• Обновено
Delipop LED LED тавански тела за светло, 6000k модерна LED лустер, светла за плакнење на тавани, 23,6 инчи акрилна таванска ламба за дневна соба кујна кујна спална соба светлина ?

Delipop LED LED тавански тела за светло, 6000k модерна LED лустер, светла за плакнење на тавани, 23,6 инчи акрилна таванска ламба за дневна

DEN 1.33

Залиха
Во магацинот.

Дизајнот на производот е инспириран од цветање цвеќиња, секој пат кога ќе ја вклучите светлината, е исто толку убава како цветаат цвеќиња Ја одразуваат уметничката атмосфера на семејството. Современата LED светло на таванот усвојува висококвалитетни LED интегрирани монистра на ламби, без треперење, мека светлина, многу пријателска за очите и поголема грижа за вашите очи. Опсегот на зрачење е 230-300 квадратни метри, многу погоден за дневна соба, спална соба, лоби, кујна, ресторан, хотел, фоаје, итн. Професионален технички тим. Посветен тим за инспекција за квалитет. Совршен систем за услуги по продажбата. Имаме своја фабрика. Професионален тим за истражување и развој. Оддел за инспекција за професионален квалитет. Професионален тим по продажбата. 【Креативен дизајн】 Светлината на таванот усвојува креативен дизајн на форма на ливчиња, кој е едноставен и карактеристичен, ја подобрува естетиката на просторијата, го истакнува вкусот на сопственикот на домот и ви помага да создадете литературна атмосфера. 【Спецификации】 LED тавански светлина Големина : L23.15 инчи, напон : 110 V, моќност : 48 W, излез 6000k ладно бело светло, 4800lm, опсег на зрачење : 230-300 квадратни метри. 【Висококвалитетни материјали】 Светлината на таванот на планењето е составена од метална основа, LED чипови и акрилна абажур. Таа е заштеда на енергија и ефикасно, а светлината е униформа и стабилна без да ги заслепувате очите. Тоа е идеално осветлување во затворен простор. 【Опсег на употреба】 Оваа акрилна таванска ламба во форма на ливчиња од 5 глави има едноставен и стилски изглед и може да се совпадне со кој било стил. Тој е многу погоден за дневна соба, лоби, кујна, ресторан, хотел, фоаје, светла за тавани во спална соба. Service Услуга по продажбата-задоволството на Крајмерот е наша најголема потрага. Обезбедуваме 3 месеци без прашања Поставени пари за светло на таванот. Ве молиме испратете ни е -пошта со какви било прашања или проблеми и ние ќе ви се вратиме во рок од 12 часа. Delipop е вашиот вистински избор!. 【Креативен дизајн】 Светлината на таванот усвојува креативен дизајн на форма на ливчиња, кој е едноставен и карактеристичен, ја подобрува естетиката на просторијата, го истакнува вкусот на сопственикот на домот и ви помага да создадете литературна атмосфера.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Goupchn 4mm Stackable Banana to Banana Plug Test води со 10 парчиња целосни изолирани бакарни алигаторски крокодилни клипови за мултиметарно

Водечките приклучоци за приклучок за банана од 4мм се изработени од високо квалитетен бакарен материја�

DEN 319.84

Parker 06B12A13A1BC Модуларен филтер за три парчиња/регулатор/лубрикатор, 1/4 NPT, поликарбонат со метален сад чувар, одвод на пресврт,

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот

DEN 3316.32

Богатствата НА КАРОЛИНА APH7630MUK Петел Пилешко Во Бегство Ултра Гушкач За Тенки лименки, Може Ладилник Ракав Гушкач Машина

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�

DEN 2.00

Блу Паричник Случај Компатибилен Со Samsung A11, Обоени Цртање СТП Кожа Патент Џеб Случај Kickstand 9 Картичка Слотови За Галакси A11

Случај галакси А11 : Совршен Дизајн За Samsung Galaxy A11, не е компатибилен со други верзии [Ве молиме проверете п

DEN 207.84

Вакуумска Изолирана Кригла Од Нерѓосувачки Челик, Камо Воено Зелено Печатено Термос Шише Со Вода За Топли И Ладни Пијалоци Деца Возрасни

[Одржување На Температурата] : Оваа Вакуумска Изолирана Кригла Од Нерѓосувачки Челик може да ја задржи т

DEN 929.60

5 компјутери Број на иглички во секој ред: 3 број на редови: 1 9,5 mm директно пински раб на оградата Терминал P = 9,5mm 9,5 mm KF48S-9.5-3p

5 компјутери Број на иглички во секој ред : 3 број на редови : 1 9,5 mm директно игла раб на оградата Терминал P

DEN 3.00

Вентилатор ЗА ладење НА рутерот 5V USB Регулација На Брзината Ултра Тивок Радијатор ЗА RT-AC5300 GT-AX11000 Намалување На Температурата

