• Обновено
Ратриг Кајл Ларсон 5 покритие на гуми Универзални резервни резервни тркала за додатоци за приколка со камиони SUV RV Camper заштитници водоотпорно патување за прашина о?

Ратриг Кајл Ларсон 5 покритие на гуми Универзални резервни резервни тркала за додатоци за приколка со камиони SUV RV Camper заштитници

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

Материјал : Покривот за резервни гуми е изработено од висококвалитетно полиестерско влакно Со мека поддршка што не е на нуркање. Моќна водоотпорна ткаенина, изоларна прашина и водоотпорна, сончање и антикорозија, ја одржува формата на која било температура, имаме 4 големина, 14 инчи погодни за дијаметар на гуми 60-69 см, 15 инчи погоден за дијаметар на гуми 70-75cm, 16 инчи погодни за Дијаметар на гумите 76-79см, 17 инчи погоден за дијаметар на гуми 80-83 см. Лесна инсталација и чиста : Еластична грб полите за брза и прилагодлива лесна инсталација на вклопување, не се потребни алатки. Мулти функција : Ефективно заштитете ја резервната гума на дожд, снег, ветер, прашина, сонце и лошо време кога вашите возила во гаража или надвор. Упатства за перење : Заштитник на гумите е лесен за чистење, само избришете го чиста со вода. Совршено после продажбата на услугата : „Клиентите први“ ќе бидат нашето непроменливо ветување за потрошувачите. Ве молам, кажете ми дали имате проблем за нашите производи, ние секогаш се стремиме да ви обезбедиме најдобри услуги. Вашето задоволство е многу скапоцено за нас. Материјал : Покривот за резервни гуми е изработено од висококвалитетно полиестерско влакно. Со мека поддршка што не е на нуркање. Моќна водоотпорна ткаенина, изоларна прашина и водоотпорна, сончање и антикорозија, ја одржува формата на која било температура, имаме 4 големина, 14 инчи погодни за дијаметар на гуми 60-69 см, 15 инчи погоден за дијаметар на гуми 70-75cm, 16 инчи погодни за Дијаметар на гумите 76-79см, 17 инчи погоден за дијаметар на гуми 80-83 см. Лесна инсталација и чиста : Еластична грб полите за брза и прилагодлива лесна инсталација на вклопување, не се потребни алатки. Мулти функција : Ефективно заштитете ја резервната гума на дожд, снег, ветер, прашина, сонце и лошо време кога вашите возила во гаража или надвор. Упатства за перење : Заштитник на гумите е лесен за чистење, само избришете го чиста со вода. Совршено после продажбата на услугата : „Клиентите први“ ќе бидат нашето непроменливо ветување за потрошувачите. Ве молам, кажете ми дали имате проблем за нашите производи, ние секогаш се стремиме да ви обезбедиме најдобри услуги.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Капчиња за матични капаци на вентили за автомобили, 4 метални цевки за гуми за гуми за гуми, капачиња од прашина, компатибилни со Jaguar XE XEL

Компатибилни модели : Компатибилен со сите наведени брендови / модели, овој матични капаци на вентилот з

DEN 0.33

Yfgotfy 150psi воздушна пумпа гума компресор со мерач на притисок LED екранот на паметната гума за гуми за автомобил, моторцикл, велосипед,

Мултинамена на инфлатор на гуми : За разни апликации за надувување, оваа алатка е идеално решение Има па�

DEN 1216.00

CLISPEED 3 сетови адаптер за табла за лопатка Адаптадор Универзален црево прицврстување на цревото конектор за додатоци за компресор

Конвенционална приврзаност на воздухот Овие адаптер за табли со лопатка не се лесни за пробивање, обезб

DEN 0.33

Харума 4PCS 1 Растојание на тркалата со дебелина 6x139.7мм шема на меѓуселенски спојник 14x1.5 столпчиња 108мм центар за центри за Chevrolet

【Шема на завртки на тркалото : 6x1397мм (6x5,5 "); Hub Bore : 108mm; дебелина : 1"; Тема на темата : 14x1 【Fitment】 За Chevrolet Silverad

DEN 2300.16

Капчиња за матични вентили со црна гума на Boruien 4PCS, вентили на тркала, опфаќа автомобил во изостран алуминиумска легура на алуминиумска

Квалитет : Капакот на вентилот е изработено од добар квалитет и издржлив алуминиум, испоротна прашина и

DEN 95.84

Снежни ланци на банда, синџир на гуми за патнички автомобили, ланци за итни гуми за итни случаи, синџири на снежни тркала за повеќето

195 / 70 R15, 220 / 55 390, 205 / 70 R14, 235 / 45 R17, 215 / 60 R15, 180 15, 205 / 65 R15, 185 15, 225 / 50 60, 194 14, 205 / 55 R16, 20514 Лесно за инсталирање без

DEN 1.67

Сензор за TPMS, 315MHz Сензор за мониторинг на притисок во гумите, компатибилен со привлечност на гран -прик на гран -прик на рено, Vueavalanch

Проверете го Пронаоѓачот на делови за да видите дали овие делови одговараат на вашето возило и проверет

DEN 511.84

8 капачиња за вентили на гуми за гуми, универзални флуоресцентни капачиња за вентили во гума, светлосни капаци на матични вентили, за автомобили,

【Лесно за инсталирање】 Пакетот вклучува капаци од матични вентили 8 PCS, лесно се затегнува од вашата ра�

DEN 2.67

Besportble автомобил гума на инфретор компресорски гуми инфлатор 12V преносен автомобил инфлатор преносен минијатурен минијатурен

Постои визуелна скала за лесно да се знае притисокот на гумата Едноставен и креативен дизајн, класичен �

DEN 2.33

Ликсада велосипед гума пумпа за инфлатор прирачник за домаќинство со инфлатор велосипед електричен моторцикл топка топка инфлатор

Префериран материјал : Телото на оваа пумпа е изработено од материјал од не'рѓосувачки челик, кој има ка�

DEN 2.33

TWDYC 260PSI Тркалезна автомобилска гума гума Преносна автомобилска гума во гума за воздушна пумпа за автомобилски моторцикл

260 psi, надувајте обични гуми за автомобили околу 5 минути (> 30 psi) Напојувано со запалка / DC 12 V, откако ќе се

DEN 3.33

Делови за додатоци на тркала сет од 20 Chrome 14x1.5 приклучоци за приклучоци за приклучоци за приклучоци на приклучоци за конус

Сет од 20 завртки за лаги, долги 28мм 14х1,5 конусно седиште со 8 точки приклучок; ; Вклучен е и двојниот хекса�

DEN 501.44

Комплет за заклучување на тркалото 22 парчиња, компатибилен со Audi 2002-2012, Сет на адаптер за заклучување на орев за заклучување

Комплетот на копчето за заклучување на тркалото од 22 парчиња е компатибилен со широк спектар на Audi и се �

DEN 960.00