• Обновено
Додатоци на Ханабас 3 парчиња градинарски растителни комплети за растенија самостојно црево капе микро наводнување наводнување на наводнување

Додатоци на Ханабас 3 парчиња градинарски растителни комплети за растенија самостојно црево капе микро наводнување наводнување на наводнување

DEN 1442.24

Залиха
Во магацинот.

Може автоматско наводнување кога адаптерот за тесна нишка од чешма и отворена вода Индивидуалниот емитер е привремено исклучен кога можете едноставно. Исечете го цревото сами, мерките за костуми за локалните услови со фиксно стебло, поприменливо. Апликации : Цвеќиња, растенија, бонсаи и тенџере овошје, за семејни домови, хотели, клубови, канцеларии и други растенија на интелигентна нега. Прилагодливиот дрипер црвен во прскалка, капе-како, затворена форма. Исполнете ги вашите потреби. Може автоматско наводнување кога адаптерот за тесна нишка од чешма и отворена вода. Индивидуалниот емитер е привремено исклучен кога можете едноставно. Исечете го цревото сами, мерките за костуми за локалните услови со фиксно стебло, поприменливо. Апликации : Цвеќиња, растенија, бонсаи и тенџере овошје, за семејни домови, хотели, клубови, канцеларии и други растенија на интелигентна нега. Прилагодливиот дрипер црвен во прскалка, капе-како, затворена форма. Исполнете ги вашите потреби. Список на пакети 3 x црево 9 x додатоци за конектор за конекции 60 x Tee зглоб 60 x прилагодлив дрипче 60 x фиксно стебло 3 x PTFE лента Карактеристики - Индивидуален емитер е привремено исклучен кога можете едноставно да наводнувате црево. - Материјал : Додатоци за конектор за пластична тапа за наводнување. - Прилагодливиот дрипер црвен во прскалка, капе-како, затворена форма. Запознајте ги вашите потреби за прилагодување на наводнување. - Должина на цревото : приближно. 18м/ 7 инчи наводнување PTFE лента. - Апликации : Цвеќиња, растенија, бонсаи и тенџере со овошје, за семејни домови, хотели, клубови, канцеларии и други растенија со интелигентна нега, комплети за наводнување за наводнување за капење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Едноставно Кажано Плоштад За Мали Разговори - Вие Сте Неверојатни-Запомнете Го Тоа - Инспиративен И Смирувачки Знак Од Дрво-Рачно Изработен

ВИЕ СТЕ НЕВЕРОЈАТНИ ЗАПОМНЕТЕ го ТОАДајте му го овој Плоштад За Мали Разговори како дневен потсетник на

DEN 1.33

WTZWY 1000d Најлон Тактички Темперамент За Кучиња, Ултра Меко Куче K9 Работна Опрема За Елек За Обука За Лов, Без Елек За Влечење

Овој носач за кучиња е изработен од висококвалитетен издржлив најлонски материјал со уредни шевови, ме�

DEN 1359.84

Кип 06610-20616Х45 Фиберглас Армирана Пластика/Челик Прилагодлива Рачка Со Надворешен Навој М6, Ново * Зафат Стил, Челични Компоненти, Метрички,

Се справи со фиберглас армирана пластика со умрефрлија цинк заби прстен Челични делови одделение 5 Чели

DEN 76.96

ВОДЕН Дредлокс Капчиња Кука За Коса, Лоци Капчиња Игла Челик Капчиња Кука Заклучување За Плетенка Занает, 2 парчиња, Бамбус Рачка

☼ ФИН ДИЗАЈН : капчето е изработено од беспрекорен нерѓосувачки челик со висока цврстина, кој е безопас�

DEN 2.67

Откачени Песни Сензорни Нервозни Играчки Прилепуваат И Кликнуваат На Фиџет Коцка Загатки Рефус Сет од 6 Од Нелиблу-АДХД, Аутизам, Терапија

ТАКТИЛНАТА НЕРВОЗНА ОТКАЧЕНА ПАТЕКА е неверојатна алатка за деца или возрасни, но особено оние со допол

