• Обновено
Sewacc 1pc Силиконски калап овошен свеќи свеќи од чоколадни смола од епоксидна смола смола леање мус

Sewacc 1pc Силиконски калап овошен свеќи свеќи од чоколадни смола од епоксидна смола смола леање мус

DEN 228.64

Залиха
Во магацинот.

Калапи за смола за накит : giveе дадете целосна игра на вашата креативност за производство на уникатни занаети и да уживате во бескрајна забава Декор на природноста : мазна површина за лесно да се расчисти и да се исчисти, што ќе ви заштеди време и напор. Силиконски тркалезен мувла : лесен за употреба калап, многу флексибилен,, исушете и одржувајте. Десерт за пекари : Површината е мазна и поседува практичен дизајн за еднократно користење. Орнамент од смола од смола : Лесен за употреба калап, многу флексибилен, да се исуши и одржува. Калапи за смола за накит : giveе дадете целосна игра на вашата креативност за производство на уникатни занаети и да уживате во бескрајна забава. Декор на природноста : мазна површина за лесно да се расчисти и да се исчисти, што ќе ви заштеди време и напор. Силиконски тркалезен мувла : лесен за употреба калап, многу флексибилен,, исушете и одржувајте. Десерт за пекари : Површината е мазна и поседува практичен дизајн за еднократно користење. Орнамент од смола од смола : Лесен за употреба калап, многу флексибилен, да се исуши и одржува. Пакетот вклучува 1 x карактеристики на мувла -големина : 7,50x7. - Изработено од траен, здрав и безбеден материјал, за правење прекрасни занаети за занаети.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

30 сетови starвездени столпчиња Starвездени занишани завртки цинк легура 14мм starвездени столпчиња и шила метални кожни занаетчии

Погодно за : легурите на легурите се основни додатоци за кожни додатоци, јакни, ремени, чевли, торби Одли�

DEN 1342.40

5д дијамантски комплети за сликање Возрасни плажа конч школка starвездички морски пејзаж круг дијамант извезена слика 5д diy mosaic

【Боја со комплет за дијаманти】 Овој комплет за дијамантска уметност за возрасни е 100% полни дијаманти, �

DEN 854.40

Actionубов братско сочувство со сочувство за движење на ноктите, остриот нокти од не'рѓосувачки челик, не'рѓосувачки челик

Големина : 3,7 см x 5,8 см (1,5 инчи x 2,3 инчи) Класификација : клипери за нокти, секач, ножици Функција : Мултифун

DEN 3.33

Guhar 240 листови гроздобер списание за списанија за книги, гроздобер списание за списанија за занаетчиски комплети за занаети за сместени

Сет за резерви за белешки : 4 теми преносни ретро скриппер : резимеа на текст, остатоци од ракопис, музичк�

DEN 3.00

Мојата алатка за крим на хартија од мирони, повеќе димензии на хартија за хартија, алатка за пластична хартија, алатка за виткање

Големина на хартија Крим : 220 x 80 x 40mm / 866 "x 3,15" x 1,57 "(L*w*H) Лесен за употреба, ставете ја скриптата за зачувува�

DEN 190.08

Валиклуд 1 постави калапи за матрици за тарот за смола огледало трим силконски калапи епоксидни занаетчиски занаети занаетчиски

Силиконски калапи за епоксидна смола : Овие силиконски калапи за смола се компатибилни со повеќето мате

DEN 356.16

Nuobesty Weekly Planner Tape маскирање маскирање на лента за миење садови за време на неделата, лента за миење лента датум за време на

Погодно за употреба и лесно се раскинува Лесно е да се залепи и отстрани без остаток Совршено за вас да н

DEN 116.64

Прилагодлив раб по кресинг кожен занаетчиски алатки од не'рѓосувачки челик рачка кожа занает DIY рачно изработена алатка за занаетчиска кожна

Боја : Скрипта за рачка од дрво Кожа алатка исто така може да ја промовира вашата желба на DIY Тие се одлич�

DEN 732.80

Американски мексико знаме граничен wallид Дијамантски комплети за сликање на слика 5D DIY целосна вежба Rhinestone Arts Wallид декор за возрасни

Хемиска ткаенина Калта за дупчење има силна вискозност, не е лесно да се испадне и има светли бои и не е л

DEN 1.33

Xuekang Едноставен глуварче втиснувачки папки за правење картички за изработка на картички за занаетчиски образец за занаетчиски фото

Материјал : пластика, големина : 10*15 см = 3,93*5,9 инчи Шаблон со висок квалитет врежан за занаетчиство на хар�

DEN 1.00

Wokape 192pcs 4 големини 12мм 16мм 18мм 20мм 3Д треперење на сјајот половина круг безбедносни очи со мијалници и сјајни дискови за пластични занаети

【Што добивате】 Во овој комплет, ќе добиете 64 Set 12mm 16mm 18mm 20mm 3 D пластични безбедносни очи со комплет за ас

DEN 255.68

Меч и штит Декоративни комплети за сликање на дијаманти Смешно 5D DIY целосна вежба дијамантски точки слики дома декор 12 x16

Комплетите за сликање со дијаманти вклучуваат 1 Пенка за вежбање на Фулкром + 1 Диск за вежбање + 1 парче к�

DEN 351.84

Rebower топло лепак стапчиња мини лепило за лепило за лепак за лепак, [за уметност, занает, DIY, правење картички] - 0,27 x 4/кафеава/12

Стапчињата со топла топење се со добра лепливост, силна лепење и не се лесни за паѓање Светла и убава бој

DEN 1556.80

Бојации забавни визии на пена за деца, комплет за 12, Ева пена, само-лепетка, без лежење, разновидни бои, носење, уметност и занаетчиство,

Она што го добивате : Вклучува 12 прилагодливи визии на пена во разновидни бои и приближно 375 форми на сам�

DEN 415.84

Wandic 3 парчиња loveубов срце срце епоксидна смола калапи силиконски рачно изработен накит торта калапи за занаетчиски DIY, декорација на фонданти

Големина и пакетЕден сет вклучува 3 парчиња калапи во различни големини, една средна калап е приближно 7,

DEN 1166.40

Лековити кукли правејќи очи глупави очи очи само лепило кукла очи акрилик занаетчиски занаетчиски очи за кадифни полнети играчки животински

Одлично за деца рачно изработени занаети, играчки, украси за домови и проекти за занаети во училницата в

DEN 835.20

Стити 7 инчи професионални ножици за чешлање на домашни миленици, 4 парчиња електроплетирана виолетова не'рѓосувачка челик тримерка

● Ножиците се прават со висококвалитетен јапонски не'рѓосувачки челик со обложен титаниум за издржлив�

DEN 1.00