, необоени маскирани маски обична половина што мож

DEN 3.00

Ватиран ножици за везови на мечка - класичен златен мали остри ножици со 3,5 лопати за употреба како вез, вкрстено бод, училиште, апликација,

Општата употреба на ватираната мечка за вез, вкрстено бод, ножици со капчиња и апликации навистина се на

DEN 1.33

Компанија за хартија „Ехо парк хартија“ волшебна небесна матрица, сина, црвена, жолта, зелена, сива, црна, крем, портокал

Волшебна небесна матрица Вклучете една матрица 6x6 Компанија за хартија „Ехо Парк“ Волшебна небесна ма�

DEN 3.00

Welliestr 4 големина BJD облека за складирање на облека SD DD MSD YOSD Кутија за складирање на облека за кукли Пластична кутија BJD додаток

1 Големина : A 17,5cm*10cm*2,2 cm / c 22cm*15.5cm*3cm / d 30cm*22 Оваа ставка само за BJD и ќе има разлика во бојата со слика Не вкл�

DEN 2.33