• Обновено
QISF 104PCS автомобил за климатизација вентил за замена на јадрото, асортиман R12 R134A вентил на вентилот за ладење на вентилот за ладење на ладилни јадра со матични јадра ?

QISF 104PCS автомобил за климатизација вентил за замена на јадрото, асортиман R12 R134A вентил на вентилот за ладење на вентилот

DEN 266.40

Залиха
Во магацинот.

【Функција】-Вентил за климатизација на автомобили Core R12 R134 A додатоци за климатизација со алатка за отстранување на јадрото на вентилот Убави комплети за алатки за асортиман за замена и одржување на климатизација на автомобили. 【Широки апликации】- одговара на повеќето автомобили, камион, АТВ, мотоцикли, велосипеди, електрични автомобили, баланс на автомобили, трицикли, итн. Одлично за продавници за механичари и А/Ц. 【Погодно】-Погодно за замена и одржување на климатизација на автомобили. 【Материјал】- Алуминиум и месинг и пластика. 【Содржина на пакет】-100 парчиња јадра на вентили, алатка за инсталирање на отстранувачи од 2 парчиња, 2 парчиња капачиња H&L . Вкупно 104 парчиња/пакет. 【Функција】-Вентил за климатизација на автомобили Core R12 R134 A додатоци за климатизација со алатка за отстранување на јадрото на вентилот. Убави комплети за алатки за асортиман за замена и одржување на климатизација на автомобили. 【Широки апликации】- одговара на повеќето автомобили, камион, АТВ, мотоцикли, велосипеди, електрични автомобили, баланс на автомобили, трицикли, итн. Одлично за продавници за механичари и А/Ц. 【Погодно】-Погодно за замена и одржување на климатизација на автомобили. 【Материјал】- Алуминиум и месинг и пластика.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Favomoto 200 парчиња автоматски вентил велосипед велосипеди Камиони со јадра на гуми со моторцикл автомобил Универзални делови јадра

Отстранувач на стебло на вентилотТешка матична јадро со температурен опсег од 65 ° F (54 ° C) и 250 ° F (121 ° C) Core

DEN 2.67

Комплет за алатки за лажица за лажица за гуми за алатки за лажици и тркала за алатки за моторцикли за моторцикли, трева за трева за тревања

Растата за лажици на гуми изработени од тешки челик и отпорен на 'рѓа за трајна и долготрајна употреба И

DEN 329.44

Комплет за поправка на гуми, комплет за поправка на гуми од 13 парчиња, алатка за поправка на универзални гуми, поставена со кутија, за

Лесно и брзо поправка на пункции за сите гуми без цевки на повеќето возила, нема потреба да ги отстранув�

DEN 856.00

Алатка за отстранување на стеблото на вентилот Riseuvo 6PCS за гуми - Единечен и двоен и двојно глава на вентилот за отстранување на вентилот,

Суштинска алатка : Секогаш е добра идеја да чувате некои резервни вентили за гуми и алатка за вентили, ко

DEN 0.33

Посилен приклучок за приклучок на Spivel Swivel од Pocyber 14mm 3/8 Подобрена магнетна 12 точка 9/16 тенок wallиден приклучок за отпадоци

3 / 8инчен погон Големина : 9 / 16 инчи (14мм) Внатрешен ентериер од 12 точки 1мм тенок wallид Врвна вртење од 360 ст�

DEN 0.33

Buffing Pad 11pcs сунѓер за сунѓер Полиција за полирање на восочна подлога за полисери за полирање за полирање за полирање подлога за

Пријавете се на : Полиција и вежба за вежбање, обезбедува богата завршница со висок сјај, може да се кори�

DEN 2.00

Комплет за пиштол за забивање пневматски ривертер за ракавици Постави орев за нокти за пиштол за пиштол за засилување на воздухот

✊ 【Добри перформанси】 Нашиот производ има дизајн за самозаклучување, може брзо да ја промени главата �

DEN 2.00

Комплет за чистење на автомобили Rupes LHR12E Duetto, за комплет за детали и миење на автомобили, достапен со детални материјали,

Комплет за чистење УПОТРЕБА : Rupes LHR12 E Duetto Car Polisher & Buffer Set е севоеден Sander, Buffer и Polisher System за автомобили Него�

DEN 2.33

Тестер за напојување со повеќе тестер за напојување со повеќе тестер за напон на напон со позитивни негативни клипови на алигаторски клипови

Може да се користи за тестирање на спроводливоста, тестирање на поларитетот на напон, итн, Овој електрич

DEN 371.04

Smanni Hand Hard Vacuum Pump Pump Pump Comp Fluid Fluess Toolers Bleeder Tools Притисок на вакуумски мерач Мултифункционален автомобил дијагностички-алатка

Вакуумската пумпа / крварењето на сопирачката е мултифункционална вакуумска пумпа што се користи за те�

DEN 1153.60

Тестер за палење на приклучокот 2 парчиња, тестер за палење на моторот за палење директно подигање на палење на палење Спарки за

Големина : Секој мал тестер за искра на моторот има 6 1 / 4 "штит / кабел, 5" вратило / светло покритие Соодвет�

DEN 939.20

Кокија преносен Две влечење на носење на носење на нозе за влечење на нозете Прилагодливи нозе рачна алатка за лежишта за камион RV Car SUV мотор,

Дизајн на специјална структура, нежно вртење на малиот клуч може да произведе силна сила за влечење Тич�

DEN 1.67

Ласерски алатки LAS36328 CONNECT Работилница Конзумирани материјали 36328 Притиснете го занишан за да одговараат на PK 50, сет од 50

Притиснете ги навртките Димензии : Дава 14,7мм должина 11,5мм одговара на дупката со големина 8,0мм Го замену

DEN 944.00

Koaius лежи за влечење на вилицата за отстранување на вилицата, како што се влече со тешка хром, хром ванадиум челик, влечкач, универзален

【Висок квалитет на материјал】 : Полетувачот на лежиштето е изработен од висококвалитетен хромиран чел

DEN 896.00

Комплет за чистење автомобили за чистење на автомобили Yuaili, детали за четка за четки постави климатик отвори за пешкир полисер автомобил

Опис на производот : 1 Професионален и мултифункционален комплет за чистење на автомобили2.Организирање

DEN 728.64