• Обновено
WYFDP 11 компјутери/поставени ленти за отпорност на TPE 100lb 150lb жени Шарен фитнес тренинг појас јога Повлечете јаже салата опрема еластична цевка

WYFDP 11 компјутери/поставени ленти за отпорност на TPE 100lb 150lb жени Шарен фитнес тренинг појас јога Повлечете јаже салата опрема еластична

DEN 4004.64

Залиха
Во магацинот.

За разлика од традиционалната опрема за печат на тешки клупи, опсегот на отпор е супер лесен, компактен, преносен и лесен за пакување за патување Погодно е да вежбате ефикасно во секое време, каде било. Сите наши производи се темелно тестирани пред да ви пренесат. Секој опсег на отпор е изработен од природен латекс. Без разлика дали сте почетник или професионалец, ќе ги сакате нашите производи. Супер ефикасна опрема за клупа за печат, склекови, тренингот на градите, тренингот на рацете. Можете да го користите дома, училиште, салата или канцеларија. Започнете со тренингот сега, без оглед на локацијата. За разлика од традиционалната опрема за печат на тешки клупи, опсегот на отпор е супер лесен, компактен, преносен и лесен за пакување за патување. Погодно е да вежбате ефикасно во секое време, каде било. Сите наши производи се темелно тестирани пред да ви пренесат. Секој опсег на отпор е изработен од природен латекс. Без разлика дали сте почетник или професионалец, ќе ги сакате нашите производи. Супер ефикасна опрема за клупа за печат, склекови, тренингот на градите, тренингот на рацете. Можете да го користите дома, училиште, салата или канцеларија. Започнете со тренингот сега, без оглед на локацијата. За разлика од традиционалната опрема за печат на тешки клупи, опсегот на отпор е супер лесен, компактен, преносен и лесен за пакување за патување. За вас е погодно да вежбате ефикасно во секое време, каде било.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Innstar ја надгради преносна домашна салата 5.0, прилагодливи ленти за отпорност на печатот, опрема за обука на сила на тренингот на

★ Нова надградба : Innstar Portable Home Gym 50 е нова надградена верзија со трајни ленти за отпорност, одвојлив бар..

DEN 1.67

Јога мат, јога душеци за домашно вежбање, душек за вежбање, душеци за вежбање, пилатес мат, шема на животни од зебра леопард

★ Големина на Јога Мат : 80x183 cm / 32x72 in ★ МАТЕРИЈА ЗА ЈОГА МАТЕРИ : МАТ за тренингот е изработен од материја�

DEN 603.20

Siebzeh Среќна Ноќта на вештерките Духови шема Премиум густа јога мат Еко Пријателска гума за здравје и фитнес не лизгачки душек за сите видови

【Еко пријателски материјал】 Мат со јога е изработен од високо квалитетен материјал за TPE, а TPE има голем

DEN 356.80

Лаијухуа Јога Мат торба, двокреветна јога -салата торба за жени и мажи - мазни патенти, големо отворање и прилагодлива лента во форма

Димензии : мал 27,1 "L x 6,3" дијаметар; Голем 33,9 "L x 6,7" дијаметар Може да одржи било кој мат до 27,1 " / 33.9" долг и 6,

DEN 0.33

Водство за напојување Повлечете ги опсезите за помош - опсег за отпорност на тешка должност, опсези за вежбање и напојување,

【Единствениот бенд】 Продажбата е за еден бенд не е комплет Ве молиме изберете од нашите шест различни

DEN 1232.00

Ftvogue јога хамак траен еластичен стартер 25KN поставува воздушна јога хамак јога хамак затворен со ланци со маргаритки o прстен

Удобно и дише Може да биде целосно завој или да се шири во јога хамак Издржлива еластична ткаенина Кул н�

DEN 281.92

Sawqf 11 компјутери/постави TPE латекс отпор лента за маскирна анти-пауза за обука на фитнес со фитнес за влечење со гума за влечење, еластична

За разлика од традиционалната опрема за печат на тешки клупи, опсегот на отпор е супер лесен, компактен,

DEN 4944.00

Zjhyxyh јога влечење лента за ремен полиестерлатекс еластична лента за истегнување јамка јога пилатес салата фитнес вежба за вежбање

Добро за координација и развој на рамнотежа и обука за издржливост Дизајн на 8 јамки, обезбедува доволно

