• Обновено
Huand 5d Diy Diamond Compate Kits, Blackубители на црни мачки со мачки целосни дупки со тркалезно кристално ринстон дијамантски уметнички комплети за возрасни занаетчиски платно с?

Huand 5d Diy Diamond Compate Kits, Blackубители на црни мачки со мачки целосни дупки со тркалезно кристално ринстон дијамантски

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

Големина : 12x16inch Пакет : Акрилен дијамант, 1 платно без рамка, 1 дијамантски лепливи пенкала, 1 лепило, 10 вреќи за застој. Сликарството со дијаманти на DIY може да ја подобри практичната способност, да го намали стресот и да ги олесни емоциите, да доживее чувство на достигнување, да ја подобри самодовербата и да култивира трпеливост, погоден за возрасни, стари лица и деца. Добар подарок : Завршувањето на DIY Diamond сликарството е процес на постојано прилагодување и споделување на среќно време со вашето семејство или пријатели. Забавни подароци за вашите родители, деца, пријатели и соработници. Дијамантската уметност е совршена за украсување на вашата дневна соба или спална соба, направете ја вашата дневна соба, спална соба и други места живописни, нека имате чувство за потопување. Големина : 12x16inch. Пакет : Акрилен дијамант, 1 платно без рамка, 1 дијамантски лепливи пенкала, 1 лепило, 10 вреќи за застој. Сликарството со дијаманти на DIY може да ја подобри практичната способност, да го намали стресот и да ги олесни емоциите, да доживее чувство на достигнување, да ја подобри самодовербата и да култивира трпеливост, погоден за возрасни, стари лица и деца. Добар подарок : Завршувањето на DIY Diamond сликарството е процес на постојано прилагодување и споделување на среќно време со вашето семејство или пријатели. Забавни подароци за вашите родители, деца, пријатели и соработници. Дијамантската уметност е совршена за украсување на вашата дневна соба или спална соба, направете ја вашата дневна соба, спална соба и други места живописни, нека имате чувство за потопување. Добредојдовте во нашата продавница !!! Среќен шопинг! Дали ја сакате DIY боја по број и барате не само какво било сликарство, туку акрилна боја по број за возрасни и деца што е дизајнирана со извонредно внимание на деталите и живописно ја покажуваат шарената слика? Дали сакате да сликате и сакате да имате ремек -дело што создава сами, без никакви основни за сликање за да го украсите вашиот дом да стане уметнички? Или барате нешто за да го опуштите вашиот ум, да развиете трпеливост и да го убиете здодевно време или да ги подобрите односите со вашите семејства, деца, loversубовници или пријатели со завршување на едно сликарство заедно? Сите комплети за сликање на 5 D дијаманти ќе се испорачаат во рамна кутија што може да ги спречи дијамантските слики од чекори за брчки : 1 Отворете го пакетот и проверете го Diamond Dimond Special Tools 2 Преглед на дијамантската боја, наредена со цел кодирање 3, нанесете соодветна количина на Дијамант лепило до пенкалото, залепете го соодветниот дијамант 4 Според соодветниот код за бои, дијамантот на соодветната платно Белешка : Внимание : * Рамката не е вклучена * Ако не сте добиле доволно вежби, ве молиме порака за дополнителни вежби, ве молам Чувајте го подалеку од доенчињата и малото дете не се соодветни деца чија возраст е под 6 години.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Белдоњ Тело Скулптура BYMCF Тело Скулптура Машина со 6 Перат Влошки, се Применуваат На Стомакот, Рацете, Нозете и Други Делови

BYMCF се посветени на подобрување на квалитетот преку експериментална споредба Специјалните жлебови на п

DEN 0.67

Богатствата на каролина IBD0257LCB Лилјани Стакло Сечење Одбор Голем, Декоративни Калено Стакло Сечење И Сервирање Одбор Големи Димензии

Изработени од Калено Стакло Со Дизајн на задниот дел од таблата за сечење Кујнската даска за сечење пра�

DEN 492.80

САНТИ 1 ПАРЧИЊА Т Слот Алуминиумски Профили 30мм х 30мм со 8мм Т-Слот Сече До Должина 50мм, Сребро 3030 Алуминиум Истиснување Профил Европски

Европски стандарден алуминиумски профил Со висока јачина, површината е елоксирана, отпорност на корози

DEN 100.48

Грејачи Грејачи Електрични Јакни Електрични Грејачи Опрема За Греење На Седиштата Надворешна Мобилна Облека За Греење Електрични Загреани

Боја : Сива Мат Големина : 24см Х 30см Материјал Неткаен Материјал + Композитни Влакна + Силиконски Конец...

