• Обновено
Yinpecly 30 mm кабел за прицврстување на грмушки за грмушка за заштита на црна најлонска прилепување во кабелско црево грмушка за грмотева боја, предвремена грмушка 10 па?

Yinpecly 30 mm кабел за прицврстување на грмушки за грмушка за заштита на црна најлонска прилепување во кабелско црево грмушка

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

【Димензија】- Монтажа Дија : 30мм / 1,18 "; внатрешна диа : 24,1мм / 0,94"; Висина : 11,5мм / 0,45 "; надворешна диа : 33,3мм / 1,31" 【Висококвалитетен материјал】-Снеп-буквата направена од пластика, добри сеопфатни перформанси, отпорни на абење, отпорни на корозија, издржлив за да се направи долгорочно користење. Материјал : PA66. 【Лесно за инсталирање】- Притисокот на прстот го прилепува грмушката во дупката за монтирање. 【Функција】- Апсорбира вибрации и перници и изолирани кабли, цевки, црева или шахти со ограничен внатрешен дозвола. 【Апликација】- Кабелско прицврстување на кабел широко користен во електрифицирана заштита од железничка и електрична мрежа за заштита на жицата, заштита на кабелски предвремени изолирани заштити. Yinpecly кабелски прицврстувачки грмушки спецификации Име Име на производ : кабелски шминка за грмушки бренд : yinpecly материјал : PA66 Боја : Црна внатрешна диа : 24.1mm / 0,94 "Висина : 11,5мм / 0,45" Монтажа Дија : 30мм / 1,18 "Надворешна диа : 33. Снимките за засилување ги штитат електричните и телекомуникациските кабли, цевките, цревото, јажето и комуналните линии. Притисокот на прстот на прстите во нејзината дупка за монтирање.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Аислор девојки лирски балетски танц фустан модерни современи костуми за костими мрежи Туту високо ниско здолниште балерина танцувачка

30% Sequins Mesh, 20% полиестер, 50% Spandex Mesh Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише и удоб

DEN 89.44

Малата Сирена Лак Позадина Покрие Девојка Принцеза Под Морето Партии Кјара Позадини Заоблени Ѕидни Капаци Штандови Приказ Украси Сирена Партија

Големината е ширина 90 см( 3 стапки), висина 180 см(6 стапки) Материјал : растеглива полиестерска ткаенина Мн�

DEN 623.84

Теојес Благослов Бел Пријатели Се Ангели Креативни Среќа Бел Приврзок Сребрена Ѕвонче Декоративни Подарок Пријатели Љубовници

Материјал : изработен од висококвалитетни материјали, издржлив и не е лесен за оштетување Димензии : 1 "W x

DEN 96.00

366 ПАРЧИЊА Компјутерски Завртки Поставени Матични Плочи Комплет За Завртки Со Четка За Шрафцигер За Поправка На Компјутер

Вкупно 366 парчиња : има вкупно 366 парчиња за еден сет, доволен број завртки за употреба и замена, еден сет �

DEN 1.33

Партикиндом Ноќта На Вештерките Партија Костим ПРЕДВОДЕНА КОСА Бенд Декор Ноќта На Вештерките За Ноќта На Вештерките Партија

Добар асистент на забавата, издвоите на забавата Ова ја ПРАВИ вашата забава За Ноќта на Вештерките ПОСМ�

DEN 985.60

PYO обојте ги вашите четки за јадење колачиња палети за чаши, мини четки за боја за колачиња, апликации за усни за еднократна

Продадени во пакувања од 100 парчиња со пакување со кутии за подароци 3,5 инчи од врв на влакната до крајот

DEN 1268.80

Oryuekan санитарна торба за складирање на салфетка, менструална чаша торбичка преносна санитарна салфетка влошки за чување торбички женски

♥ Димензии : 46 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна ♥ Трајната и висококвалите

DEN 3.33

ЗРСУМАР 13 Голем Бамбус Преклопен Рејв Вентилатор За Жени Мажи, Кинески Јапонски Фантастичен Рачен Вентилатор Со Кадифена Торба За

DIM ДИМЕНЗИЈА иСе Отвора на 13 х 25,5 инчи, се преклопува на 13 х 1,5 х 0,8 инчи Овој бамбус преклопен рејв вентила

DEN 0.67

МУШЕНЏИ 101 ПАРЧИЊА Симпатична Капсула Порака Љубовни Писма Пластична Капсула Љубовни Писма Во Шише Со Желби, Љубовник Подарок За Годишнина,

1Ова е јасна порака за таблети и во мала големина,ве молиме држете се подалеку од деца под 3 години.Ова е ж

DEN 2.33

Синџир на ѓердан Смилети за жени девојки стапчиња за природен кварц флуорит камен аметист хексагонална точка кристална ѓердана девојка

100% природен флуоритен кварц кристал Пакетот вклучува линија : уникатно парче заради природно формирањ�

DEN 0.67

Kingaoggo дами постелнини панталони со високи панталони со панталони со широк нозе за жени панталонски панталони панталони панталони панталони

Лен Материјал за женски панталони : 85% постелнина + 15% памук Кога одите на улица, шетате по кампусот, может

DEN 383.84

ТОПБАТИЈА Овошје Зеленчук Фиока За Одвод Двослоен Послужавник За Послужување Послужавник За Сушење Решетка За Сушење Решетка За Одвод

Садот за одвод На садовиматеријалот е безбеден и, добра текстура, не е лесно да се оштети и Послужавник з

DEN 441.76

Доместар 24 ПАРЧИЊА 2 Ѕвонењеallsан Топки И 24 ПАРЧИЊАALLSАН Топки Плетен Топки За Природни Декоративни Плетенallsан Топки Орби Вазна Полнила

Супер Вредност Пакет ќе добиете 24 ПАРЧИЊА 2" Ѕвонењеallsан Топки и 24 ПАРЧИЊА 2 "allsан Топки Цената е многу по

DEN 1.33

Ден на вineубените Гноми Loveубовни белешки Дрвени плакети розови срцеви балони цвет што виси дрвен знак декоративен дрвен фарма знак

【Материјали】 : дрво Gnome Love Pink Hearts Designs се отпечатени директно на дрво Не се користат решенија, осигурува�

DEN 238.08

Интермек Адаптер За Наизменична Струја . За Пристаниште Тип На Производ: Опрема За Напојување/Адаптери За Напојување

Опрема За Напојување Адаптери За Напојување Опрема За Напојување Адаптери За Напојување Intermec AC Адаптер

DEN 1497.60