●Одговараат за asRTAC5300 GTAC5300 GTAX11000 Рутер Прашина Намалување На Температурата ●Работен напон може да го пр

DEN 2.67

Богатствата НА КАРОЛИНА SC9008MUK Американско Знаме НА САД Со Вести Ултра Гушкач За Тенки лименки, Може Ладилник Ракав Гушкач Машина За Перење

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�

DEN 2.67

Fitbag Rock White Custom прилагодена ракав за Motorola Moto X Style. Торбичка за ткаенини со фино костум со интегрирана обвивка за микрофибер

Handsewn за совршено да се вклопи за Motorola Moto X Style Оваа торба ќе одговара само на Motorola Moto X Style без дополнителен

DEN 449.60

Чанта За Чување Облека од вароум Торба За Чување Облека Торба За Дуфел Преклопен Силен Патент Проѕирен Прозорец Торба За Складирање

Мултифункционална торба за складирање и торба за складирање : оваа торба за складирање може да се корис�

DEN 3.00

Кигаи Тропски Растенија Организатор На Количка За Бебиња Со Држачи за Чаши, Безбедни Куки Додатоци Прилагодлива Торба За Количка

●Премиум Материјал Е Изработен Од трил крпа, издржлив патент и велкро кои се отпорни на кинење, отпорни

DEN 3.33

Челик Вежба Битови Рака Допрете Вежба Битови Завртка Спирала Точка Тема М3 М4 М5 М6 М8 М10 Металопреработувачката Хексадецимална

Титаниумската обвивка ја зголемува отпорноста на абење и издржливоста Мултикоатираната оптика гарант�

DEN 0.33

Кануз Комплет Машини За Нокти За Нокти Алатки За Домаќинство 12/16 парчиња Зелено Нерѓосувачки Челик Ушна Лажица Секачи За Нокти

100% Сосема нов и квалитетен комплет за маникир вклучува нега на лице / нега на раце / нега на стапала Вкуп

DEN 303.84

Оперитакс Корпа За Отпадоци За Канцелариска Ткаена Корпа За Отпад Пластична Канцеларија Домашна Корпа За Отпадоци Пластична Кеса За Отпадоци

Пластична Корпа За отпад : Се Спротивставува на абење и гребнатини, одржува елегантен изглед Корпа За Ко

DEN 343.84

Гел за Нокти во Боја на Нане, 16мл Пастелна Трева Зелена Крем Гел За Нокти Натопете Ја Ув ЛЕД Ламбата за Нокти Лак За Нокти

Високо Пигментирана ЛЕД светилка за 3060 секунди) Вегански Пријателски : Вишин Геллак за Нокти никогаш не

DEN 1.00

Doitool 10 парчиња сад за сад за сад за повеќе закачалки за плакари за плакари за плакари врвови за жени за жени за складирање на

Костуми за капење на жени : Направено фино изработка, тоа е и не е лесно и да обезбеди време за сервирање �

DEN 750.56

Испукана Кожа Пилинг Нога Пукнатина Пета Пукнатина Отстранување На Пилинг Мртва Кожа Омекнување Нега На Стапалата Лисја На Кожата

Одлично За Избегнување Ладна Крв Во Студени Зими Мала Големина, Лесна за Носење, Задолжителна за Нега на

DEN 2.67

Глафи Диносаурус Галакси Клипборд, Акрилни Табли Со Исечоци Со Големина А4 Букви За Ученици, Наставници, Службеници, Клип Со Низок Профил,

`+ А4 / Таблата со Исечоци со Големина на Букви 12,5 х 9 х 0,1 инчи Изборен златен или сребрен клип со низок про�

DEN 1.00

Ideaco tubelor® Дизајнер На Кујнски Размавта Правоаголна Корпа За Отпадоци Со Капак, Ја Крие Секоја Пластична Кеса 2,3 Gal, Мат Бела

Комплет од две парчиња работат заедно Внатрешното, скриено парче ја држи торбата, а надворешното парче

DEN 1.33

Комплет од 60 Дијамант Пенкало Пополнува - 20 ЦРНА, 20 ЦРВЕНА &засилувач; 20 Сина Мастило Пополнува, 3.2 Инчен Премија Замена

? Сакате дополнителни бои за пишување? Го добивме грбот : Шарениот Комплет За Полнење Мастило доаѓа со 20 �

DEN 1.33

АМОНИДА Конзола Вертикална Основа, Конзола За Ладење Пристаниште Абс Материјал Спречи Лизгање Дисипација На Топлина Заштеда На Простор

Добра Дисипација на Топлина : со вентилиран дизајн, може подобро да ја олесни циркулацијата на воздухот

DEN 2.33