• Обновено
Кожа работни алатки и материјали за кожни занаетчиски комплети, комплет за кожни шиење, комплет за стартување на кожа со восочни јажиња, prong punch, awl, шаблони за дупки ?

Кожа работни алатки и материјали за кожни занаетчиски комплети, комплет за кожни шиење, комплет за стартување на кожа со восочни јажиња,

DEN 118.40

Залиха
Во магацинот.

Кожни алатки за шиење се лесни за употреба и можат добро да ја затегнат кожата Четири големини 1/2/4/6 prong за избор, лесен и удобен за употреба. Овој основен комплет за правење кожа е сет за професионални кожни занаетчиски алатки, идеален за печат на кожа, удирање, шиење, кокошка за мелење на мелење. И може да се користи како прекрасна подарок за родителите, семејството, пријателите, особено за loversубителите на шиење на рацете на DIY. Многу квалитетно тркало за трага. Специјално дизајниран пофин, мазен серат заб, практична и корисна алатка за шиење. Со удобна ергономска рачка, го елиминира стресот и вирусот на зглобовите, за да можете да работите долго време, целосно да уживате во вашата работа. Комплет за професионални кожни алатки : Кожни алатки за изработка вклучуваат восочена нишка, игли за шиење, игли за шиење, удирање, прилагодливо зашивање, тркало за трага, итн. Запознајте ги вашите основни потреби за кожни занаети. Разновидни бои восочени нишки : Комплет за кожни алатки има 6 ролни восочена нишка во различни бои за да одговараат на повеќе бои на кожа и крпа. Кожот восок на восочен кабел за навој изработен од материјал со добар квалитет и е обложена со должност и восок, така што го затегнува шевовите Многу лесен, мазен допир, силен и издржлив, не е лесен за расправија. Ергономски дизајн на тркалото за трасирање : Комплетниот комплет има многу квалитетно тркало за трага. И заради трага на тркалото со дрвена рачка, го елиминира стресот и вирусот на зглобовите, за да можете да работите долго време, целосно да уживате во вашата работа. Алатки за шиење со различен стил : Кожни занаетчиски алатки содржат 3 парчиња кожен шиење AWL, вклучувајќи долги шупливи AWL и лакт AWL, различни стилови имаат помошна улога во процесот на шиење. Може да се искористи за да ископа дупки, како што е потребата за играње на очите или навртки, но немате удар што може да се искористи за врзување на дупката. Добар комплет за почеток за кожа DIY : Овој основен комплет за кожни алатки и материјали е комплет за професионални кожни занаетчиски алатки, идеално за печат на кожа, удирање, шиење, засилување на бојата за мелење. И може да се користи како прекрасен подарок за родители, семејство, пријатели, особено за loversубителите на шиење на рацете на DIY. Комплет за професионални кожни алатки : Кожни алатки за изработка вклучуваат восочена нишка, игли за шиење, игли за шиење, удирање, прилагодливо зашивање, тркало за трага, итн. Запознајте ги вашите основни потреби за кожни занаети. Разновидни бои восочени нишки : Комплет за кожни алатки има 6 ролни восочена нишка во различни бои за да одговараат на повеќе бои на кожа и крпа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

3 ролни Виолетова уметничка занаетчиска лента Отстранлива лента за маскирање со повеќе намени за декорација на означување на DIY, 1/2 инчи

Занаетчиска мулти општа намена виолетова лента што може да се отстрани, за забавни DIY уметности и занает

DEN 3.33

Заврши DIY кукли за зглобови играчки кукли поставува кадифен животински спој Флексибилен ротирачки зглоб мултифункционален DIY дрвени зглобови

Добар додаток на кукли за да им се овозможи да имаат живописни движења Овозможува споени кукли Ги поврз�

DEN 3.00

Zmhzmy Дигитално сликарство DIY рамка без рамка по бројни комплети овошје лимон боја по броеви масло сликарство платно печатење wallидна уметност

? Лесно за сликање ова DIY дигитално сликарство е погодно за сите возрасни, деца и почетници Немате важни

DEN 1.00

ГАНФАНЕР 1 ПЦ 0,5-25мм челична тркалезна дупка удари со алатки за пробивање на ременот DIY багаж за кожни занаети додатоци

Наменето за дупчење дупки на кожна лента со 0,525мм тркалезна дупка Погодно за сите видови материјали, как

DEN 3474.08

Jinyawei Candle Clains 3D лале од лалиња од лалиња Рачно изработен сапун со цвеќиња од силиконски мувла чоколадо торта, силиконски

Можете да ги додадете вашите омилени бои и восоци и да ги чувате состојките сè додека не се формираат це�

DEN 1108.80

5д комплети за сликање на дијаманти, дијамантска уметност за возрасни деца почетници, DIY круг/квадрат целосна вежба Дијамантско сликарство по

Сликарство со дијаманти целосни додатоци】 Додатоци за сликање со дијаманти ги вклучуваат сите дијаман

