• Обновено
TPI BD302WHS Погон за појас на целата вентилатор на куќата-30 ”, 1/3 HP мотор, 5,5-6,9 засилувачи, 120 V вентилатори за вентилација во куќата. Електрични материјали

TPI BD302WHS Погон за појас на целата вентилатор на куќата-30 ”, 1/3 HP мотор, 5,5-6,9 засилувачи, 120 V вентилатори за вентилација во

DEN 1.33

Залиха
Во магацинот.

Издржлив вентилатор за издувни гасови : Само-затворање ролетни на вентилаторот на целата куќа обезбедува издржливост Подмачкуваните лопати обезбедуваат отпорност од корозија и абразија. Тешки лопати на вентилаторите на вентилацијата не кородираат за време на сезоната на снег или дождови. Механизам на вентилатор на целата куќа : Вентилаторот за вентилација во просторијата доаѓа со ролетни за само-операции. Шутнерите автоматски се отвораат кога вентилаторот е вклучен и цврсто се затвора кога вентилаторот е исклучен. 1/3 КС и 2-степен мотор обезбедува голема брзина за совршена вентилација на ентериери. Преносен вентилатор за издувни гасови : Вентилаторот за ладење со тешка куќа покажува само 50 килограми тежина. Погодно е да се носи од едно до друго место со леснотија. 120 V на вентилаторот за издувни гасови нуди совршена брзина на вентилаторот за вентилација на ентериерите со леснотија. 34 должина x 35,5 ширина x 14,5 длабочина во поправки на компактни, како и поголеми ентериери со леснотија. Алатка : TPI Remt Drive Wholehouse вентилатор е совршен за да преместите голема количина на воздух од дома. Вентилаторот на куќата ги вентилира ентериерите со туркање ладен воздух внатре. Корисно за отстранување на мирисите од хемиските индустрии и фабриките, вентилаторот за издувни гасови е совршен за ладење дома за време на топлите месеци. Чистење и одржување : вентилаторот TPI е лесен за чистење. Избришете ја цврстата прашина со помош на благ детергент и четка за чистење за да се отстранат маснотиите и прашината. Избегнувајте употреба на груби хемикалии. Bud Industries 3.2 "x 3,2" IPV-1115 IP32 е голем воздух и влага отвор направен од 10% фиберглас, засилен поликарбонат со светло сива завршница.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Лулашка Од Дрво Од 40 Инчи За Летечка Чинија За Деца, 750 килограми Тркалезен Внатрешен Надворешен Замав Со Рачка Од Пена, Замав

40"ЧИНИЈА ЛЕТАЊЕ ЗАМАВ : нашите чинија дрво замав имаат големина повеќе од 40 инчиТолку голема големина мо

DEN 767.84

Гроздобер флорали шеп шеп санитарна торба за складирање на салфетки, торбичка за менструална чаша, организатор на санитарни влошки за мала

 【Добар материјал】 Овој период торба за влошки е изработена од врвна крпа, сунѓер, ткаенина во Оксфор

DEN 1.00

Гуфи клуч над куката на вратата, кована железна птица врата, кука, решетката за облека, облечена во облека, држач за држач за врата,

Оваа решетка за палто поставено на wallидови е усвоен модерен дизајн, моделирање во форма на птици, цврст �

DEN 0.33

Компатибилен со Виолетовата Ученици Замена на далечински управувач на вратата од гаражата за лифтмастер 373LM со преносен приврзок

Ако не сте толку сигурни, премиерот да го потврдиме без да се двоуми Lift Master : 355 LM, 365 LM, 370 LM, 371 LM, 371 LMC, 372 LM, 372

DEN 0.67

ДИТУДО Канти За Ѓубре Корпа За Отпадоци За Домаќинство Канта За Отпадоци Од Челични Педали Канти За Отпадоци Со Лименки За Рециклирање

Чист, Едноставен и Модерен Дизајн, Изработен од Издржливи Материјали Издржлив И Моќен, Со Едноставност �

