• Обновено
Медицинска сестра капачиња со долга коса, розови афиони прилагодливо работно капаче со копчиња и лакови за коса

Медицинска сестра капачиња со долга коса, розови афиони прилагодливо работно капаче со копчиња и лакови за коса

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

100% полиестер Затворање на влечење. Компона за опашка и дизајн на копче - За долга коса, торбичката за конска опашка ви помага да ја прилагодите косата. Нашите панделки можат да бидат врзани во лак или други форми како што сакате, ве тера да изгледате професионално и брзо. Со копчето околу увото, што можете да ги избегнете лентите на маски за да ги направите ушите да ви бидат повредени или да добијат брчки на лицето. Премиум материјал-Хируршката капа изработена од висококвалитетен полиестер, кој е лесен, удобен, дише, пријателски за кожата, удобно долго време. Со добар квалитет на печатење, по миењето, тие нема да се намалат или избледат. Нашиот сет на медицинска сестра капа содржи 1 буфан капа и 1 држач за конска опашка од еластични јажиња, што е погодно за промена и миење секој ден. Дизајн на памук за џемпери - не само буфан капи со дизајн на копчињата, а исто така и вградена џемпери низ челото што може брзо да ги апсорбира сите потење за да го задржи челото чисто суво и свежо долго време, никогаш не влијае на делата, супер удобно, особено во лето или Долго време носење. Прилагодливи и песни - прилагодливи капачиња за чистење доаѓаат со еластична лента и лента на задната страна. Можете лесно да ја прилагодите затегнатоста на хируршките капачиња за да одговараат на формата на главата и стилот на коса. Без разлика колку е долга и густа вашата коса, оваа капа може целосно да ја покрие. Лесно прилагодете се од задниот дел без да ја мачкате главата. Широко користете - Погоден е за здравствена заштита, домашни работи, работа во дворот, сликарство, дрво, грижа за лицето, готвење и многу повеќе. Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа. Тоа е најкласичното капаче за само-вратоврска дизајнирана за секојдневниот живот. Оваа медицинска сестра е идеален производ за сите. Прилагодливи медицински капи со копчиња и вратоврска со лента за жени со долга коса Абсорбирајте пот- лесно апсорбирајте пот за време на вашето работно време и одржувајте го челото свежо. Компанијата за конска опашка - капачињата за чистење на конска опашка се дизајнирани да бидат и ласкави и удобни да ја задржат вашата долга, густа коса под обвивките со нашите стилски и функционални капачиња за чистење на конска опашка.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Топинн силиконски гел Масажа на лице Табела 4 бои за еднократна употреба, спа -убавина салон за нега на кожата мека преклопување

Може да се постави на дупката за кревет за убавина за да се обезбеди многу меко и удобно чувство Ви дава �

DEN 347.84

Силиконски грб за туширање на тушот, поставен за чистење на туш за ексфолијација на тушот, чистење на телото на телото, чиста и ја оживува

【Simpie да се користи : : можете да облечете миење на телото на неа и лесно да го преместите во грбот во дв�

DEN 3.33

2 компјутери работно капаче со копче за џемпери, галаксиски планети чистач на капачиња за конска опашка за жени долга коса

100% полиестер Затворање на влечење Квалитетна полиестерска ткаенина : Оваа капа за чистење ја прифаќа ле

DEN 1.00

2 пакувања капа за операција со џемпер, дишејќи буфонски капи, долга коса, прилагодлива медицинска сестра за чистење капачиња сирена скала

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

DEN 2.00

Fomiyes Tape Shield Shield 20 парчиња пластични уши ги покрива влошките чаршафи за боење на бојата за боење на ушите за заштитни капаци на ушите

Фризери за боење на бојата на ушите : Заштитете ги ушите од боја на коса или вода и намалете ја бучавата д

DEN 3.33

SOIMISS Работна капа, памучна глава, капаче диносаурус, џемпер, водоотпорен хауб за ноќно спиење, прилагодлива реверзибилна глава на главата

Материјал за капаче за спиење за време на трајна употреба Лесно за миење и сушење Еластичните ноќни кап�

DEN 3.33

Амбесон етнички дрвени миленичиња куќа, украсен гроздобер кружен мотив во ориентална тетоважа мандала инспирирана, преносна кучиња

Мерења 22 "x 30" x 25 "дрвена рамка и 28" x 24 "капакот на перница Куќа за вашите прекрасни пријатели на животни...

DEN 1.00

Воитед Туш Луфа Бања Сунѓер-4 Пакет Големи Меки Најлон Мрежа Издувам, Луфа Туш Пилинг Чистење Пуф, Целосно Чистење, Убавина Додатоци

●Четири Мултипакувани Топчиња За Капење Queper преголеми пакети за чистење за мажи, жени и сите во семејст

DEN 95.84

Работни капачиња за работни капаци на Yoyoamoy 2 парчиња со копчиња модерна апстрактна шема на жените за долга коса за коса, хируршка медицинска

100% полиестер Затворање на влечење Машини за миење Премиум материјалиизработени од висококвалитетен по

DEN 1366.40

Кесјоо Пазуви Влошки За Пот Влошки За Пот Пазуви Влошки За Пот 2 Пара Подлога За Пот Под Пазувите За Повеќекратна Употреба Апсорбирачки Влошки

Памук Оваа подлога за пот под пазувите е мека и ултра тенка Мала тежина, невидлива и перат, лесна за носе�

