• Обновено
Wxldghq Виолетова роденденски материјали, сребрени роденденски плочи и салфетки, служи 25 гости Виолетова хартиена плочи за салфетки за девојчиња за декорација на род?

Wxldghq Виолетова роденденски материјали, сребрени роденденски плочи и салфетки, служи 25 гости Виолетова хартиена плочи за салфетки

DEN 875.20

Залиха
Во магацинот.

Партии за пурпурни плочи и салфетки, направени од шеќерна влакна, 100% компостибилни и биоразградливи Не треба да размислувате за класификација на отпад, нема загриженост за загадувањето на животната средина. Плочата за декорација на виолетова роденденска забава е изработена од задебелена од 350 gsm задебелена еколошка хартија, а слојот докажан од натопување на површината, исечени отпорни и натопување, виолетовите салфетки се 2-плукани, меки и апсорбираат. (Забелешка : Не микробранови на микробранови пурпурни хартиени плочи). Декорациите за сребрена роденденска забава само отворени пакет и лесно ставаат виолетова и сребрена забава за забава за еднократна употреба на маса. После забава, едноставно фрлете се на, дозволувајќи повеќе време да уживате во забавата без проблеми со чистење на мрсни јадења!. Сребрена среќен роденденски плочи и салфетки за забави за роденденска забава на ќерката, роденден на девојче, украси за роденденска забава, мајчини за роденденски материјали. Во комплетите на салфетки со сребрени хартиени плочи вклучуваат, 25 9 "чинии за вечера, 25 7" десертни плочи, 25 салфетки, 25 вилушки, виолетова декорација може да послужи 35 лица во исто време. Партии за пурпурни плочи и салфетки, направени од шеќерна влакна, 100% компостибилни и биоразградливи. Не треба да размислувате за класификација на отпад, нема загриженост за загадувањето на животната средина. Плочата за декорација на виолетова роденденска забава е изработена од задебелена од 350 gsm задебелена еколошка хартија, а слојот докажан од натопување на површината, исечени отпорни и натопување, виолетовите салфетки се 2-плукани, меки и апсорбираат. (Забелешка : Не микробранови на микробранови пурпурни хартиени плочи). Декорациите за сребрена роденденска забава само отворени пакет и лесно ставаат виолетова и сребрена забава за забава за еднократна употреба на маса. После забава, едноставно фрлете се на, дозволувајќи повеќе време да уживате во забавата без проблеми со чистење на мрсни јадења!. Сребрена среќен роденденски плочи и салфетки за забави за роденденска забава на ќерката, роденден на девојче, украси за роденденска забава, мајчини за роденденски материјали. Во комплетите на салфетки со сребрени хартиени плочи вклучуваат, 25 9 "чинии за вечера, 25 7" десертни плочи, 25 салфетки, 25 вилушки, виолетова декорација може да послужи 35 лица во исто време.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Абсорбента Автомобил Подлоги За Пијалоци Класичен Тартан Црвена И Зелена Биволска Карирана Пакет од 6 Керамички Камен&засилувач;Плута

?●Висококвалитетен Материјал●овој автомобилски подлога е изработен од абсорбента керамички камен ко�

DEN 1.33

Шорцеви за вежбање За Жени, Јога Шорцеви За Кревање Задник За Жени Контрола На Стомакот Со Висок Струк Жешки Панталони Со Текстура На

Секојдневна и пријателска за кожата ткаенина со потресен стил, совршено одговара со разни блузи Широки�

DEN 2.33

Beavorty Dessert 2pcs лажица плоча со рачка меламин што служи чинија за ресторани со корејски плоча за плоча за сервирање корејски

Ракувани со плочи за сервирање мазна и анти искривена површина на оваа плоча е навистина со рака или ма�

DEN 324.64

Премиум Неопренови Држач За Вртливи Телефонски Ремени за iPhone 11, 12 Pro, Футрола За Торбички За Мобилни Телефони за iPhone 8, 7, 6,

