• Обновено
Држач за далечински управувач Sandzak Flag PU Chape Storage Croper Box For Destcce Desktop

Држач за далечински управувач Sandzak Flag PU Chape Storage Croper Box For Destcce Desktop

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

Пу Направени во САД или увезени. Оваа кутија за складирање е изработена од висококвалитетен PU материјал, кој е исклучителен по изглед и издржлив. Пространи 5 оддели се доволно големи за да го одржите вашиот телефон, ТВ далечински управувач, далечински управувач со ДВД, далечински управувач, канцелариски материјали, парфем, кармин, додатоци за медиуми и други мали електронски уреди. Големина на кутијата за складирање : Должина : 25см/9,8 инчи, ширина : 11,5 см/4,5 инчи, висина : 10,5 см/4,1 инчи, ве молиме измерете ја големината внимателно пред да го купите и украсете го местото што сакате да го украсите совршено. Модерната и симпатична форма за складирање на далечински управувач може лесно да се постави во спална соба, маса во кревет, дневна соба, студија, фустан, канцеларија, студентски дом, хотел, итн. Тоа е подарок за пријатели, членови на семејството за родендени, годишнини, Божиќ, нови Години и сите други прилики совршен подарок. Податоците за големината се добиваат со рачно мерење, а грешката во рамките на 1 см е нормален феномен. Ако сте ги купиле нашите производи и имате какви било прашања, Ве молиме слободно контактирајте не преку е -пошта, ние ќе ги решиме за вас што е можно поскоро, ве молиме бидете сигурни дека ќе ги купите.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

ВОСТОКЕ Тесла Стил 9.7 Андроид Радио Карплеј Андроид Авто Авторадио Автомобил Навигација Стерео Мултимедијален Плеер ГПС РДС ДСП

17 " Радио Замена За ФОРД МОНДЕОЧиакс 20072011, доколку е применливо Основни Функции : навигација, видео, музи�

DEN 2699.04

Бебешка Долна Облека За Жени Секси Перспектива На Вратот Перспектива Боди Лента Долна Облека Ноќен Подарок За Денот На Вљубените

косплеј долна облека Произведено во САД Или Увезено Најдобра Услуга : ги слушаме повратните информации

DEN 143.84

Оригинален Oilite® Синтерувани Бронзени Прирабнички Ракав Лежишта 1.3770 во. ID x 1.628 во. Од х 0.75 во. Должина x2 во. Прирабница Дијаметар x

ПРОЕКТ = 1 ДИЈАМЕТАР ПРИРАБНИЦА = 2 во ДЕБЕЛИНА ПРИРАБНИЦА = 1 / 8 во Нашиот Оригинален Маслит без одржување

DEN 3.33

Зеродеко 4 Парчиња Повеќенаменска Закачалка Метална Закачалка Закачалка Од Нерѓосувачки Челик Закачалки За Врата Кука Од Нерѓосувачки Челик

Врата КУКИ решетката и цврст нерѓосувачки челик за трајно користење време ПРЕКУ ЗАКАЧАЛКАТА за ВЕНЕЦ н�

DEN 0.67

Богатства КАРОЛИНА PPP3115LCB Кучиња Mutli-Раса Соседството Стакло Сечење Одбор Голем, Декоративни Калено Стакло Сечење И Сервирање

Двострано 2 Слојно Градинарско Знаме Со Голема Тежина Отпечатено Од Двете Страни на знамето Совршено зн

DEN 2.33

Амбесон Црно-Бела Ткаенина Торбичка Сет од 2, Макро Безлистни Зимски Гранки На Дрвја Идилични Гранчиња Од Дабово Печатење, Мала Торба За Врвки

Големина9" долг х 6 " широк Организирајте ги вашите маски,тоалети, personal работи и чувајте ги чисти Изработе

DEN 3.33

Нов Лон0167 2 Парчиња Чиста Виолетова Пластична Кутија За Складирање На Кутии За Bat ААА Батерии(2 Стик кларер Кунстоф Ауфбевахрунгсбокс фур

Име на производот : Случај на Батерија;за : 4 xery Батерија (Не Е Вклучена Овде), или, 4 x Aaa Батерија и 1 xery Бате�

DEN 2.00

Инстант Универзален Прилагодлив Држач За Глава За Туширање Со Држач За Куки За Домашни Миленици Деца Кучиња Бебиња Мали Деца Одвојлива

И ЕЛАСТИЧНОСТ Изработен е Од Еластомер, Висока Јачина и Материјал Кој Користи Супстанција Со Повисок Кв

DEN 1136.00

Професионален Полнач од 16,8 Волти - за 3350/6700mAH Литиум-јонски Батерии, 1 Час Супер Брзо Полнење, Резервен Полнач За Батерии За Замена

НАПЛАЌА БАТЕРИИ 1 ЧАС : Затоа што сакате најсигурно и најмоќно можно полнење за Вашиот Распрскувач На Пр�

DEN 2.33

ЛИЈУН комплет за Чистење Оџаци Комплет За Чистење Оџаци Шипки За Четки За Чистење На Оџаци Комплет За Чистење На Одвод За Чистење

Користи Висококвалитетни Материјали : прачката и работната глава се направени од армиран најлон, кој е �

DEN 2.00

Машка Термална Долна Долна Облека Секси Долна Облека Шорцеви Гаќички Меки Гаќи Машка машка Долна Облека Пакет Зелена

100% Најлон Машинско Перење Секси Мажи Се Протегаат Ковчези За Пливање Што Дишат, Преден Дизајн Свештеник

DEN 127.84

Нов Лон0167 26мм Сечење Избрана Диа 73мм Должина сигурна ефикасност триаголник вежба Дупка Пресврт Вежба Дупка Машина Дупка

Главна Боја : (издржлив во употреба) Црн, Сребрен Тон; Материјал : хсс Содржина на пакетот : Беспрекорна 2 п

DEN 278.08

Lcyindu 12t Хидраулични Стегање Алатка 8AWG - 250mcm Кабел Стегање Алатка 0.55 инчен Мозочен Удар Хидраулични Навртки Стегач Електрични Терминал

Димензија на пакетот : 6,9 х 7,5 х 3,7 инчи / 43 х 19 х 9,5 см Тежина на пакетот : 4,2 кг / 9,3 фунти ●Хидрауличен Стег

DEN 1.67