DEN 0.33

Cabilock 2 парчиња Поддржувач на чаша за одмор: Одмори за страдалници од задниот дел на чевлите за чевли за чевли за чевли за чевли чекори

пластика Направено во САД Перење на нозе за миење на нозеОгнени за нозе, оваа педала има способност за в�

DEN 1.00

Поставени ленти за отпорност на плен, опсег за тренингот за нозе и задник, ткаенина што не се лизга, бенд за вежбање, жени дома/салата

најлон 【Трајни и меки】 Широка и густа еластична ткаенина со тесно ткаење Направете ја лентата за отпор

DEN 238.40

Трак Пилатес бар комплет со ленти за отпор, ленти за отпорност на јога за нозе и задник, преносен и еластичен пилатес вежба за вежбање

Стапчињата Пилатес најчесто се користат во јога, пилатес, истегнување, фитнес и други програми за обука

DEN 1.33

Јасез безбедна лента за влечење дома прилагодлива опрема за фитнес за фитнес од не'рѓосувачки челик, проширена база, хоризонтални

Повлекувањето е неверојатна вежба за горниот дел од телото и главно работи на задната мускулна маса Пов

DEN 1.33

Поставени ленти за отпорност на лун, фитнес ленти за вежбање, стабилни до 150 фунти, со сидро на вратата, рачки, торба за носење, ленти

【Пакет】 Прилагодливи ленти за отпорност, максимален еквивалент од 150 фунти ), Црна (50 фунти) Сите опсези

DEN 271.84

Поставен опсег на отпор за отпорност од 3LEVELS - Не -лизгачки еластичен опсег за вежбање на ткаенини за нозе, колк, плен, сквотови, глута

Преносна : ленти за отпорност на Fitfast е лесно да се носат насекаде За патување, дома, теретана, итн...

DEN 3.00

Маици за тинејџерки жени смешни графички печатени обични врвови кратки долги ракави пулвер класични основни маички кошули туника

Премиер Продажба на ран пристап Мажи маица маички пакувања мажи маичари графички мажи маичка маичка ма�

DEN 1.33

ОМЕЕ Компатибилен со Fitbit-Fearm-5-бендови жени, меки силиконски спортски опсег за дишење на водоотпорни заменски ленти за заменливи ленти

✅ 【Компатибилни модели】 Поставете само за Fitbit Charge 5 Tracker за активност, не само за какви било други модел

DEN 143.84

Автоматско враќање на Quanjj и повеќекратни тренинзи за основни агли , AB Roller тркало за абдоминална вежба фитнес трошка опрема

Постабилно и пошироко тркало : Големина на нашето тркало : Должина : 40см, длабочина : 20 см, висина : 20см, што

DEN 6061.76

Херон птици во Рид есенски пејзаж Јога Мат торби со целосна зипска јога носат торба за жени мажи, вежбање јога мат носач со прилагодлива

Големина : Голем34 "Долг x 6,7" дијаметар; Мал21 "долг дијаметар x 6,3" Доволно пространа за повеќето јога, пилат

DEN 0.67

НДКМЕХФОЈ Катедрала за виткање гимнастика Мат јога Мат подлога не-лизгачка тежина водоотпорен спортски душек вежба за салата пилатес

{Прилика} : Се користи за јога, пилатес, вежба за подот Се чувствувате самоуверено и стабилно во вашите по

DEN 783.84

Ndkmehfoj Јапонски апстрактна сина бран виткање гимнастика мат јога матна подлога не-лизгачка тежина водоотпорен спортски душек вежба за салата

{Прилика} : Се користи за јога, пилатес, вежба за подот Се чувствувате самоуверено и стабилно во вашите по

DEN 783.84

Секси култури, 2023 година, излегувајќи врвови без ракави, трендовски облека, печатени лесни маички со лесна маичка за лесен елек

60% полиестер, 35% памук, 5% спандекс Услуга ☞ Ние ќе ви испратиме пакет во рок од два дена од нарачките за пр

DEN 2.00

Глувчето Obuyke поставува глувци поставуваат 6 парчиња деца со рака со тегови ги глупости пластична вежба Барбел фитнес опрема за глувци

1 Детска рака тегови гира пластична вежба Барбел фитнес опрема за глувци спортска играчка за тренинг за

DEN 740.80