• Обновено
Американска жица за риболов моќен мини кран се врти

Американска жица за риболов моќен мини кран се врти

DEN 71.84

Залиха
Во магацинот.

100% не'рѓосувачки челик 3 пати посилен од вртливите од месинг со иста големина. Компактна големина за намалена видливост. Тесните толеранции обезбедуваат мазна ротација. Црна завршница на Gunmetal. Моќните мини вртења и привремените вртливи се 100% не'рѓосувачки челик и се посилни од 3 x од конвенционалните вртливи месинг со иста големина. Паметните риболовци знаат дека терминалниот справи може да испушти претпазлива игра риба. Затоа AFW ја инженерираше оваа линија на компактни, 100% вртења од не'рѓосувачки челик да бидат помали и посилни од водечките брендови на вртења на пазарот. Сега можете да користите вртења за вашите лажици, и прилепување вртења за приложување мами, кои се помалку видливи и значително помоќни. Моќните мини вртења исто така имаат помалку влечење и обезбедуваат засилена ротација за повеќе штрајкови. Со децении, вртливите на кран беа произведени од месинг затоа што е релативно отпорен на корозија и лесен за производство. Сепак, денес, водечкиот бренд на мини вртливите продолжува да користи месинг тела со прстени од не'рѓосувачки челик кои не можат да одговараат на јачината на моќните мини вртливи. Неодамнешните достигнувања во производството ни овозможуваат да ви ги донесеме овие револуционерни, помали и посилни компоненти.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Atwood Rope MFG 1/16 Алатка за комунални услуги 1,6mm x 100ft еднократно количество | Тактичка најлон/полиестерска опрема за риболов,

Кабел со мал дијаметар од 1 / 16 " Направен во САД Доаѓа на погодно 100 метри Направено во САД Доаѓа на удобна

DEN 3.00

Фрог корпа капа Панама риболов капа Цртан филм Симпатични капи за жени мажи Боб Чапе Отворено сонце женски капа со уво

100% полиестер Еластично затворање Човечка коса обоена, ленти за глава на девојчиња, турбан, масти за глав

DEN 84.32

Фунцхан риболов мамки мека пластична мамка за бас бионска лопатка опашка солена вода слатководна докажана боја пастрмка во боја на риболов

Премиум риболов мами : ние нудиме кутија за риболов со риболов што содржи 10 парчиња риболов мами и 16 парч

DEN 111.84

Вклучен е Auscamotek слепи за слепите за елен патка, преносно поставување, лесна зелена/кафеава/суво трева, вклучен и колче за трева

Големина : 50 "(W) x47" (H) секој панел; Тежина 6,2 lb, погодна за 1 до 2 лица Ткаенина : Направено од трајно 300 D маски

DEN 1279.84

Фрабил конзерваторска телескопска рачка мрежа | Големина на обрачот за солза: 17 x 19 | Телескопска рачка: 35-60 | Нето: Микромеш без

Фрабил му веруваше на риболовците од 1938 година Фрабил конзерваторска телескопска рачка нето солза на с�

DEN 1369.92

Welliestr 4Meters Постави 2/4/6/8mm бисерна плетенка миларна цевка летачки материјали за цевка риба образец летачки врзувачки шуплив

✔holographic ефект, изгледа исто како скали на риби! ✔ Материјалот е дура, има еластична еластичност Ightивоте�

DEN 0.67

200 парчиња 8мм злато 3Д холографски риболов мамење очите 3Д мами око 3Д меко око 3Д холографско матење на окото за летање, свирки, занаети

8мм риболов привлечен злато за очи 200 парчиња 8мм златна боја 3Д мека холографска риболов привлекуваат оч

DEN 1577.60

Sougayilang Baitcaster комбо риболов и ролна комбо, ултра светло мамка за риболов ролна за патувања со солена вода и почетник 5.9ft/6,9ft

Риболов прачка : Сите парчиња со технологија на матрица со јаглеродни влакна од 24 тони, лесна риболов ши�

DEN 1.00

Muzrunq риболов преклопен мрежен мамки стапици чадор фрлена нето рак ракчиња преклопување нето риболов нето отворено кафез за риболов

Забелешка : За да ја заштитите мрежата за риболов во добри услови, користете рачно или усна за да ги изва�

DEN 1.67

Ладилни куки на нарцис, силен водач на челична не'рѓосувачка жица, солена вода октопод кружни куки за куки за големина на бас со големина

Вклучен пакет : Секоја големина има 8 парчиња или 24 парчиња Големина на кука за риболов : 2 / 0,3 / 0,4 / 0,5 / 0,6 / 0,

DEN 95.84

НОА продавница за мамки за риболов | Риба стапици за риболов преклопување | Користени како миновни стапици за риба од мамка, стапица

Риболов нето стапица во дизајн од 360 ° Одлично за фаќање на миризба, рак, јастог, минијатури, ракчиња и ла�

DEN 303.84

Вортекс оптика Diamondback HD опсег за забележување 20-60x85 агол зелена и оптика прозорец за автомобили | Користете со двогледи и опсези за забележување

Производ 1 : Редизајнираниот опсег за забележување на HD Diamondback ги има сите оптички коњски сили што ги има�

DEN 0.67

Одлични чадливи планини Национален парк 1 капа на човекот Божиќ Божиќна камионџии Унисекс Сонце капи каубојски бејзбол капачиња

100% памук Затворање на тока Оваа капа направена од 100% памук Непочит и модерен Дебелината на ткаенината е

DEN 1.33