• Обновено
16PCS HQPROP Ethix S5 5x4x3 Непречен FPV Racing Props Poly Carbonate 5 inch RC Drone Quad Tri-Blade Tri-blade Tri-blade Трајни пропелери 5мм вратило за вратило од 5 мм

16PCS HQPROP Ethix S5 5x4x3 Непречен FPV Racing Props Poly Carbonate 5 inch RC Drone Quad Tri-Blade Tri-blade Tri-blade Трајни пропелери

DEN 383.36

Залиха
Во магацинот.

[Голем напредок и одговор] Пропелерите на Ethix S5 FPV работат одлично за тешки квадри во слободен стил, како што се beубедронот SMOOV 1750 KV Nazgul Evoque 5 инчи FPV Racing Drone Quads [Многу поголема моќност и издржливост] Пропелерот на три-сечилото Ethix S5 5x4x3 обезбедува поголем удар. Одлична издржливост Прекрасно ракување со светло сива боја. [Висококвалитетен поли-карбонат материјал] Пропелерот на HQPROP Ethix S5 FPV е со одличен квалитет со убав материјал поли карбонат, тој е издржливост, навистина реагирачки терен. Youе ви донесе подобро искуство со мува. [Fit за повеќето 5 инчи FPV Quadcopter] HQPROP Ethix S5 5 инчи реквизити се вклопуваат за повеќето 200 mm - 250mm FPV Racing и Freestyle Quad Carboon Fiber Fiber Fiber како Nazgul 5 Evoque, само додајте ги овие на кој било квад и испратете го! Прекрасен, издржлив, низок шум и добро време на лет, 5 -инчни FPV трки за трки, тоа е супер мазно со повеќето 2208 2207 2205 2306 итн. FPV мотори без четки. HQPROP Ethix S5 5x4x3 FPV реквизити. HQPROP Ethix S5 5x4x3 FPV реквизити. Ethix S5 е следниот во серијалот Ethix на реквизити од HQPROP! Ethix S5 носи одлични реквизити за ракување со FPV, додадена е моќност во горниот крај со зголемениот терен. Тие доаѓаат во светло-сиви тематски бои и центар за низок профил. Ако барате малку повеќе терен, тогаш етиксот S5 е она што ви треба! Главни карактеристики : [Голем напредок и одговор] ЕТИКС S5 FPV пропелерите работат одлично за тешки честитки за слободен стил како buybeedrone smoov 1750kv Nazgul Evoque 5 инчи FPV Racing Drone Quads. [Многу поголема моќност и издржливост] Пропелерот на три-сечилото Ethix S5 5x4x3 обезбедува поголем удар.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Мимал Компатибилен За Феникс 7/6/5 Бендови, 22мм Ширина Мека Силиконска Спортска Водоотпорна Лента За Замена За Феникс 7/7 Соларна/7

●Компатибилност+ 22мм силиконски часовник компатибилен Со Garmin Феникс 7 / Феникс 7 Соларен / Феникс 7 Сафир

DEN 3.00

Фреквентен Инвертер, 3 Фазно Автоматско Прилагодување НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 380V Погон Со Променлива Фреквенција Мулти Контрола за Пумпа

Широк Влез На Напон : Прифатете дизајн на широк напон, опсегот на влезниот напон е 320‑460 V, може да се зашт�

DEN 1.67

10/30/50 парчиња Сладолед Облик Бонбони Кутија искуит Колачиња Бебе Туш Закуска Свадба Фаворизира Кутија Партија Материјали

Дизајнирани во форма на сладолед, овие картони се тотално здрави, слатки, софистицирани и стилски Изнен�

DEN 1116.80

VXB Бренд Јапонија MJC-65CSK-ERD 9/16 инчи до 32mm Вилица Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 32mm Должина Спојување: 90

Спојување Создаден 1 Дијаметар : 9 / 16 инчи Спојка Создаден 2 Дијаметар : 32мм Должина На Спојување : 90 Споју�

DEN 0.33

innewgogo Сива Мермер Канти За Складирање Со Капаци За Организирање Коцка Cubby Со Рачки Оксфорд Крпа За Складирање Коцка Кутија За Играчки

