• Обновено
PPJ AC Power Cord за Panasonic Camcorder AC адаптер за батерии полнач VW-AD20 VW-AD20-K VWAD20K HDC-SD5 HDC-SD1 SDR-H60 SDR-H40 SDR-H41 SDR-H200 SDR-H18 VDR-D310 VDR-D50 VDR-D51

PPJ AC Power Cord за Panasonic Camcorder AC адаптер за батерии полнач VW-AD20 VW-AD20-K VWAD20K HDC-SD5 HDC-SD1 SDR-H60 SDR-H40 SDR-H41 SDR-H200

DEN 24.48

Залиха
Во магацинот.

❤ 【Спецификации за напојување】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел во светот Влезен опсег на напон : 100-240 V 50 / 60 Hz ❤ 【Компатибилен со】 : Нашиот производ е замена. ❤ 【Сертифициран】 : Сите наши производи се CE FCC ROHs одобрени со над-напон, прекумерна, прекумерна заштита, заштита со краток спој. Секој производ се подложува на тест за стареење од 48 часа. ❤ 【Најдобра услуга】 : Ние нудиме гаранција за враќање на целосните пари што не се прашања. Покрај тоа, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку тој стане неисправен. 24-часовна услуга за клиенти. PPJ AC Power Cord за Panasonic Camcorder AC адаптер за батерии полнач VW-AD20 VW-AD20-K VWAD20 K HDC-SD5 HDC-SD1 SDR-H60 SDR-H40 SDR-H41 SDR-H200 SDR-H18 VDR-D310 VDR-D50 VDR-D51 . ❤ 【Спецификации за напојување】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел во светот Влезен опсег на напон : 100-240 V 50 / 60 Hz. ❤ 【Компатибилен со】 : Нашиот производ е замена. ❤ 【Сертифициран】 : Сите наши производи се CE FCC ROHs одобрени со над-напон, прекумерна, прекумерна заштита, заштита со краток спој. Секој производ се подложува на тест за стареење од 48 часа. ❤ 【Најдобра услуга】 : Ние нудиме гаранција за враќање на целосните пари што не се прашања. Покрај тоа, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку тој стане неисправен.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Нов LON0167 5PCS 3,9 ом 5% 10W Алуминиумска облечена во шасија за загревање на широко распространетиот резистори на електрична енергија (5 парчиња

Име на производот : отпорник на алуминиум; вредност на отпор : 3,9 ом; рејтинг на моќност : 10 W Толеранција н�

DEN 2.00

Алатка за хидраулични рачни алатка AMZCNC за фитинзи за оградување од кабел од не'рѓосувачки челик за 1/8 3/16 кабел - алатка за пливање на

Компатибилност : Crimps 12 AWG до 2 / 0 AWG со големина бакар и алуминиумски жици Максимална моќност на стегање : 10

DEN 1007.84

Полски за нокти Еси, Ограничено издание Зимски тренд 2020 колекција, Зелена боја на нокти со треперлива завршница, услови за пеперминт, 0,46

Колекцијата Essie Limited Edition Winter 2020 е опсег од шест нијанси инспирирана од сонувачка, замрзната фантазија ко

DEN 1193.60

LDCHNH дигитален мерач на мерач на мерач на мерач на мерач на бучава мерила за мониторинг на децибели со режим на задржување

Широк опсег на мерење : 35135 DBA, Резолуција : 0,1d B со брзо реагирање 300ms Избор на пондерирање на време : Брз / б

DEN 1.00

5Д комплети за сликање со дијаманти за возрасни деца, црвена глушец Згодна целосна вежба со дијаманти, wallидни слики за дневна

Дијамантски уметнички комплети за возрасни деца, почетници со дијамантски слики сликаат по броеви за в�

DEN 1.33

Gilano 22oz Големо шише со вода шише БПА без широко уста, капа на капакот за пиење за пиење за теретана за спортско фитнес активности

[Материјал без БПА] 100% материјал без БПА, вие и вашите деца можете да уживате во вода за пиење без грижи Г�

DEN 191.84

QIYHBVR преклопен FPV дрон со 720p WiFi камера за возрасни и деца; Quadcopter RC со 2 батерии, автоматски лебди, режим без глава, прилагодување

▲ леќи со широк агол со висока дефиниција, леќите можат да се прилагодат 90 ° Опремено со висока дефиници

DEN 2.67

Хомојојо Предива Жолто Предиво Предиво Буци Предиво Складирање Памучно Предиво За Капчиња Зелено Црно Виолетово Црвено Сино Жолто

Предиво За Плетење : нега На Кожата кашмир, млечен памук, Супер мек, топол и се чувствуваат удобно Бебе пр

DEN 1.67

Компресија Пролетно враќање на пролетната компресија Пролетен притисок на пролет пролетна жица DIA1.2mm Надворешна диа 9мм должина

Стабилна и издржлива, висока еластичност, висока јачина на затегнување, отпорност на 'рѓа, добра еластич

DEN 3.00

10 парови, папучи за миење садови за гости отворени папучи за пети жени жени мажи меки папучи за еднократна употреба памук постелнина

Етилен винил ацетат ѓон Папучи за гости : getе добиете 10 пара папучи за еднократна употреба во 2 бои за роз�

DEN 2.33

WTAIS скриени брави на вратите од не'рѓосувачки челик вдлабнато Невидливо механичко заклучување на отворено за пожар Дома 1 парчиња

Брзо заклучување 【Погледнете ја втората слика на варијантата за детали 【Погледнете ја втората слика н

DEN 667.20

8-часовни метални чевли за складирање на кула Оксфордска ткаенина DIY полица за чевли за плакарот за влез во ходникот, со покривка

Совршениот дизајн на заеднички тенони не дозволува да се решат алатките Решетката за чевли е поврзан со

DEN 1376.00