DEN 1502.40

Кожна Футрола за Воздушни Ознаки, Држач За Тракер Компатибилен со Воздушни Ознаки , Капак На Куќиштето На Arworro Airtag Со Синџир

Професионален Дизајн : Овој Капак На Airtag е професионално дизајниран За Airtag (2021), со шуплив изглед за да го

DEN 0.67

ВИСОКО 1 парчиња 1 2 Пол Дин Железнички Мини Прекинувач За Домаќинство Прекинувач За Воздух Дистрибуција Кутија Механичка Опрема

Прекинувачи Прекинувачи1 / 2 / 3 / 4 Пол Дин Железнички Мини Прекинувач За Домаќинство Кутија За Дистрибуци

DEN 609.92

ДОИТОЛ Апарати За Домаќинство Апарати За Домаќинство Апарати За Домаќинство Аб Одбор Извртување Диск: Вежба Одбори Тело Вајање Половината

Надграден материјал, овој диск нема да му наштети на вашиот под, така што ќе можете да го користите со до�

DEN 487.36

QIFGUO Cat 8 Етернет Кабел 50 стапки Интернет Мрежа LAN Кабел Со Голема Брзина 2000Mhz 40Gbps RJ45 Кабли За Игри, Xbox, PS4, Модем, Рутер-Компатибилен

Неверојатна Брзинаcat8 етернет кабелот поддржува пропусен опсег до 2000 MHz и до 40gbps брзина на пренос на пода

DEN 287.84

ДЕКСА Молитва За Мајка Ми Дрвена Плоча-Изработена во САД-6 инчи х 9 инчи-Елегантен Ѕид на Рамката &засилувач; Декорација На Маса

? НАПРАВЕНИ ВО САД ОД НАЈДОБРИТЕ МАТЕРИЈАЛИ нашата вертикална дрвена рамка е конструирана со дебело др�

DEN 1.00

Вухуагуо Чанта За Чанта За Прашина-Торба За Чување Чанти, Висечки Тоалети, Торба За Складирање, Плакар За Гардероба, Отпорна На Прашина,

1 Подебела ткаенина : торбата за складирање е изработена од подебела нова ткаенина, а дното е пластична п

DEN 580.80

Куќиште За паричник Компатибилно Со Xiaomi Redmi Забелешка 11 Pro 5G, Дневник На Mavis Симпатична Шема Кожа Фолио Покритие Со Држач За Картички

[Компатибилен Модел] Специјално дизајн За Xiaomi Redmi Забелешка 11 Pro 5g 6 Класичната и шик боја ја прикажуваат �

DEN 111.84

Патнички Електронски Организатор, Пренослива Технолошка Торба, Торбичка За Електронски Додатоци, Водоотпорна Кутија За Кабел За

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

DEN 2.67

Виквик 2022 Божиќно Смешно Ќебе Од Дедо Мраз Од Бери Вуд, Меко Топло Фланелен Ќебе За Домашна Спална Соба Дневна Соба За Одмор, Бери Вуд

●Дизајн На божиќна Шема ● Со приближувањето На Божиќ, божиќните украси се незаменливи, а домашните укр�

DEN 3.33

36 Парчиња Сјај Метални Креатори На Бучава Со Реси Златни И Црни Дувалки За Хартија За Дување Бучава Роденденски Забави Свирки За Забави

Пакетот вклучува : во пакетот има 36 црни и златни сјајни метални креатори на бучава со реси, доволна коли

DEN 3.33

ГЕНИГВ Мулти-агол Прилагодлив Шрафцигер Шрафцигер С2 Материјал Водоотпорен И Отпорен На ' Рѓа Компактни Шрафцигери 10 парчиња Битови Шрафцигер

180° слободна ротација, тринасочна крцкалка Десет Сериски глави С2, водоотпорни и отпорни на ' рѓа Просто�

DEN 2.33

Морето 40 парчиња Торби За Подароци со 80 Марамчиња Хартија, 8 Бои Торби За Масовна Забава Со Рачки, Торби За Подароци Со Мала Големина

МАЛИ КЕСИ ЗА ПОДАРОЦИ : големината на хартиената кеса е 5,2"x3, 3" x8 "(13x8x20 см), големината на рачката е 3,6" (9 см)

DEN 1.67

Реми 48 Парчиња Компактно Огледало За Чанта Цвет Мал Компактен Огледало Подарок Шминка Огледало Цветни Џеб Огледало Ретро Преклопен Пренослив

Ќе Добиете : пакетот содржи 24 парчиња цветни огледала со 4 различни форми, вклучувајќи правоаголник, трк�

DEN 0.67