Премиум Торбичка Од Неопренови со груб раб на платно има 360 ротирачки пластичен клип за ваша погодност О

DEN 2.33

Автоматски Фидер За Риби,USB Полнење 200ml Голем Капацитет Аквариумски Резервоар За Храна Диспензерот Со Тајмер За Мал Резервоар,

[Интелигентно Хранење Како Што Сакате] паметниот диспензер за храна За Риби ви овозможува да го постави

DEN 302.24

MXIAOXIA Виткање Облека Закачалка Ѕид Монтирање Повлече Крпа Решетката За Сушење Затворен &засилувач; Надворешен Простор Заштеда На Алуминиумски

Преклопување закачалка за истегнување облека, прачка за продолжување на истегнување, може да висат крп�

DEN 4938.08

Согудио Контејнер За Складирање Храна Кутија За Ориз Контејнер За Складирање Ориз Кофа Пластичен Резервоар За Складирање Ориз

Помогнете Да Ја Организирате Вашата Кујна и Оставата, Чајната КујнаЗамислете секој пат кога одите до ва

DEN 2676.96

Fallујеки Есенски Торби За Подароци За Денот На Благодарноста-Есенски Леопард Принт Со Тиква Тематски Памучни Торби За Подароци

1) Материјал И Дизајн : Изработен од висококвалитетен 100% природен памучен лен, еколошки материјал, издрж�

DEN 3.00

Држачи за тенџере со авокадо во Кигаи од 2, отпорни на топлина, памучна нишка од памук, ткаат ситници за кујна, топли садови, тенџере, сад, чајник,

【Големина 9,45 инчи / 24 см Совршено за поставување топли садови, тенџере со кафе, топло тенџере, леано желе

DEN 111.84

2 Парчиња Легура Црна Одговара За Рамка За Регистарска Табличка Јагуар, Применлива За Стандардна Рамка ЗА Регистарска Табличка ВО САД

За Стандарден Дизајн На Рамка За Регистарски Таблички Со Големина На СадОдговара за Сите 6 x12 Инчи Лицен�

DEN 367.84

ARК 8 Парчиња Дрвени Лажици Вилушки Комплет Дрвени Комплети За Рамни Садови За Повеќекратна Употреба Рачно Изработени Садови Од Природно

€Природен Материјал : дрвените лажици и вилушки се направени од природно нанму дрво Мазната површина б�

DEN 207.84

Подлога за полирање на Viee мека подлога за интерфејс 6 150мм порозна кука и јамка сунѓерска перница за да се намали и заштити

1) Структурата на пената е во согласност со прегледот за да се постигне пофина декорација 2) Додадете под�

DEN 863.20

Нахан Кутија За Накит Мачки Лавра Шема Пренослив Накит За Патување Кутија За Складирање Накит За Ѓердани Прстени Обетки

Стп ●Материјал}нашата кутија за накит е изработена од стп кожа, висококвалитетна, водоотпорна и отпорн�

DEN 1.67

Sony Екстра Бас Bluetooth Слушалки, Најдобри Безжични Спортски Слушалки Со Микрофон/ Микрофон, IPX4 Splashprooft Стерео Удобност Салата

Уживајте Во Bluetooth безжичното поврзување со NFC спарување со еден допирТехнологија За Поврзување : Безжич�

DEN 2.67

Кабилок 1 парчиња Корпа За Складирање Морска Трева Корпи За Цветни Девојки Организатор За Складирање Играчки Корпа За Складирање Овошје

Синтетички материјал Плетен Овошје Кошница : Ставање на некои убави цвеќиња, тоа е атрактивен подарок з�

DEN 211.84

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот OnePlus X 10 Инчи Со Далечински управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

[Затемнето 10 " Led Светло За ПРСТЕН] Нашето Професионално светло за прстен има 3 начини на осветлување боја

DEN 1105.60