• Обновено
8ft Отворено брануваа, со мрежна мрежа за безбедносно куќиште и рамка за скалила за скокање со капаци за скокање на душеци за деца, тинејџери и возрасни

8ft Отворено брануваа, со мрежна мрежа за безбедносно куќиште и рамка за скалила за скокање со капаци за скокање на душеци за деца,

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

синтетички материјал Заштитна мрежа на брануваа со патент : брануваата е опремена со цилиндрична патент заштитна мрежа за да се избегне паѓање, лесен за влегување и излегување и 360 степени за да се заштити безбедноста на спортистите. 8ft брануван со куќиште на отворено со метална кука за влечење : брануваата е опремена со метална кука за влечење поврзана со кружна заштитна мрежа, која е посилна и побезбедна. Транспарентна заштитна мрежа : Создадете интересно искуство со скокање без да ја ограничите видливоста, што е погодно за родителите да ја набудуваат состојбата на детето и е побезбедно. 8ft капацитет на лежиште на брануваа од 300 кг : Максималниот капацитет на лежиштето на производот е 300 кг, што може да смести 4-5 деца во исто време. Година на време на семејно забавно време : Овој мал скок на отскокнување ќе биде привлечен додаток на вашиот двор и ќе се служи како центар за активности на отворено за вашето неделно семејно забавно време, уверувајќи ја татнежната смеа за вашите деца и пријатели секој ден. синтетички материјал. Заштитна мрежа на брануваа со патент : брануваата е опремена со цилиндрична патент заштитна мрежа за да се избегне паѓање, лесен за влегување и излегување и 360 степени за да се заштити безбедноста на спортистите. 8ft брануван со куќиште на отворено со метална кука за влечење : брануваата е опремена со метална кука за влечење поврзана со кружна заштитна мрежа, која е посилна и побезбедна. Транспарентна заштитна мрежа : Создадете интересно искуство со скокање без да ја ограничите видливоста, што е погодно за родителите да ја набудуваат состојбата на детето и е побезбедно. 8ft капацитет на лежиште на брануваа од 300 кг : Максималниот капацитет на лежиштето на производот е 300 кг, што може да смести 4-5 деца во исто време. Година на време на семејно забавно време : Овој мал скок на отскокнување ќе биде привлечен додаток на вашиот двор и ќе се служи како центар за активности на отворено за вашето неделно семејно забавно време, уверувајќи ја татнежната смеа за вашите деца и пријатели секој ден.

Основни карактеристики

Size (diameter):
2.44 meters
Tube quantity:
6 roots/1.1mm
U -shaped foot specifications:
3U -type foot/1.0mm
Specification of the rod:
12 roots (6 up and down each)/1.0mm
Spring quantity, specification:
36 waist drum springs /135mm /3.0mm
Safety network height:
1.6 meters
Support rod specification:
6 roots
Total trampoline height:
2.25 meters
Net weight and gross weight:
34.6kg/32.3kg
The packaging includes:
1*8FT outdoor trampoline:
1*Safety Net:
1*Ladder :
Note:
Due to the differences between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the project.:
Due to manual measurement, 1-3 cm error is allowed. :

Најдобри понуди

КОКТЕЛ Фустан МИАШУИ Женска Големина 12 Женски Секси Фустан Со Светки Обвивка V Вратот Ручен Бодикон Шпагети Коктел Со Висок Шлиц

100% Полиестер Произведено ВО САД и Увезено Г затворање Прстен 715 дена испорака Сатенски Фустан Долги Веч�

DEN 713.44

Лето сонце слама 6 бои плажа девојки момчиња деца дете западна каубојска капа од 2 до 6 -ти плетени наметка бебе новороденче

Погодно за какви било прилики Бебе капачиња за бебиња за капење 03 месеци дете, дете слама сонце капа, беб

DEN 65.44

Костуми за капење за жени плус зашивање исполнети женски плажа облека за пливање во боја, бикини слатко бегство пливање пливање

Пливаат стебла мажи Направени во САД и увезени 715 дена испорака Секој ден убава плажа, ќе ми се допадне! Д

DEN 105.60

Рики вилијамс &засилувач; Рони Браун Потпиша Мајами Делфини Брзина Автентични Затемнување Мак Шлем соЗедов Сите Хитови Натпис-Автограм

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Нфл Шлемови...

DEN 1.00

Држач ЗА Чаши ЗА Кајак Јахакер Со Гумено Јазиче-Мултифункционален И Држач За Чаши Против соборување За Држач За Кајак-Телефон, Држач

Чувајте Ги Пијалоците Блиску : чувајте ги пијалоците и најважните работи на дофат додека кајакарите Со �

DEN 319.84

AICOC Fanny Пакува торба за појас за жени мажи големи крстовички половини пакувања торба со прилагодлива лента со 4 џебови за трчање за пешачење

? Вода, пасош, клучеви, лична карта и други мали предмети? Лесна и водоотпорна ткаенина : Нашиот пакет фан�

DEN 2.00

МИАШУИ Сите Панталони Одговараат За Жени Дами Мода Секси Еластична Удобна Висока Половината Секојдневен Широк Женски Панталони Ситни

100% плете Произведено во САД и Увезено Еластично затворање 715 дена испорака Жени плус Со Џебови Плус Голе

DEN 0.33

Jjhaevdy маички за жени плус големина на в Valentубените Денот кошула Loveубов печати врвна маица Краток ракав Симпатични графички

?? Табела со големина : Ве молиме, погледнете ја табелата со големина како подолу (не големина) ?? Совршен

DEN 1.33

Актерот на Питер Пејџ Квир како фолк ТВ -шоу автограмирана потпишана индекс картичка - Фотографии за автограми во борење

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

DEN 1.67

Велосипед Ќош Про За Лавици, Браник и Калници. Држач за велосипеди, Пренослива И Стационарна Решетка За Заштеда На Простор Со

Вистински Заштедувач на Простор Ослободете 3,5 стапки простор во вашата дневна соба, спална соба или гар

DEN 1.00