DEN 1.67

Benecreat 20 парчиња кадифена ткаенина Леплива лепила за лепило 8,3 x11.8 Само-леплици за само-лепете ги издржливите и отпорни на вода

Спакувано во чиста кутија што може да се врати во ПВЦ Помеки од вообичаените чувствувања Вклучувајќи на

DEN 0.67

Ножици за везење FtVogue гроздобер лисја дизајн не'рѓосувачки челик за игли за домаќинство ножици за шиење везење DIY занает

Уникатен дизајн на рачката во форма на лисја во гроздобер стил, нежен и убав Ножиците се многу остри, ви �

DEN 2.33

Sewacc 80 ролни лента за миење садови сет сина декор занаетчиски ленти за налепници за деца за деца птици хартија лента лента

Цветни украси Касетата е DIY занаети, завиткување на подароци, резерви за книги, списание, украси за забав

DEN 3.00

Декорација на домашен дом 1 торбички мозаични плочки парчиња неправилни вазни со слики рамки со цвеќиња од мозаик чипови за украсување

Погодно е за лепење на мозаични плочки на фото рамки, чинии, чаши, цвеќиња, садови за вечера, опрема за пи�

DEN 344.96

Зимал со целосна тркалезна дијамантска слика „Раѓањето на Венера“ дијамантски сликарство РИНЕСТОНСКИ Крст бод Кристал Мозаик

✅ Ова е 100% слика со дијамантски дијаманти со целосна рунда Спајр Дизајн Дијамант Облик, има 26 квадратни

DEN 1555.20

1 парчиња нови деца за подароци за подароци за кратки рачно изработени картички занаетчиски печатење дупка за печатење DIY хартија

⏺ Материјал и големина : Занаетчиската дупка е изработена од ABS пластика, ергономско копче и рачката на �

DEN 2.00

Алатки Гаоси Најновиот модел Не'рѓосувачки челик 1/2/4/6 Prong DIY DIY DIY DIAOND LACING STOWNING SET SET кожни занаетчиски комплети, е полирана,

Третман за полирање : е полиран, поостри и издржлив Еден остар ромбус заб е корисен за брзо и без напор Н

DEN 207.84

Sewororo Macrame ги снабдува шиењето везени ножици со кожни ножици опфаќаат мал алатка занаетчиски ножици за вез за изработка на уметнички

Овој сет на ножици е погоден за скоро сè што треба да го исечете, како што се конец, занаетчиска хартија и

DEN 159.52

Minyose DIY 5D дијамантски сликарство црвено вино со целосна тркалезна вежба дијамантска везење стаклен крст -бод комплети мозаик

Материјал за платно : платно 、 тркалезни дијаманти 、 алатки 、 Целосно вежбање Колорно печатење, платно

DEN 2.33

8 парчиња епоксидни чоколади портокалови фенданти бисквити сапуни свеќи деца DIY украсување парче од за полимер креда нелепнат сапун

Кристал епоксид : Може да се користи за да се направат убави, сапуни или свеќи за да се вклопат со кој бил�

DEN 0.33

Чоколадна игла крцкава слатка мраз од не'рѓосувачки челик метал клуч за клучеви за клучеви за клучеви за клучеви за клучеви

Големина : целокупна големина : 7 x 2,8 см (2,7 инчи x 1,1 инчи); Дијаметар на кругот на слика : 2,1 см (0,8 инчи) Класи

DEN 1.67

Војната никогаш нема да го менува уметничкото деко подарок моден прст нокти клиперс ножици секач за не'рѓосувачки челик

Големина : 3,7 см x 5,8 см (1,5 инчи x 2,3 инчи) Класификација : клипери за нокти, секач, ножици Функција : Мултифун

DEN 3.33

Kasyu DTF Трансфер во прав филмски комплет за печатач за сублимација DTF и DTF трансфер филм A4 50 чаршафи сјајни директно до филмска ткаенина

【ALLINONE KIT】KASYU DTF powder starter kit contains 250g medium particle DTF transfer powderwhich equal to be able to apply on 125 pcs A4 size full printed pattern, 15 premium glossy sin

DEN 212.64

5d DIY Фото прилагодено, дијамантско сликарство, дијамантски вез, вкрстено бод, целосна 3Д дијамантска сликарска слика со црно -бела фотографија

Инч HD : Високо чисто печатење платно има дури и текстура, и водоотпорно, да го задржи лепливо и потоа да г�

DEN 239.20

Lanrena 12 пакет DIY целосни маски за лице хартија Маши уметнички маски бели занаетчиски маски, насликани маски празно костуми за маскара,

Маски со висококвалитетни маски за хартија од 12 пакувањаСекоја празна хартија маскира совршена тексту�

DEN 2.33

Алатка за сечење на алатки за занаетчиски занаетчиски занаетчиски газкимп со алатка за сечење на рацете од 5 парчиња DIY

Прилагодливо : Секачот за кожни ленти има прилагодливи шипки, кои можат да се прилагодат на ремени со ра�

DEN 118.40