DEN 1.33

АКАДЕМИЈА ЗА МИКРОПИГМЕНТАЦИЈА Микроблејдинг Игли | 18u Избрани Постојана Шминка Рачна Веѓа Тетоважа Игла | Микроблејдинг Колекции | 0,16

✅ ???? еднократна употреба Само Лесна за држење и ракување Одговара на Сите Пенкала За Микроблејдинг Пог�

DEN 3.00

HFGN памук и ленено триење бања долга двострана лента за бања триење на задната бања задебелена бања за бања домаќинство влечејќи лента со долг

Памук и постелнина за триење на бања, долга двострана лента за бања, триење на задната бања, задебелена з

DEN 1.67

Fomiyes 12 парчиња Сунѓер Домаќинство Растеглива Издувам Туш, Декоративни Плетенка Издувам, Прекрасна Луфа Спа Сива Супер Туш Тело Пенење Перење

Бања Туш Мрежа Сунѓер : Професионални додатоци за капење за жени и мажи Задолжителен додаток за секојдн�

DEN 572.64

Семено работно капаче за спиење капа за капаци, тропски растенија остава цветни за жени коса глава за коса ноќно обвивка

Еластичен, полиестер, спандекс, сатен Еластично затворање 【Удобен материјал】 сатенска ткаенина 96% пол�

DEN 255.84

1 ПАРЧИЊА Акрилен Држач За Пиштол За Тетовирање Машина За Тетовирање Стојат Јасна Тетоважа Дисплеј За Пенкало Полица За Решетки Најдобро

Пакет : 1pc Акрилни Тетоважа Држач За Пиштол Тетоважа Машина Стојат Јасна Тетоважа Пенкало Дисплеј Полиц�

DEN 159.84

Унаоне Сатенска Хауба За Спиење, Двослојна Хауба За Коса За Жени, Капа За Спиење Со Свилена Хауба Со Копче За Прилагодување

Сатен Затворање на копчето Миење Раце Само ? [Прилагодлива Хауба] Оваа хауба е погодна за повеќето од вас

DEN 223.84

ТАТЕЛФ 50 парчиња Професионални Игли За Касети За Тетоважа За Еднократна Употреба Тркалезен Шејдер Стерилизиран Мешан 3rs 5RS 7RS 9RS 11RS

Дојдете со 50 парчиња Измешајте Избрани Касети Со Игла За Тетоважа Со Тркалезна Шејдер 10 парчиња секој О�

DEN 0.33

Fomiyes 2pcs сатен мода со долг повторлив домашен сон еластичен баги анти-ноќ, едноставна духовна хаи, мулти-капа: грижа за коса,

Сатен Широко распространето со квалитетен материјал, издржлив и доволно безбеден за вашата дневна упот

DEN 161.92

2 пакувања Работно капаче со копче и џемпери за жени со долга коса прилагодлива вратоврска шарена голема цветна цвет

100% полиестер Затворање на влечење Оваа работна капа има врвен дијаметар од 18 см / 7in Еластичната вратовр�

DEN 680.00

2 парчиња медицинска сестра за чистење капаци жени долга коса, безбол печати прилагодливо работно капаче со копче и џемпери

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

DEN 1.33

Тетоважа Машина Педали, Нерѓосувачки Челик Тетоважа Нога Педали Тетоважа Митралез Нога Моќ Прекинувач Тешки Тело Уметност Професионална

ТЕТОВИРАЊЕТО Е ПОЛЕСНО : прекинувачот за напојување на стапалото на машината за тетовирање главно се ко

DEN 1548.80

Комплети За Пиштоли за Пробивање уши рефеста, Комплет За Пирсинг На Обетки Од 8 Парчиња Со Обетка За Уши И Алатка за Пирсинг од 1 Еез

Лесна инсталација Спречете лизгање на раката Може еднократно ?●Пакет вредност●Секоја единица за уво к

DEN 0.67

Лакикачск Силиконски Чистач За Тело Сунѓер За Тело Силиконска Четка Пешкир За Бања Гел За Бања Четка За Чистење Масажа Бања Пилинг

Мека силиконска четка за тело погодна за кожата е погодна за сите видови кожа, особено за чувствителнат�

DEN 826.24

Меканиксити Еднократна Употреба Када Покрие Лагер 71х47 Инчен Преносни Големи Јп Када Торба Бела За Патување, Хотел, Салон Пакет од 5

Облогата за покривање на кадата за еднократна употреба се користи за да се обезбеди удобна и чиста ситу�

DEN 0.67

Doitool 2 компјутери силиконски четки за капење Масажа за туширање шампон четки за чистење чистачи за возрасни деца домашни патувања

Преносен за употреба на патувања дома и на отворено Задеберете ја страницата со тркалезна точка за маса

DEN 3.33

Череп капа за спиење Работа капа за капачиња за жени за жени мермер камен шарена сина розова апстрактна капа за спиење работна

Еластичен, полиестер, спандекс, сатен Еластично затворање 【Удобен материјал】 сатенска ткаенина 96% пол�

DEN 239.84

Fomiyes Телефонска рачка за бања рачка чистачка бања сисал четка 1 парчиња домашна бања четка за тело ексфолијатор за чистење бања, бања

Четката за бања е погодна за употреба за вашето тело и практично и удобно Четката на чистачот карактери�

DEN 3.00