• Обновено
Тринасочен пластичен страничен wallид/тавански регистар во бел 10 W x 8 H за отворање на канали

Тринасочен пластичен страничен wallид/тавански регистар во бел 10 W x 8 H за отворање на канали

DEN 239.20

Залиха
Во магацинот.

Наведената големина 10 "x 8" е за мерење на отворање на канали, вистинската надворешна димензија е 12 "x 10" Целата пластична конструкција со растојание од 1/2 "перка за висок проток на воздух со доказ за 'рѓа се одлични за области со висока влага. Три начини дизајн на девијација на воздухот со светло бело лице и црн амортизер во задниот дел. Мулти-трепет амортизер со лесна рачка за прилагодување посакувана количина на проток на воздух. Две дупки за завртки на секоја страна со вклучени две завртки. HBW пластичен страничен allид/тавански регистар е изработен од ABS пластика во светло бело. Има вграден амортизер за контрола на протокот на воздух. Постојат две дупки за завртки на секоја од нив страна на регистарот за да се поправи на површината на wallидот или таванот. Мерење на регистарот на страничен ид/таванот надвор од целокупната димензија е ширина 12 ”и 10” отворање на високи канали - дупка што го држи вратот на каналот за да се овозможи воздухот да излезе од системот HVAC. Овој регистар се вклопува во отворот на каналот од 10 "широк и 8". Водич за избор на големина Измерете ја големината на отворањето на воздушниот канал (големината на "дупката").

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Полици за домашни полици, кујна за складирање на домаќинства со трпезариски автомобил со повеќе слоеви полици за складирање полици

❤ Здравје и заштита на животната средина, бесплатна инсталација, лесна грижа, капацитет на лежиште на к�

DEN 3.00

Закачалки за здолништа со здолништа со весело повеќе закачалки со повеќе закачалки 10 парчиња кои не се закачуваат простор за

Закани за фармерки Метална висечка кука е дадена полирана завршница за да се надополни скоро секој деко

DEN 1.00

РЕНВЕНА ДЕЦА девојчиња со две парчиња спортски облеки на шпагети ленти за рамената на рамената, сјајни врвови на врвови со сет на дното

Полиестер, sequins Повлечете го затворањето Само миење на рацете Облеката е изработена од полиестер и мате�

DEN 199.20

Вработените потпишуваат само 6 x 6 врежана врата Suiteид знак Вработени само wallидни плаки за деловен хотел ресторан со 3 метри само

Стилски дизајн 6 "x 6" Самостојно лепило е вклучено за лесно бесење Идеално за секоја зграда Белиот контра

DEN 1.67

Goupchn 4mm висока струја на банана приклучоци стабилни 32A завртки од типот на залета без лемење адаптер за конектор за банана

Приклучоците за банана од 4мм се изработени од чист бакарен материјал што може да издржи до 32А струја Шк�

DEN 0.67

100 компјутери за нокти Свич стапчиња гел за нокти, прстен, маникир за пеперутка за алатка за приказ на боја на нокти за нокти, лажни сватови

Пакетот вклучува : 100 парчиња лак за нокти, што ви овозможува да дизајнирате 100 различни бои на ноктите и �

DEN 2.67

Lxdzxy чадор стои, чадор штанд пластика - мал држач за чадор за долга/кратка чадор решетка, организатор за заштеда на простор, погоден

[Повеќенаменско] : Се користи за организирање на украси за чадори на влезот или вратата на кој било дом, к

DEN 1491.20

Bonsai Tree Јапонско изгрејсонце Сонце Пу Кожа за контрола на кожа Мултифункционален организатор на работната површина за далечински држачи

СТП кожа Направени во САД или увезени Материјали : Оваа кутија за складирање на далечински управувач е и

DEN 431.84

Кошули со маички со долги ракави со долги ракави за жени гроздобер бејзбол печати манжети за атлетски врвови за кратки ракави за кратки

100% полиестер Направени во САД и увезени 715 дена испорака Материјал : Дека од праска блуза жени облечени д

DEN 108.64

Coopay Мала торба за предиво за деца мрежа Мал држач за складирање на предиво, мини предиво, тапани за плетење торба за носење куки за

[Ултра мини и преносни предива тапан] Дијаметар 5,5 инчи, висина : 6 инчи Малите вреќи со предиво се совршен

DEN 167.84

Започнете микрофон микрофон рачен 66 парчиња не ткаени ткаенини ушни капаци за еднократна употреба микрофон, црни слушалки за микрофон МИЦ,

Идеална замена за ветерни стража за вас изгубени или скршени перници за микрофон MIC ветер Покријте го ка

DEN 1579.20

Qksky Божиќна тема Снегулка шема на нокти налепници за уметност Декласирање на самолепливи нокти Декларации Божиќна тема Снегулка шема

Дизајн на трансфер на вода Бојата е исклучителна и деликатна, оваа декларација за нокти е најзгодниот н�

DEN 89.60

Држач за предна регистарска табличка на алуминиум компатибилен со 2020-2023 Tesla Model Y, без рамка за регистарска табличка за дупчење

Инсталација со 2 висини Нашата регистарска табличка ви овозможува да ги изберете позициите за инсталац

DEN 2.67

Надеж розова лента за рак на дојка за рак на дојка 5д DIY дијамантски сликарство цртање целосна вежба број комплети слики уметност занает

Сет за сликање на дијаманти : Купете слика на квадратни дијаманти со 1 точка за вежбање + 1 вежба диск + 1 па

DEN 0.33

Luckxuan Ashtray без покритие кристално стакло Аштрај моден модерен надворешен автомобил во затворен простор за дневна соба канцеларија

Постојат многу убави вметнувања на rhinestone кои секогаш ќе постојат без пожолтување или затемнување Дизај

DEN 1353.60

30 и прекрасни подароци за клучеви за мајка Мајка Тетка среќна 30 -ти роденденски подароци за нејзините 30 -годишни роденденски подароци за

30 ти роденденски подароци за жени, врежаниот 30 и прекрасен роденденски клуч за роденден е најдобри пода�

DEN 111.68

Машки ров палто на палто, лаптол со двојно градите, обичен памук, памук, класичен деловен грашок од грашок, зимска долга јакна

Машка волна мешавина од палто со одвојливи карирани шамии, изречена јака, единечен грашок од грашок од г

DEN 1.00

[2-пакет] USB Wallиден полнач, заштитник на Surge, 6 излез-екстендер со 3 USB порти за полнење 900J напојување со повеќе приклучоци,

【Мултифункционален wallиден излез】 Обезбедување на дизајнот на wallидот Совршено е да се вклопи во дупле�

DEN 2.67

Плус големина на врвови за жени за плажа геометриски блок во боја Туника Топ лажичка вратот со долги ракави кошула Chinoiserie цветна маичка

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Нови изданија на црни петок зделки

DEN 111.68

Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со LG K7 за светска моќ за 3 уреди USB TypeC, USB-A за патување помеѓу САД/ЕУ/АУС/НЗ/Велика

⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Конкретно сертифициран компатибилен со LG K7 за да мо�

DEN 3.33

Авто-вокс безжична резервна копија на камера за Truck.rv, 5 TFT монитори за монитори заден приказ CAM системи за задните/страничните/предните,

【Одлична ноќна визија за возила】 Опремено со ажуриран сензор и усвојување на напредна технологија за �

DEN 1679.84