• Обновено
Четка за табела за базени со валилик, мулти функционална четка за чистење, чистење за чистење, билијард материјал за чистење на вратило за чистење билијард, базен, б

Четка за табела за базени со валилик, мулти функционална четка за чистење, чистење за чистење, билијард материјал за чистење

DEN 263.20

Залиха
Во магацинот.

Чистач на маса за базени за билијард- четката за билијард и железничката четка може тешко да се достигне место и исклучено, како површината на масата и под шините Подгответе ја табелата за базени- четката за билијард може да биде да се ослободите, во прав, да ги чувате табелата и додатоците за базенот и да изгледате како нови. Додатоци за маса на базени- чиста четка за маса е изработена од дрвена рачка, PVC влакно, мазна, издржлива и нема да ја изгребат површината на билијард. Чистач на маса за снокер- Чувајте ја масата на базенот чиста и мазна, спречете ја креда да навлезе во чувството, исто така може да се користи како алатки за чистење дома. Билијард четка- рачка направена од природно дрво, удобно и безбедно за држење. Може да исчисти области со тешко достапност, како што се кревети за маса во базен и под огради. Пакетот вклучува 1 x карактеристики на четката -големина : 20.13x2 четка за табела за базен за коса. -Којност : Црна четка за чистење -Материјал : ПВЦ, алатки за чистење на билијард од дрво -можете лесно да се чувствувате секој агол на табелите за билијард со овој чистач за чистач за базени за базени за четки. -Веки од високо одделение и цврсто дрво, е нежно, мазно и нема да ја гребе површината на вашата маса за базени за базени дрвени базени за чистење на базени.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Jumisee Детска рампа на коленото, анти-лизгање на сунѓерско колено заграда за дишење флексибилна еластична поддршка на коленото за

Детали за големината : XSmall за 47 години (горе бутовите : 7,5 ''102 '', долу : 6,7 ''9 Мало за 712 години (бутовите : 10,6 ''1

DEN 207.84

КОМПЛЕТ ЗА Сидро ЗА Преклопување НА ВИЛИЦИ од песочна ајкула, Банџи Линија од 25-28 стапки, Лесно Куќиште За Складирање, Сидро За Џетски,

Нема Повеќе ОддалечувањеЧувајте го вашиот пловен објект безбедно закотвен додека се враќате на плажа и

DEN 1599.84

Lyaoandizhich вежбаат нож за пеперутка, непречен сечило практикуваат тренер за ножеви за ножеви со балзонг, тренер за печатење

【Новици Изберете】 Незавиденото сечило на нашата алатка за вежбање ќе ве спречи од опасност како почет�

DEN 143.84

Женски Божиќ Печатени Фустан Полн Ракав Макси Фустан Симпатична Печатење Крпеница Империја Половината Обични Фустани За Божиќ

Премиум материјал за целодневна удобност, женски фустани во женска облека Направени во САД и 715 Дена Исп

DEN 191.04

Бмисегм Машки Боксерски Шорцеви Панталони Машки Панталони Цврсти Модни Шорцеви Боксери Долна Облека Секси Долна Облека За Еднократна

кошаркарски шорцеви за мажи шорцеви за вода кратки шорцеви за мажи кожени шорцеви со висок струк графич

DEN 1.33

Јога Панталони Задник Лифт Боја Хип-Кревање Трчање Висок Половината Спортски Фитнес Мрежа Јога Панталони За Жени Со Џеб

100% Полиестер Произведено во САД и Увезено 715 дена испорака Јога Панталони Со Стапала Жени Моќ Истегнува�

DEN 239.84

Мајк Пастрмка Лос Анџелес Ангели автограмираше 8 x 10 Ангелски стадион дома, ограбувајќи фаќање фотографија - автограмирани фотографии

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

DEN 2.67