• Обновено
Neewer Алуминиумска легура на камерата за алуминиумски стабилизатор на видео со 4 лежишта за филмска фотографија DSLR DV видео -камера, филмска фотографија, оптоварува д?

Neewer Алуминиумска легура на камерата за алуминиумски стабилизатор на видео со 4 лежишта за филмска фотографија DSLR DV видео -камера,

DEN 1343.84

Залиха
Во магацинот.

4 лежишта во форма на U во облик на U : лежишта во форма на U под лизгачот на делот за да се обезбеди и мазно движење и минимално абразија на цевките за алуминиумска легура Флексибилни намени : Патеката може да се користи на земја или да се работи со статив; Може да се поврзе директно со камера, или индиректно поврзана со камера преку главата на топката. Мулти-агол пукање : Достапно за вертикално, хоризонтално и 45 степени со употреба на навојни дупки во лизгачот. Прилагодливи и обезбедени нозе : Висината на нозете може да се прилагоди од 8,5 сантиметри до 10 сантиметри; Заеднички интерфејс во форма на опрема и копчиња за заклучување за подобро заклучување на положбата за нозете. Удобна торба за носење : лесен за носење, транспорт и складирање; Одлична компанија за правење видео. 4 лежишта во форма на U во облик на U : лежишта во форма на U под лизгачот на делот за да се обезбеди и мазно движење и минимално абразија на цевките за алуминиумска легура. Флексибилни намени : Патеката може да се користи на земја или да се работи со статив; Може да се поврзе директно со камера, или индиректно поврзана со камера преку главата на топката.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Пластична кеса InfinitePack со торба за рачка за умирање 9 x 12 Црни пластични производи за стоки 100 пакувања за мало, подароци,

Масовно пакување : Пакетот вклучува 100 дебели црни пластични кеси со рачки за намалување на умирање Кори

DEN 175.84

Торба за Плажа трифабрики, Голема Торба За Плажа За Жени, Ткаена Торба За Плажа Од Слама Водоотпорна, Ткаење Торба За Шопинг Во Теретана За

Платно, Јута Јута, пвц поставата Затворање на патент Машинско Перење ?ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА / ОГРОМЕН ПРОСТОР

DEN 2.67

Тринова Средство За Чистење Гранит и лак За Секојдневна Употреба-Го Подобрува Сјајот и продолжува Без Ленти-за Работни Површини, Мермер, Камен,

️+ Дизајниран за Каменефикасно Чисти без оштетување за разлика од општите, сите наменски средства за чи

DEN 1524.80

Статичка нега ESD анти статички нараквици, обложени опции, најлон и спроводлив јаглерод за употреба во електроника, полупроводник

Еластично затворање Ракување : Нараквиците ESD треба да се носат при ракување со статички чувствителни п�

DEN 1.00

Лента во боја на Mobestech за деца сува лента за маскирање лента за маскирање лента за означување текстурирана хартија лепило лента Дете

Графичка лента : Ние ви нудиме сигурна услуга по продажбата Ако имате какви било прашања во врска со наш�

DEN 3.00

Popsewing Vegan Leather Crossbody Satchel Bag DIY комплет, комплет за торби за рамо за жени, комплет за работа со кожа со комплет за шиење, уникатни

Веганска кожа Добро подготвена кожа со предисечена и претходно прободена 2 начини за носење : крстосниц�

DEN 2.67

Шише со вода Xigua, спортско шише со отворено со широко капаче од слама уста, не'рѓосувачки челик двојно wallид вакуум изолирана колба

Храна оценка 304 материјал од не'рѓосувачки челик + одделение за храна PP + силиконски степен на храна 【Вак

DEN 3.33

Држач за црево за градина, црево за вода се залага за надвор, решетката за складирање на цевки за отворено, ролна со метални

【Држач на црево за градинарско црево】 Овој држач за црево за вода доаѓа со висина од 44,5 инчи и три стаби

DEN 0.33

Потопло за маса за масажа - Десет поставки за топлина за греење, дигитална подлога за контрола на топлина, подлога за греење на маса за масажа

Десет поставки за топлина Чувајте ги вашите клиенти да се чувствуваат ладно за време на услугата за мас

DEN 655.84

Кутија за моливи на Kidberry за деца, молив за деца, торбичка за моливи, куќиште за девојчиња молив за училиште, симпатична кутија за

Кидбери кој? Ние сме американска компанија специјализирана за училишни производи за деца Нашата цел е �

DEN 3.00