DEN 3592.00

Runyangshi природно заздравување лабрадорит кристален приврзок скапоцен камен камења од палм камен палецот камен реики енергетски ѓердан

Она што го добивате 1 парчиња еден и само вашите сопствени приврзоци за природно заздравување, бидејќи �

DEN 2.00

5 парчиња ефикасни универзални алатки за дупчење заценети карбид вежбаат бит керамички тули wallидни дупки за отворање на електрична енергија

легура Материјали со висок квалитет Изработени се од легура со висок квалитет Процесот на азотни оксид

DEN 1.67

Чешел Трепки Пинцети За Трепки Алатка За Сепаратор За Трепки Клип За Трепки За Очи Клип За Лажни Трепки Комплет За Алатки За Апликатор За

Пинцета за Трепки од 1 ЕЕЗ И Чешел За Трепки Од 1 ЕЕЗ : Комплет Алатки За Шминкање Очи, Полесно да се создад

DEN 1017.60

Машина за меурчиња за магла, машина за магла од 450W, 5000+ бели меурчиња за чад во минута, 3 во 1 Ефект на чад и меурчиња за затворен

3 Во 1 Машина за магла и меур комбо : Мудрост за чад од чад машина спреј магла кога течноста за магла се дод

DEN 2.33

Завртки за капаче за приклучок со рамна глава на AOPIN, завртки за капаче на главата на приклучокот, завртки за конектори за столчиња

Големина на низата : М8; Должина на завртката : 70мм (измерено од под главата); Дијаметар на орев : 13мм Аплик�

DEN 179.52

190 парчиња статичка трева модел трева тафтс железничка вештачка трева минијатурна трева тафта терен комплет за DIY модел железничка самовила

Materail : пластика Погодно за повеќекратно производство на сцена, генерално применливо на 1 : 35 / 1 : 50 / 1 : 70 / 1 :

DEN 2.00

Црната кожа изложени брадавици градник, ракав за ограничување на рака, јаки за кучиња за кучиња за робови за возрасни, за парови BDSM сексуален

☆ Големина на палто за ограничување (приближно) Должина на ракавот : 30 "(76 см) .Нек периметар на појасот : 12

DEN 575.84

Држачи за тенџере со сончоглед на Умирико поставени 2 парчиња, постери за кујнски декор, чиста памучна нишка ткаат ситници за

❤2 парчиња Постави : 1 тавче триверт од дијаметар од 9,45 инчи, 1 придружник со дијаметар од 7 инчи And Handcraded Pot

DEN 2.67

Eyhlkm 3 слоеви нордиски стил луксузна мобилна количка едноставна кујна дневна соба за складирање на простории за дневна соба

3нивото тенок количка за складирање е во дизајн што може да се користи во тесни простори во вашиот дом за

DEN 2.67

Комплет за снабдување за проширување на трепки од 300 парчиња, четки за лаш за еднократна употреба, микро -четки за микрочизми, маскара

Сет на четки за шминка за еднократна употреба : Лесен за употреба и носење или кога сте во движење или до�

DEN 137.44

Guangyuan плетена кошула жени земјоделски култури каузална основна спортска кошула лесна кошула за дишење кошула џемпери влечни

? 【Испорака】 Strandard : 1015 дена; Забрзано : 57 дена ?? 【За големини】 : Внимателно прочитајте го нашиот водич з�

DEN 2.67

Кутии за чување на датотеки Hua Jie A4 Пластични архиви Случаи со капакот, полето за складирање на документи за папки за датотеки за канцеларија,

Лепливите копчиња ефикасно ги штитат датотеките Дизајн на дупки за цртање лесен за вадење, веднаш может

DEN 335.84

Отворено ѓубре може 15L/20L/25L/30L квадратни вертикални отпадоци конзерва за ѓубре од не'рѓосувачки челик конзерва за отпадоци со пепелник

Проширете и зголемете ја устата што фрла, лесно исфрлете ѓубре Плоштад 15 L / 20 L / 25 L / 30 L, круг 10 L / 15 L / 20 L / 25

DEN 1364.80