●Уникатна Декорација●Нашите корпи за складирање доаѓаат со стилски и уникатни отпечатоци Кутиите за �

DEN 303.84

SmartLifeTime Лесна И Издржлива Торба Водоотпорна Универзална Електроника Додатоци Организатор Патување Гаџет Опрема Складирање

Мал : 6,3 х 2 х 4,33 Инчи (16 х 5 х 11 см) / Голем : 9,05 х 2 х 4,33 Инчи (23 х 5 х 11 см)) Изработен од издржлива висококвалит�

DEN 1.00

Емф Ткаенина За Заштита Од Радијација, Проводна/Заштитна ЕМФ Сребрена Ткаенина За Заштита Од Радијација За Рф/ЛФ Блокирање/Заштита Од

[Намалување на зрачењето] : ткаенината е многу ефикасна во елиминирање на штетните ефекти на радио брано

DEN 2.67

АЈФДИИ 23см Гроздобер Стил Кинески Вентилатор За Преклопување Вентилатор За Дрво За Танцување Печатење Украси За Раце Преклопен Вентилатор

Висококвалитетен Материјал : Нашиот вентилатор за преклопување е изработен од висококвалитетно бамбус

DEN 192.00

Кралската Колекција Антички Месинг Направи Антички Старост Лебед Дизајн Гроздобер Колекција Фиксни Телефон Декоративни Изложба

Нејзините направени од месинг и Бакелит ние се користи тешки леење месинг и тешки месинг цевка и лист Те

DEN 1356.80

Свпваб Кендис Овенс За Претседател 2024 Пренослива Фолија За Повеќекратна Употреба Задебелена Изолирана Бенто Кеса И За Мажи И

Изработена Од Задебелена Водоотпорна Алуминиумска Фолија, Торбата Бенто Е Толку Добра Во Одржувањето Н

DEN 314.56

Електронски Организатор, Торба За Шминка, Организатор На Патувања По Електроника, Организатор На Патни Кабли, Технолошки Организатор, Шема

€ Патување Електронски Организатор Големина : 5 9х9, 44х3, 14 во / 15х24х8 см ● Материјал За Организатор на елек

DEN 1.00

Персонализирани Чаши За Кафе Подароци За Свекор Тато Во Закон, се Насмевнувам Затоа Што Си Свекор се Смеам Затоа Што Не Можеш

ПРИЛАГОДЕТЕ И ПЕРСОНАЛИЗИРАЈТЕ : Направете Свој Подарок За Керамичка Шолја За Кафе со едноставно кликн�

DEN 1.33

Boompods Boombuds X Вистински Безжичен-Bluetooth Слушалки IPX 6 Отпорен На Вода/Отпорен На Пот Ergофит, Пренослив Случај За Магнетно Полнење,

€ ИНТЕГРИРАНА КОНТРОЛА НА ЈАЧИНАТА на ЗВУКОТ : Уживајте во допирот овозможен на контролите на таблата б

DEN 479.20

Аексит Жица Изолирани Аудио &засилувач; Видео Додатоци Феруле Игла Кабел Крај Терминали AWG14 Конектори &засилувач; Адаптери 50 парчиња Жолта

Име На Производот : Кабел Крај Терминали; Модел : Е2508 Дизајн : Изолиран Тип На Цевка;Материјал : Пвц, Бакар

DEN 3.00

Контејнер За Ручек QYTECfh Контејнер За Ручек Од Нерѓосувачки Челик Бенто Кутија За Ручек, Преграда Бенто Кутија За Ручек за Сендвич И

Горниот сад се карактеризира со тоа што секој оддел може да собере чаша храна, додека долниот сад може д�

DEN 1235.04

50 Пакет Слушалки Рефус За Училница Деца Жица Слушалки Учениците Ушни Пупки Постави Стерео Слушалки За Деца Возрасни Училишта Библиотеки,

Доволно Слушалки за Деца : пакетот содржи 50 парчиња студентски слушалки во 8 различни бои, вклучувајќи ц�

DEN 415.84