DEN 111.84

Фонтана тушеви 3 парчиња златна бања тапа за луксузни лебеди за мијалник за мијалник за модерна бања-дизајн-палуба монтирана двојна рачка

Уникатен стилсистемот за тапа за мијалник на злато лебеди Фонтана е уникатен и чуден Зачудувачката еле�

DEN 9390.72

Foxiest Рака Вентилатор Преклопен Бамбус Коло Рејв Фокси Рака Вентилатор Зборови Изрази Изјава Замолчени Подароци Фестивал Партија

*** Стандардна испорака 710 работни дена / Експресна испорака 35 работни дена *** НАРАЧКИ од САД *** Гласен Зв�

DEN 964.80

Нофанер Свадба Прстен Перница, Бела Слонова Коска Носител Носител Перница Венчален Прстен Перница Со Морска Ѕвезда, Цвет Перница Носител За

Подгответе се За Вашата Совршена Венчавка : перниците носители на Прстени ги носат најсветите, најроман

DEN 190.24

АРОКЗН 690900K350 Камера на рачката на задната врата, резервната камера на задната врата на задната врата, компатибилна со Hilux

? ? Безбедност за возачите да се вратат ? 【Полето со широк агол на агол од 170 ° ултра широк агол , посеопфа

DEN 1096.00

ОРИУКАН Мини Шминка Торба СО Огледало, Спојката Чанта Кожа Кармин Случај, Цртан Филм Прекрасна Животинска Мачка Планета Ѕвезда

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

DEN 188.80

Двојна Електроника DCPA901W 9-инчен Сертифициран Apple CarPlay Android Автоматски Жичен Или Безжичен | Еден Din Екран На Допир Автомобил Стерео

9 ИНЧЕН ЕКРАН НА ДОПИР ЛЦД (1,024 х 600) вашиот екстраголем 9инчен лцд прилагодлив екран на допир со висока ре

DEN 2.33

Неродеко Калај За Складирање Кафе Калај Метал Правоаголна Празна Калај Кутија Со Капак Мини Преносни Кутии Контејнери Чај Лист

Метална Правоаголна Празна Лимена Кутија, исто така, убав сад за складирање на чајниот лист, бонбони, за�

DEN 0.67

ФИЛАРОЛА Машки Шорцеви Брзо Суви Атлетски Шорцеви За Трчање Еластичен Струк Со Џебови Од Патент За Теретана, Вежбање, Планинарење

Еластичен половинаи со прилагодлива внатрешна врвка за влечење за прилагодено вклопување Двостраните

DEN 2.33

Табла За Сечење сирење ботии/Кујнски Гаџети/Повеќенаменска Табла За Сечење Сечење Сирење/Машина За Сечење Путер За Сечење Путер

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : има четири лепила против лизгање на дното на машината за сечење сирење, што го прави �

DEN 0.33

LMMDDP Преносен не'рѓосувачки челик со вода за велосипед со вода директно пиење на отворено спортско патување со метално шише со вода

Направено од не'рѓосувачки челик Пријателски материјал ПП пластична обвивка, копче до, погодно за вода �

DEN 3.33

Велигденски Хеланки Со Висок Струк За Жени Кои Не Гледаат Преку Атлетски Јајца За Контрола На Стомакот Печати Тренингот Работи Хеланки

Датум На Испорака 710 Работни Дена Јога Панталони За Жени,Кросовер Одблесок Хеланки Со Контрола На Стома�

DEN 2.33

Авион на надувување на надувување Бебешки Кревет За Патување | Детски Авионски Кревет | Авионски Кревет За Мало Дете | Детски

Авион или Лет и Воз Или Железнички Воздушен Душек И патувачки кревет За бебиња Детскиот Кревет Е Издржл�

DEN 2.00

НГЦЈЗФ Каваи Кадифен Играчки, 10-инчен Симпатична Мојата Мелодија Кадифен, Мојата Мелодија Кадифен Кукли, Мојата Мелодија Полнети Животни

Каваи кадифен играчки : овие панда кадифен играчки се иновативно дизајнирани во врска со цртани ликови,

DEN 2.67