• Обновено
Играчки за сензорни ткаенини на Натаку Фиџет - мермер лавиринт Мат, одлично за деца и возрасни со аутизам АДХД за да се ослободи стресот, вознемиреноста и да се подо?

Играчки за сензорни ткаенини на Натаку Фиџет - мермер лавиринт Мат, одлично за деца и возрасни со аутизам АДХД за да се ослободи стресот, вознемиреноста

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

1 Предмети за олеснување на вознемиреност? Исто така, има рехабилитативен ефект врз луѓето со нефлексибилни копачки. Лесен за игра? Кога играте, само притиснете го во јазот на цвест од едната до другата страна. Комплет за училницата CALLM Down Corner, идеални играчки за стрес за деца.Тои да ги одржуваат децата тивки ✍ : Одржувањето на децата со АДХД тивко на час, исто така ја намалува вознемиреноста дома. училницата за специјално образование мора да има - наставниците можат да го користат овој лавиринт за да му дозволат на ученикот да се смири, да предава и да ја развива својата дивергентно размислување и флексибилноста на рацете. Тоа е добра материја за образование и занаетчиски материјали. Преносни сензорни играчки за аутизам? 6. Совршени подароци за релаксација? Прекрасно оладен комплет за училница за смирување на аголот што никогаш не сум го видел. Одлични тивки играчки за да ги држат децата подалеку од електроника и да градат добри навики. Овој мермер со мермер со мермер е шарена и привлечна шема. И супер мекото чувство ме прави да се чувствувам многу опуштено. Големината на оваа сензорна матка е помала од мојот i Pad, многу лесен и лесен за спроведување.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Глобална врска заклучување на глобалната врска G361 RVS моторна приколка за приколка на клучот/бројот на заклучувањето G361 Еден клуч за замена

Глобална врска G361 RVS Моторна приколка на приколката Насечен до клуч / Број на заклучување G361 Еден клуч за

DEN 1.67

ДОИТОЛ Стакло Вшмукување Чаши 30 1 Транспарентен Чаша Морон См За Ѕид Секоја Бања См/см/См Закачалки Прозорци Јасни Куки Без Канцеларија

пластика Мали Вшмукување Чаши : може да биде да се одржи на постер, знак, информативна картичка, ознаки, з

DEN 103.68

Есенски Украси За Резервоари За Риби Од Крик Пвц Налепници За Резервоари За Риби, Позадина За Риби За Аквариум, Украсна Позадина за Резервоар

Декоративна Налепница за аквариум : нашите налепници за аквариум се светло обоени Може да обезбеди елег

DEN 2.33

Клер Клуб Мини Ранец За Девојчиња Возраст 3-6 - Девојче Чанта Симпатична Забава Фанки Додаток Деца Мал Ранец Дете Предучилишна Книжарница-Розова

Додадете малку татнеж во вашата омилена облека со овој розов ранец кој е покриен со животински слатки и�

DEN 2.67

Женски Летни Врвови Обични Модни Маици Со Кратки Ракави Цветен Принт Симпатична Маичка Трендовски Маици Со Екипаж Лабава Графика

● ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ● : Изработен од супер мека висококвалитетна ткаенина за брзо сушење, добра еластич

DEN 38.08

Нуобести Добрите Божиќни Свадбени Празнични Чанти, Божиќни Ленени Кеси Цртаат Нов Подарок Со Уживање За Чување Забава И Цвет За Торбички Со

Божиќна Мини Торба За Складирање : можете да ставите подароци во оваа торба, а потоа да им приредите изне

DEN 1089.60

Убавина Салон За Нокти Постер Мода Жени Ноктите Постер Постер За Соба Roomетски Постери &засилувач; Отпечатоци На Платно Ѕид Уметност Постер

Големина : 5 големина за избор(1 инч=2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар материја

DEN 2.33

Зибзех Зимски Пејзаж Град Премиум Дебела Јога Мат Еко Пријателски Гума Здравје&засилувач; Фитнес Нелизгачки Мат За Сите Видови На Вежбање

●Еколошки Материјал●јога душекот е изработен од висококвалитетен тпе материјал, а ТПЕ има висока густ

DEN 1.00

50 парчиња Стрелки Стрели Стрелаштво Пластични Нокти Замена Стрелка Опашка Лепак на 7мм Стрелка Вратило ЗА Самостојни Стрели

Квалитетен Материјал : пластичен материјал со Висока јачина, добар издржлив и цврст Стрелките се лесни �

DEN 159.84

МОНДЕР ЗА ДЕЦИБЕЛ НА ДЕЦИБЕЛ НА ДЕЦИБЕЛ 3ДИГИТАЛНА МЕНТАРНА МЕНТАР 30-130ДБ има пондерирање/стапка на тежина/примерок на фреквенција

Режими на максимум / мин Автоматско напојување (откажување) Излез на аналоген сигнал AC / DC Индикација за �

DEN 1.67

Кодинтер Кајак Багажник Покрив, Кајак Кану Автомобил Лавици за 2 Кајаци Виткање Ј-Бар Кајак Превозникот За АВТОМОБИЛ ЏИП Покрив Решетката

?●Чувајте Го Кајакот Безбеден q 25mm од алуминиумски лавици за покриви обложени со двоен кајак се за зашти

DEN 1.00

Антетек Дупка Видов Постави 19 ПАРЧИЊА Дупка Видов Комплет СО 13 ПАРЧИЊА Видов Ножеви 3/4-6, 2 Мандрели, 2 Вежба Битови, 1 Инсталација Плоча,

Во Комплетот За пила За Дупки од 19 Парчиња Има 13 пили со големина од 3 / 4" (19мм), 7 / 8" (22мм), 11 / 8" (28мм), 11 / 4" (32мм

DEN 1.67

Јога Мат, Јога Душеци За Домашно Вежбање, Тренингот Мат, Вежба Душеци, Пилатес Мат, Шарени риба скала ѕвездена ѕвезда шема

● Јога Мат Големина : 80х183 см / 32х72 во ● Материјал За Јога Душеци : Подлогата за Вежбање е Изработена од Ма

DEN 380.80

6 парчиња Мажи Избрани Возрасни Чистачи Машки Вагинален Чистач Со Двојна употреба: Клизмите Користат Сијалици Системска Алатка

ВАГИНАЛЕН НАВОДНУВАЧможе да ви донесе поинакво двојно задоволство АЛАТКА за ЧИСТЕЊЕ на ВАГИНАТАпогоде

DEN 0.33

Единствена Дрвена Кутија За Часовници, Футрола За Накит Во Европски Стил, Кутија за Складирање од Висока класа Со Лак Заклучување Црна 0130Б

Големина : 19 Користејќи висококвалитетно дрво, текстурата е педантна, топла и природна, а текстурата зап

DEN 1.00

Аексит 10мм Држач За Диа Алатка ХСС 2-Флејта Директно Дупчалка Дупчалка За Дупчење Алатка За Дупчење Црн Модел: 58ас212ко594

Тежина : 51гр; Вкупна Должина : 135мм / 5,3 Инчи Главна Боја : Црна; Материјал : ХСС Должина на флејта : 97мм / 3,82 И�

DEN 146.56

Премиум Памучна Душек За Играње За Бебиња 50 Х 50, Дебела Пена Едноделна Подлога За Индексирање, Подлога За Подлога За Детска

●100% Памучна Ткаенина € Деликатна и мека, нашата памучна ткаенина со висока бројност и висока густина е

DEN 1.00

Бдпвсс Лисица Шминка Торба За Девојки Смешни Подароци За Љубители На Лисици Да Навистина ми Требаат Сите Овие Лисици Шумски Љубители

Торба Со Лисици Цитат : ДА, НАВИСТИНА ми ТРЕБААТ СИТЕ ОВИЕ ЛИСИЦИ Прави смешна идеја за подарок за љубите

DEN 1491.20

Домот на фанистар Е Местото Каде Што Мајката Е Издржлива Кожна Кутија За Ручек Торбичка За Оброци За Оброци Со Отстранлива Свиткана

Кожна кутија за ручек со голем капацитет, има одличен простор за складирање од 10,6" ● 3,5" ● 8,3" доволно за д

DEN 0.67

Сакате Црна Боја Неопренови Капак Отпорен На Прашина Носете Торба Ракав Птотектори За Логитех Безжична Тастатура На Допир К400 И К400 Плус

Специјален дизајн За Логитех безжична Тастатура На Допир К400 / К400 плус и додатоци за глувчето Направен�

DEN 3.00

Хечинали Акрилна Кутија За Одгледување Риби Инкубатор: Аквариумски Риби Мрестилишта Инкубатор Резервоар За Риби Изолација Контејнери

Изработен од премиум акрилик, многу издржлив и сигурен за долг период Мултифункционален, може да се кор�

DEN 1.00

Yacsejao 2 пакет C13 до C6 адаптер за напојување IEC 320 C13 Femaleенски до C6 машки 3-пински приклучок за конвертор на наизменична струја

Адаптер за приклучок за приклучок IEC320 C13 Рецепт до IEC320 C6 приклучок ПВЦ обликуван тип Номинален напон : Оц

DEN 175.84

Огномет За Денот на независноста Виси Торба За Перење Алишта, Преку Вратата Торба За Перење Алишта Тешка Издржлива Торба За Складирање

Голем Капацитет : Дополнителен Голем Волумен на оваа висечка торба за перење 29,3 х 19,6 инчи, е погодно за д�

DEN 0.67

ДОИТУЛ 6 парчиња И - Клешти За Нос Мулти-Стегање Правење Секачи Микро Декриминација Дома Нерѓосувачки Инсталација Црево Алатка Жица Соголување

Микро Машина Рамна Машина : Изработена од врвен материјал за долготрајна употреба Дијагонални Страничн

DEN 395.52